Şimdi Ara

BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU] (346. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.045
Cevap
113
Favori
539.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 344345346347348
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende ssd oldugu icin gizli giriyor servere
    Suan fazla islemci kullanma sorunu
    Olunce medic yerden kaldirinca ates edememe gibi sorunlar var fps droplar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HüseyinCANDIR

64 kişilik odalarda ps4 de hiç fps düşüşü yaşamıyosunuz dogru mu? Bnm ps4 güçsüz o zaman:)

bf4 te ozellikle locker da yogun catismalar da fps dususu cok oluyordu ama bf1 de fps dususu yasamadim

• quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

quote:

Orijinalden alıntı: Armag3d0N

quote:

Daha önce tamamladığınız bir madalyanın görevlerini tekrar yaparsanız oyun 900'lük Battlepack veriyor bir tane.

Ben daha once yaptigim 3 madalyanin gorevlerini tekrar tamamladim ancak Battlepack vermedi. Acaba haftanin bitiminde mi veriyor?

Valla emin olamadim ben ondan ya yalan yok. :) Nerden geldigini anlamadigim 2 tane 900luk battlepack aldim, madalya icin diye dusundum. Bu hafta emin olmak icin deneyecektim ama basit seyler gelmedi. Belki baska biseyden gelmistir yanlis olmasin.

premiumdan veriyordur aylık sanırım 1 yada 2 tane veriyor 900 lük ona denk gelmiştir

• AlbNil kullanıcısına yanıt
    Hakli olabilirsin dun bir arkadas daha aynisini dedi. Premiumdan dolayi vermis olabilir.

Yanlis bilgi alan arkadaslar kusura bakmasin.

• Arkadaslar xboxda harita yuklenirken surekli dashboard a donuyor oyuna giremedi varmi bi cozum?

• 515 metre, tek atış.

• quote:

Orijinalden alıntı: HasMachate

quote:

64 kişilik odalarda ps4 de hiç fps düşüşü yaşamıyosunuz dogru mu? Bnm ps4 güçsüz o zaman:)

bf4 te ozellikle locker da yogun catismalar da fps dususu cok oluyordu ama bf1 de fps dususu yasamadim

Atma ziyaaa :)

• quote:

Orijinalden alıntı: cyhnnnnnn

quote:

quote:

• BF4'e göre daha kötü oynuyorum bu oyunu. Alışamadım desem 1 hafta oldu neredeyse oynayalı, sensivity'i ileriye aldığım halde yavaş geliyor oyun. Hekim olarak oynuyorum aldığım tüm silahlar çok etkisiz gibi geliyor. Önerebileceğiniz sınıf ve silah varsa öneri alabilirim.
  • Sniper madalya görevlerinde K-Bullet ile 3 araç yok et görevi var. Bunun kolay yolunu bilen var mı, yoksa denk gelmesi mi gerekiyor? Yabancı kaynaklarda AA kullanan birini vurun, AA araçtan sayılıyor denmiş. Adamı vurunca sayıyor denmiş ama birkaç kez denedim olmadı öyle.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Ya baktım şimdi bu bizim ceyhun 1,5 kd yapmış. Oyunda adam vurmayanı dövüyorlar mı nedir durum? Napmış? Tanka uçağa mı binmiş sürekli?
    Nasıl oyun genel olarak master chefim? Sardı m oyun seni? Sen güzel dersen başlarım bende.

• *DeviantART kullanıcısına yanıt
    Hocam haritalara alışmamış olabilirsiniz. Bende gerek bf4 gerekse bf 3 olsun hep belli başlı sınıflar ile oyunu oynuyordum. Medic harici sınıflar çok ilgimi çekmiyordu. Ama bu oyunda nedense her sınıf ile rahatlıkla oynayabiliyorum.
    Kullandığım silahlara gelince;

Assault - hellrieger
    Medic- Mondragon storm, rigotti factory
    Support- Bar storm, madsen storm , mg15 storm
    Sniper- Russian sniper, martini henry

Bu silahları önerebilirim. Medicte Mondragon storm 2-3 vuruşta rakibi alan bir silah. Bir deneyin derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: *DeviantART

BF4'e göre daha kötü oynuyorum bu oyunu. Alışamadım desem 1 hafta oldu neredeyse oynayalı, sensivity'i ileriye aldığım halde yavaş geliyor oyun. Hekim olarak oynuyorum aldığım tüm silahlar çok etkisiz gibi geliyor. Önerebileceğiniz sınıf ve silah varsa öneri alabilirim.

Bence silahlar bakımından taarruz daha iyi diğerlerine göre.medic sınıfı canlandırma,iyileştirme gibi ekipmanları güzel ama silahları sıkıntılı gibi.sadece 10.seviye silahı cidden güzel.

Avcı silahları kötü ama hellriegel ve automatico fabrika efsane silahlar.bunlar assaultun en iyileri olarak geçiyor ama diğer sınıflara göre de avantajlı.ikisi de çok az sekiyor ve bütün şarjörü çok hızlı boşaltıyor.hatta automatico fabrika bana göre en iyi silah gibi.adam bana yandan veya önden ateş etmeye başladığında benden 1 saniye önce hasar vermeye başlasa bile hemen dönüp öldürüyorum onu.hiçbir silah hızına yetişemiyor. Sadece hızlı olduğu için iyi nişan alman lazım yoksa bütün mermiler saçma yere gidebilir.

Özellikle küçük map modlarında inanılmaz işe yarıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: kabune

quote:

quote:

quote:

quote:

Ya baktım şimdi bu bizim ceyhun 1,5 kd yapmış. Oyunda adam vurmayanı dövüyorlar mı nedir durum? Napmış? Tanka uçağa mı binmiş sürekli?
    Nasıl oyun genel olarak master chefim? Sardı m oyun seni? Sen güzel dersen başlarım bende.

Bana tas geldi gene 😂

• https://youtu.be/R-Fbv0HInvw

terbiyesiz bir osmalı askeri
    bizim köyden

• Dün ping değerleri iyi olmasına rağmen (superonline 50 mbit fiber bağlantı), adamlar zor öldü.. Vuruyorum, ilk başlarda adama etki etmiyor, 1 2 sn sonra etki etti.. Sinir bozucu durum.
  • Medic'de selbester kullanan var mı ?
    Millet en iyi silah bu diyordu sanki bir ara..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kabune

quote:

quote:

quote:

quote:

Valla mehmet benim cok hosuma gitti cok on yargiliydim ama ters kose oldum diyebilirim.Atmosfer yakin catismalar ve sesler cok guzel cok gercekci silah cesitliligi az tanklar cok guclu ama onun disin da oyun cok iyi Bu kadar az ekipman arac ile bu kadar guzel bir oyun cikartmislar aksam olsa da eve gidip oynasam modundayim o derece Bana sorarsan al derim begenmezsen ceyhuna soversin

Bu arada ceyhun bildigin red baron olmus en buyuk ters kose bu oldu benim icin

• 1 haftadır hekimle oynuyorum rigotti dragonla oynadım çok beğendim 90 saat tarruzla oynadıktan sonra 100 mt ne olursa indiriyorum ama o silahı arkadaşım kullanıyor bazen yerden alıyorum çöp bana göre

• quote:

Sniper madalya görevlerinde K-Bullet ile 3 araç yok et görevi var. Bunun kolay yolunu bilen var mı, yoksa denk gelmesi mi gerekiyor? Yabancı kaynaklarda AA kullanan birini vurun, AA araçtan sayılıyor denmiş. Adamı vurunca sayıyor denmiş ama birkaç kez denedim olmadı öyle.

At en kolayı.

• 
Sayfa: önceki 344345346347348
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.