Şimdi Ara

BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU] (312. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.045
Cevap
113
Favori
539.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 310311312313314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nopnog

Şu 10. Hekim seviyesinde açılan Selbstlader 1906 Fabrika'yı deneyen oldu mu? Özellikleri diğer Selbstlader modelleri ile aynı gibi gözüküyor ama illa farklı bir olayı vardır.

Sorumu kendim cevaplayayım:)

Medic sınıfının en kötü silahı açık ara. Diğer Selbstlader sınıfından üstün yanı yok aksine şarjör kapasitesi 5 mermi ve reload süresi inanılmaz uzun. Neden 10. hekim rütbesine sınırlı koymuşlar anlamadım.
  • Beyler ps4 ü yaklaşık 2 ay önce aldım. Ps4 de sadece FIFA ve Uncharted serisi oynadım. PC de eskiden sıkı bir FPS oyuncusuydum. Gamepad ile FPS PS4'de biraz zor gibi geldi bana. Elim klavye mouse arıyor. Gamepad ile alışmak zor mu? Daha doğrusu multiplayer zorlar mı? Ona göre pri veya sec hesap satın alacağım.
  • Pratik Adam kullanıcısına yanıt
    Zaman meselesi. Dpad lere yukselten aparattan alirsan kolaylik olabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • C-TRanger kullanıcısına yanıt
    10 da zor bea
  • Yok artık. Bunu buran kimse bi bilet alsın ikramiye çıkar kesin :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • buda bizden gelsin hocam

https://youtu.be/gAeoUR970tI

• Beyler oyunun türkçe dublajı sadece osmanlı olarak multiiplayer oynarsak var değil mi, single playerda sadece türkçe altayz var, dublaj yok?
  • matador_mirkhan M kullanıcısına yanıt
    evet öyle multide iyi küfür eden cengaverlerde var

• Ben bu battlepackleri silah veriyor zannediyordum meğerse kamuflaj ürünleriymiş peh! hiç bişeye yaramıyor demek ki. Birde bu puzzleları tamamlandığında o aletleri mi verecek?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: avei21

vay be millet neler yapıyor

Hööööh ama yoook artık bu nedir abiiii. Herif koşu yoluna ara pası bıraktı yalaaaa

• quote:

Orijinalden alıntı: JacobTs

arkadaşlar suan bf1 ps4 içi en uygun nerden alınabilir ?

Hocam ben ne zamandır n11'in 11.11 kampanyasını bekliyordum. Oradaki kuponla ve karttaki 9 tl puanla 136 liraya aldım bugün geldi. Aralıkta da çok kampanya kupon olur n11'de. Beklerim derseniz mutlaka çok uygun bir fiyata bulursunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: matador_mirkhan

quote:

Orijinalden alıntı: JacobTs

arkadaşlar suan bf1 ps4 içi en uygun nerden alınabilir ?

Hocam ben ne zamandır n11'in 11.11 kampanyasını bekliyordum. Oradaki kuponla ve karttaki 9 tl puanla 136 liraya aldım bugün geldi. Aralıkta da çok kampanya kupon olur n11'de. Beklerim derseniz mutlaka çok uygun bir fiyata bulursunuz.

teşekkür ederim . bi göz atayım. Aslında ilk single oyunları oynayıp bitirmek istiyorum sonra multiplayer.:)
  • Mermiye kafa atmış resmen
  • Pro tv vs ben açıkcası çok önemli oldugunu düşünmüyorum biraz fazla takıntılı gibi geldi bana bu fps olayı o dediğiniz olayları ms fps düşüşü frame vs çok fazla bilmem hatta hiç bilmem oyunu indirip direk giren biriyim ve sniperla 40 kill vs alıyorum oyun tamamen bence yeteneğine bakıyor.
    Çoğu kişi sniper olarak russian seçiyor.Ben genel olarak arabistanlı yada Martini seçiyorum heleki Martini efsane silah.
    Agresif oynarsan bu silahlar efsane fakat camp kurarsan Russian derim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prestigi10

quote:

Orijinalden alıntı: Vaudeville

Hocam premium pass satın alınca açılıyor o künyeler.

Nasil yani? Aktif mi oluyor. Yani glrev yapmak mi gerekir sezon pass garicinde yoksa direk sezon pass ile aciliyor mu!?

Bu arada biraz önce buhaftayi tamamladim. 13kisilik ustunluk mod odaya girince madalya silinmadi tabii ilk önce asker den madalyalara gelip sonra odaya girdim.
    BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU]

Görevlik falan bir şey yok premium'u aldığınız an premium adı altında 5 tane mi ne künye açılıyor direk.

• Şu madalya seçememe sorunu illallah dedirtti. Kasım güncellemesi gelsin artık, ay bitecek hala ortada yok. Tabi bir de menü kasma muhabbeti var. Pro'da kasmıyormuş menüler. Umarım genel olarak ona da el atarlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C-TRanger -- 15 Kasım 2016; 10:19:46 >
  • suan multiye girelemiyor giren varmi arkaadaslar.

• mg3 M kullanıcısına yanıt
    Bende giremiyorum, bu hafta çoğu oyunun multisine bazı aralıklarda giremedim. İlk defa böyle oluyor.
  • Malum oldu sanırım güncelleme bugün geliyormuş. Serverlar ondan kapalı.

We are pleased to announce that the Battlefield 1 Fall Update will start rolling out tomorrow.

The Battlefield 1 Fall Update will be automatically deployed to your platform starting on Tuesday, November 15th across all platforms in all regions with the following downtimes:

• PC: Multiplayer will be offline for 1h starting 08.00 UTC / 12.00 AM PT.
    • PS4: Multiplayer will be offline for 1h starting 10.00 UTC / 2.00 AM PT.
    • Xbox One: Multiplayer will be offline for 1h starting 12.00 UTC / 4.00 AM PT.

Update notes will be posted here once the Battlefield 1 Fall Update is live. Be sure to check back once maintenance is complete.

Thank you for your patience and see you on the Battlefield!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C-TRanger -- 15 Kasım 2016; 10:25:53 >
  • oyunu pro da 4k oynayan varmı nasıl gozukuyo acaba tşkler
  • 
Sayfa: önceki 310311312313314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.