Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (856. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
28.935
Cevap
154
Favori
711.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 854855856857858
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Maşalah herkeste ultra ayarlarda 80-90 fps alıyor. Bizde mediumda 30 fps sürünelim
  • Dışardan program yüklemeden oyun içinde FPS 'yi gösteren bir ayar var mı ben bulamadım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: saranghapanida

Dışardan program yüklemeden oyun içinde FPS 'yi gösteren bir ayar var mı ben bulamadım ?

Perfoverlay.drawfps 1

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sniper sensitive ve dpi ayarlarınızı yazabilirmisiniz. Ben sniperda %5 sensitive 1600dpi kullanıyorum biraz hızlı gelmeye başladı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnNka-tr

Sniper sensitive ve dpi ayarlarınızı yazabilirmisiniz. Ben sniperda %5 sensitive 1600dpi kullanıyorum biraz hızlı gelmeye başladı.

Düşük dpi düşük sensitive mi ? Yüksek dpi düşük sensitive mi ?.

• Vict0ry kullanıcısına yanıt
    gerçekten öğretici bir yorumun var
  • Bende yanlış hatırlamıyorsam russian 1895 sniper ile balo bölümü bayrak kapma da adamlar beni görünce kaçıyor kafadan tek atıyorum hemde havada bile diğer bölümler rezalet ama doğru düzgün alışamadım oyuna bir türlü oridin id : MaroonUaBeretTR eklerseniz oynarız hocam.
  • YveJhin Y kullanıcısına yanıt
    Tam benim istediğim arkadaşlar bu martiniyi nasıl açacağım.Özellikle bu tür tüfek ve keskin nişanlılarla videoda ki gibi oynayabiliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ULTRASLAN_06

Tam benim istediğim arkadaşlar bu martiniyi nasıl açacağım.Özellikle bu tür tüfek ve keskin nişanlılarla videoda ki gibi oynayabiliyorum.

Gözcüyü 10 level yapmalsıın
  • Gerçi arkadaş yukarda cevabını vermiş ama dışardan program yüklemeden fps dışındaki diğer değerleri görebiliyor muyuz? Sıcaklık ram kullanımı vs?
  • lupin_ kullanıcısına yanıt
    Genel olarak 19 levelim.Onbaşıyım seyit onbaşı olamadık daha martini dediğiniz gözcüdeki özelleştir deyince en alttaki kilitli tüfek değil mi ?
  • AnNka-tr kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam sagolun

• ataes61 kullanıcısına yanıt
    Filmlerdeki piyade tüfeği genel olarak sinema filmlerinde görüyordum.İnceleme videosuhttps://www.youtube.com/watch?v=zkGrr8N3X1c harbiden şekil tüfek
  • Arkadaşlar videodaki minik silahı buldum.Ben öylesine oyuna eklemişlerdir diye düşünüyorum ama gerçekten varmış

https://www.youtube.com/watch?v=THsDpGJcpk8
  • Beyler origine giren varmi ? Yada ea sitesine ben giremiyorum malesef

• ULTRASLAN_06 kullanıcısına yanıt
    10 rank olunca acabiliyorsun scout rank olayi varya o sinifta 10 olunca parasini odeyip alirsin. Benim id de JagermeisterB

alisinca martini den baska oynanmiyor, gerci can sikintisindan varyasyonlar deniyorum tum silahlar ile su ara russian 1895 yada henry oynuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burcoker -- 9 Kasım 2016; 19:58:19 >
  • arkadaslar bu hatayi aliyorum ben. benden baska alan varmi

• Ay sonuna doğru bomba gibi dönüyorum inşallah. Şimdi sınavlar var biraz ara verdim

• HAAltuntas kullanıcısına yanıt
    hadi bakalim cok bekletme benim level 62 ye geldi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: burc_oker

hadi bakalim cok bekletme benim level 62 ye geldi :)

oo sen baya yürümüşsün helal

neyse bir basladim mi su gibi akip geciyo zaten

• 
Sayfa: önceki 854855856857858
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.