Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (854. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.935
Cevap
154
Favori
711.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 852853854855856
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    %150 = 2880x1620 = 3K
    %133 = 2560x1440 = 2K

Hocam peki burda neden %133 scale 2K demişsiniz anlamadım.
  • Merhaba arkadaşlar bende oyunu 4 gün önce aldım 18 saatlik bir oynayışım var ps4üm var fakat pcye tercih ettim.İdim:JosephFrantic oynamak isteyenler varsa eklesinler
  • quote:

Orijinalden alıntı: torata90

quote:

Orijinalden alıntı: AnNka-tr

quote:

quote:

quote:

Arkadaşım oyunu yeni aldı, indirdi fakat açamıyor. Play dedikten sonra girecekmiş gibi olup sonra tepkisiz kalıyor. Bende de bildirim geliyor oynamaya başladı diye ama hemen ardından durdurdu diyor. Repair denedik olmadı, ekran kartı sürücüsü güncelledik olmadı. Ne yapmak lazım?

Yok mu yardımcı olacak biri?

Oyuna çift tikliyor ve origin açılıyor ama sonra tepkisiz kalıyor. Originden playe basarak deniyor bu seferde yeşil bir çizgi doluyor ya launching kısmıydı galiba. O kısım geçiyor sonra tepkisiz kalıyor ve play butonu tekrar renkli hale geliyor. Denemedigimiz şey kalmadı.

Görev yöneticisine girin ,ordan yeni görev deyin ve oyunun bulunduğu klasördeki exe dosyasını bide öyle açmayı deneyin bakalım ne olacak.Oda olmaz ise oyunu yedek alıp origin üzerinden,origin games klasöründen ve belgelerinde dosyası varsa hepsini silip tekrar yükleyin yedeklediğiniz yerden

Hocam maalesef bu dediklerin de işe yaramadı. Ne yapsak işe yaramıyor

Microsoft Visual C++ nın tüm sürümlerini kurun hocam 2005 bile olsa kurun son çıkana kadar en son 2015 vardı galiba hangisi eksikse kurabilirsiniz ,eğer işletim sistemi win 7 ise sp1 güncellemesi olmalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Lookmania

Beyler oyuna yeni başladım silahlari acmak için bu puanlar şart mi? Level atlayınca açılıyorlar mi otomatik yoksa hem Level atlayıp hemde puan mi kasicaz?

Evet o savaş tahvilleri şart silah almak için .her sınıfın ayrı lvl i var hepsinde 3 lvl oldunmu tüm silahlarını tahvil ile alabilirsin 10 lvl olan hariç.

• orlando23 kullanıcısına yanıt
    eyw bilgiler için, i5 4570 ve 16gb rami darboğaz yapmaz herhalde :D
  • 4670K ile 1080p de darboğaz yaşayan var mı?

• Çıldırıyorum yahu operasyona girmeden önce takip et diyorum madalyayı ama operasyondayken görünmüyor ilerleme falan, bug mı var acaba?

• Şöyle bir kayıt denemesi yaptım da, kayıt yapınca heyecan oluyorum.
  • sizin monitör zaten 2k ve çözünürlüğünüzde 2560x1440.
    scale %100 demek ayarlanan çözünürlük ne ise onu kullanmak demektir siz %100 ü %101 e çıkarsanız mesela çözünürlük 2580x1453 gibi birşey olur 2k nın üstüne çıkar.
    oradaki %133 1080p monitör kullananlar için 2k ya çıkma değeri.

• Anladım hocam sağolun. Peki hocam %100 scale üstüne çıksam monitörüm bu kaliteyi bana yansıtırmı ki. Yoksa boş boş scale yi yükseltmiş mi olurum ? Sonuçta benim monitör 2k, %100 den fazla scale yi bana yansıtır mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Joel_Miller -- 9 Kasım 2016; 0:19:02 >
  • 60 level oldum 570 tahvil verdi iyiymis.
  • hastasıyız dedeeee
    Battlefield 1 (2016) [ANA KONU]

• BU 70 lwl olanlar. bu oyunu günde 18 saat mi oynuyosunuz ben daha 13-14 lwlım nasıl oluyor bu iş ? o kadar fazla oynamama rağmen ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Prometheus- -- 9 Kasım 2016; 0:55:8 >
  • bende 15 saat oynayabildim şuana kadar ve 11 Lvl bu akşam oldum. Level kasmak için en iyi yöntem sağlıkçı olmak. Düşmanla işin olmayacak sadece takımı göz etmekten her oyunda 1. olabilirsin. 15.000 ex çok rahat kasılıyor.
  • Sniper için hangi silah iyidir ?

• Bel tabancası olarak ne öneriyorsun hocam ? P08 Pistol iyi gibi duruyor istatistik bilgilerinden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KenanK89 -- 9 Kasım 2016; 0:56:45 >
  • KenanK89 kullanıcısına yanıt
    ben mermi hizi yuzunden pistol p08 kullaniyorum. aslinda biraz daha rpm yuksek sialhlar var daha hizli ates eden her sinif icin ama sevmedim, su mars automatic bf4teki deagle a benzesede yavas kaliyor alisamadim ona. o yuzden p08 oynuyorum seviyorum baya onu
  • Bundeskanzler kullanıcısına yanıt
    russian 1895 sniper
    gewehr 98 sniper
    gewehr 95 marksman

scout 10 level olur ise kendi tarzinda martini henry bagimlilik yapar :)
  • KenanK89 kullanıcısına yanıt
    bu oyunda bayrak alma ve savunma en cok puani veren sey. sifirdan bayrak alsan bide takim lideri emir verse nerden baksan 900-1000 puan aliyorsun, sadece kill death kasan biri cok yuksek puan alamaz oyuna katki saglayacak oyuncu dedigin. bir koseye pusup oynanirsa her zaman az puan alir.
  • Mle 1903 nasıl sizce tabanca olarak ?
  • 
Sayfa: önceki 852853854855856
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.