Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (852. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
28.936
Cevap
154
Favori
711.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 850851852853854
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bunun hasar shovel ve hatchet gibi en yuksek olan ve en yavas olan. Ama cok iyi cok begeniyorum bunu
  • martini henry'i oyunun 2. günü açmıştım o zaman sınıflar kolay kasılıyordu sonradan düşürdüler sınıfımı zaten ama silahlar gitmedi, martini ile pek oynamadım bugün denicem bakalım.
  • AnNka-tr kullanıcısına yanıt
    Anladım uzak mesafe için Gewehr 98 en iyisi yine, çünkü mermi çıkış hızı 2 kat fazla, sanırım isabet oranı yüksek bir silah oludğu için orta ve yakın mesafede tercih ediliyor, scout olarak fazla oynamadığım için Martini Henry'i inceleme fırsatım olmadı, açıp denemek isterim ama 10 level çok fazla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: niventr

Kinguin.Net diye bir site var Battlefield 1 167,8TL nasıl fiyat sizce
    https://www.kinguin.net/product/583840/battlefield-1-origin-cd-key/?r=26916

http://www.gamesatis.com/Battlefield%201_cd_key.html

şu an en ucuz burada sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

hocam 4k için ne yapılmalı ben 2k için %150 sanıyordum %133 müş demek

%200 = 3840x2160 = 4K
    %150 = 2880x1620 = 3K
    %133 = 2560x1440 = 2K
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnNka-tr

quote:

Orijinalden alıntı: scutaro

Martini'nin Russian 1895 veya Gewehr 98'den ne farkı var ki, bu iki silah da güzel.

Onlara kötü diyen yokki onlarda güzel ,martini henry yakın ve orta 30-80 m mesafede iyi vurduğu için tercih ediliyor ve agresif scout oynamak için

ama martini uzunda da bayağı iyi dürbünsüz oynamaya çalış am diğerleri ilede çünkü martiniye geçince çılgın atıyorsun... :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

gözcüyle 10 level olmak için tahmini kaç puan gerekiyor? Her oyunda ortalama 10bin puan alıyorum. Taarruzcuyla o kadar oynamama rağmen hala 5 6 levelim galiba nasıl 10 level olmuşlar? Martini Henry gerçekten fena bi silahmış almak lazım onu.

dostum günde 6 fetih oynarsan ama hep gözcü ile ve başarılı bir oyun olması lazım ama yani attığını vurman lazım (övünmek gibi olmasın ben gibi) günde 2 leven alırsın... bugün 10 level olacağım
  • Medic sınıfında Mondragon keskin nişancı, Support'da M1909 Benet Mercie en iyi silahlar, özellikle Mondragon'u çok beğeniyorum.
  • Henüz 2000 olmamış hocam

1256 kill almışsınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burc_oker

sonunda sawtooth acildi puzzle tamamladim. uzun zamandir bekledigim seylerden biriydi :)

Kullanım olarak oyun mekaniğinde farklılık var mı yoksa düz bıçak gibi mi saplıyor? Mesela muştasıyla da geçirebiliyor musun

• quote:

Orijinalden alıntı: lupin_

quote:

Orijinalden alıntı: AnNka-tr

quote:

Martini'nin Russian 1895 veya Gewehr 98'den ne farkı var ki, bu iki silah da güzel.

Onlara kötü diyen yokki onlarda güzel ,martini henry yakın ve orta 30-80 m mesafede iyi vurduğu için tercih ediliyor ve agresif scout oynamak için

ama martini uzunda da bayağı iyi dürbünsüz oynamaya çalış am diğerleri ilede çünkü martiniye geçince çılgın atıyorsun... :)

Evet uzundada iyi ama tek mermide aldığı mesafe 30-80 metrede ilerki mesafelerde hasar düşüyor.Ben sırf sesi için bile oynuyorum çok tok sesi var.

• quote:

Anladım uzak mesafe için Gewehr 98 en iyisi yine, çünkü mermi çıkış hızı 2 kat fazla, sanırım isabet oranı yüksek bir silah oludğu için orta ve yakın mesafede tercih ediliyor, scout olarak fazla oynamadığım için Martini Henry'i inceleme fırsatım olmadı, açıp denemek isterim ama 10 level çok fazla.

Oynadıkça lvl alırsın hocam ecele etme illaki açılacak

• Terminator T-800 kullanıcısına yanıt
    evet ben onu 2256 saniyordum 1250+ imis biraz once argonne dan cikinca farkettim. bu yanlis bilgi yuzunden beni affedebilecek misin? xD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burcoker -- 8 Kasım 2016; 15:50:4 >
  • Redshift kullanıcısına yanıt
    henuz cok kullanma firsatim olmadi ama arkadan gelince direkt sirtina sapliyor onden falan denemek lazim :) daha 1 defa oldurdum
  • quote:

Orijinalden alıntı: burc_oker

henuz cok kullanma firsatim olmadi ama arkadan gelince direkt sirtina sapliyor onden falan denemek lazim :) daha 1 defa oldurdum

En çok muştasnı merak ediyorum eğer kullanabiliyorsak beni haberdar edebilir misiniz

• ben hem 2K hem %125 scale ile oynuyorum 85-110 arasi fps ultrada. 1070 ftw ile gayet stabil uzun bir benchmark test etme sansim oldu aslinda 2k yaptiktan sonra reso scale %100 de durabilirdi ama 60 fps sinirladigim icin vsync ile nasilsa ustunun bir faydasi yok suan bna yine de hatlarda cok az da olsa daha guzellesme oldu %120 scale ile.

suan bile 85-100 arasi gidip geliyor fps aksiyona dumana sise gore bence gayet performans olarak yeterli, daha abartmaya gerek yok ama sizin dediginizde bir bakima ayni mantik 1080p de %133 scale yine 2k goruntuye ulasiyor oda yapilabilir.
  • Redshift kullanıcısına yanıt
    tamamdir haberdar ederim buradan tabi denk gelirse, sanmiyorum oyle birsey yaptiklarini ama varsa daha guzel olur. hasar ozellikle shovel ve hatchet ile ayni.
  • Her sınıfta 1-2 tane güçlü silah var diğerleri vasat. Bütün silahları açacağım diye kasmaya gerek yok. Sürekli aynı silahla oynarsanız, o silahta uzmanlaşırsınız. Yeni bir silaha geçince bocalama dönemi oluyor. Ben destek oynuyorum genelde. Destekte M1909 Benet Mercie Telescopic ve bar m1918 telescopic kullanıyorum. En güçlüleri bu ikisi. ZAten yanda grafiklerde gösteriyor. Diğer silahlarla karşılaştırma yapıldığında fark ortaya çıkıyor. hemen hemen hepsinde önde bu silahlar. Diğerleri oynayacağım diye ne diye kasayım. ZAman kaybı. Her sınıfta böyle yapıyorum. Güçlü silahı aç gerisini boş ver.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

AMD işlemci kullananlar bakabilir mi,mümkün mü bu?
    https://community.amd.com/community/gaming/blog/2016/11/02/directx-12-unleashes-amd-fx-processors-in-battlefield-1?sf41412424=1

amd kullanıyorum ve bu doğru ki zaten 12'nin rendır hızı çok daha iyi ve daha uzak mesafeleri daha erken rendırladığı için performansı daha yüksek çıkıyor.

yanlış linkhttps://www.youtube.com/watch?v=yvc82bKvqAI bu doğrusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lupin_ -- 8 Kasım 2016; 17:32:6 >

• 
Sayfa: önceki 850851852853854
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.