Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (655. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
28.935
Cevap
154
Favori
711.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 653654655656657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nty35

gtx 770 ile direct x hatası var mı? 20-30 dk'da bir oyun directx error veriyor

single player sorunsuz sorun sadece multide

Driver ile alakali sanirim. son driveri kur veya suanki driveri sil guzelce sonra kur yine.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu Gelibolu bölümünde Atatürkü anlatsa daha iyi olurmuş. Final bittiğinde Osmanlı ne olursa olsun burayı korudu ve içlerinden ileride Türkiye Cumhuriyetini kuracak kahramanlar çıktı diyor.

Ama nedense hikayeyi saçma sapan bir Avustralyalı ile oynattılar?
  • https://www.youtube.com/watch?v=JQh5cvlLXLo
    arkadaşlar Battlefield 1 high ve ultra ayarlarda 45 saniyelik çanakkale çıkarması videosu çektim
    PC DELL 7559
    GTX960M
  • multi kısmı ne kadar güzelse single kısmı o kadar kötü(ra sahneler filan güzel de bu kötüden kastım yapay zeka resmen yok ortada ) multi efsane ama mapler 10 numara :)
  • Vict0ry kullanıcısına yanıt
    orta yolu bulmuşlar mecbur.

şimdi ingilizleri oynasak bizimkiler çıkıp ingilizler mi oynanır burda falan diyecekler, Osmanlı'yı oynasak bu sefer ingilizlerin acısını deșicez ordan tepki gelecek.

onlarda Avustralyalilari koymuşlar. Türk askeri öldürüyoruz oyunda ama dikkat ettiysen Türklere en ufak bir kötüleme yok, ingilizlere aptal falan saydırıyor bizim oynadığımız karakter kendi adamlarına sıkıyorlar falan ingilizleri kötülemișler hatta bildiğin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Hocam belgelerimde bf1in profil klasörü vardir. Onu silerseniz muhtemelen düzelir. Yedeğini almayı unutmayın. Aynı sorun betada olmuştu bu şekilde çözdüm.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Spoiler olmasın diye ne single ne multi hiçbir videosunu izlemedim. En büyük sıkıntım (BF3 ile BF4 te te vardı) hile olayı. Multide hile için ekstra önlemler alındımı acaba. Sırf bu yüzden biraz daha bekliycem hemen almayacağım.
  • OYUN DEHŞET :d

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _GRKM_ -- 22 Ekim 2016; 1:50:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

quote:

Orijinalden alıntı: nty35

gtx 770 ile direct x hatası var mı? 20-30 dk'da bir oyun directx error veriyor

single player sorunsuz sorun sadece multide

Driver ile alakali sanirim. son driveri kur veya suanki driveri sil guzelce sonra kur yine.

hocam araştırdım da bu özellikle nvidia gtx 690-770 ve bir kaç kartta çoğunlukla olan bir problemmiş.

https://forums.battlefield.com/en-us/discussion/38131/directx-function-error-nvidia-still-not-fixed-21-10-16-22-49-cest

baya kişi mağdur, nvidia forumlarında da var özellikle gtx 770 ağırlıkta.

nvidia da yeni driver yayınlayacakmış ama olan bize oldu beklicez mecbur

• pc versiyonu ne zaman çıkacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: AvaLion

Spoiler olmasın diye ne single ne multi hiçbir videosunu izlemedim. En büyük sıkıntım (BF3 ile BF4 te te vardı) hile olayı. Multide hile için ekstra önlemler alındımı acaba. Sırf bu yüzden biraz daha bekliycem hemen almayacağım.

betada bile aiminden wallına kadar çıktı hocam :D bu oyun hemen hackleniyor üzgünüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: o8

pc versiyonu ne zaman çıkacak

?
  • Tamam fiyasko anladık da sürekli kötü şeyler yazıp, bile bile milleti trollemek ne oluyor onu anlamadım?
  • Arkadaşlar şu konuda daha önceden yazmıştım. bir türlü çözemedim. bi el atın lütfen. işlemcimi oc yapıyorum ama resimdeki core speed ve multiplier kısmı sürekli resimdeki değerde kalmıyor 1590 'a falan düşüyor sonra yine artıyor sabit kalması için biosta ne yapmam lazım. bu advanced cpu settings kısmında yanlış şeyleri mi disable enable yaptık acaba? lütfen yardım 1 haftadır bununla uğraşıyorum =((

• quote:

Orijinalden alıntı: Juvixted

Arkadaşlar şu d.play'den alınan oyunlardaki Hellfighter DLC problemini çözebilen var mı?

0.67 $ a bi siteden alıp ekledim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burc_oker

hocam şu sniperdaki V ne işe yarıyor? Cycle zero vs. diye olan var ya.
  • Taarruz için en iyi silah hangisi sizce ?

• BFBC2 den sonra sniper ı tekrar sevdirdi bu oyun daha ne diyim.
  • en iyisi çarı kasmak için bildiğim harita olan sina çölünde kasayım diğerlerine alışamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ugul

quote:

Orijinalden alıntı: burc_oker

hocam şu sniperdaki V ne işe yarıyor? Cycle zero vs. diye olan var ya.

merminin gidiceği mesafeyi ayarlıyor 75m 150m 300m gibi.

• 
Sayfa: önceki 653654655656657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.