Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (626. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
28.935
Cevap
154
Favori
711.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 624625626627628
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    evlilik zor hocam ya. benim yaş 27 bazen mutlu oluyorum inan bekar olduğuma sonra biberon geliyor aklıma niye evlenmedim ben hala diyorum

NOT: ORİGİN ismim StorMAnqelll ekleyin oynayalım hocam beraber.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Prometheus- -- 21 Ekim 2016; 10:39:16 >
  • Id:efecik07
    Id:boranfirat ekleyin oynayalim arkadaslar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turexx

beyler oyunu origin den mi satın aldınız

Merhaba ben origin den satın aldım
    Sormak istediğiniz bir soru varsa yardımcı olabilirim saygılar

İd:boranfirat139

• quote:

Orijinalden alıntı: PEGASUSS...

evlilik zor hocam ya. benim yaş 27 bazen mutlu oluyorum inan bekar olduğuma sonra biberon geliyor aklıma niye evlenmedim ben hala diyorum

NOT: ORİGİN ismim StorMAnqelll ekleyin oynayalım hocam beraber.

akşama ekliyorum hepinizi.
    sina çöllerinde kafamızın üzerinden mermiler geçerken veya fao kalesini ingilizlere karşı korurken ağzımızda emziklerl.......
    dur bu değil.

bilgisayarımızın başında omuz omuza savaşmak dileği ile......
  • Arkadaşlar 2 adet sorum var bilgisi olan arkadaşlar cevap verebilirse sevinirim.

1- Oyunda video ayarlarına geldiğim zaman gelişmiş ayarlar sekmesinde directx 11 yada 12 arasında seçim yapabileceğim bir menu veya ayar yeri gözükmüyor. Ama internetten gördüğüm resimlerde bazı kişilerde bu seçme yeri var acaba oyun ekran kartını tanıyıp ona göre mi menü gösteriyor herkese ? (Ekran kartım asus r9 280x)

2- Oyunda pingim 70-85 arası hep normalmidir sizce bu ? Diğer playerların 15-35 arasında,sizce sorun yaratır mı bu ?

Şimdiden teşekkürler.
  • Durmaplay bizi ne hallere düşürdün
    Battlefield 1 (2016) [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnNka-tr

quote:

Orijinalden alıntı: renkci

Oyunu nasıl buldunuz Standart edition'cular, Multi zormuydu? beklediginiz gibimiydi?

Multi kolaydı sadece ,anlık takılma sıkıntısı yüzüne bir kaç kez öldüm

proyum diyosun
  • quote:

Orijinalden alıntı: alper_love

Id:efecik07
    Id:boranfirat ekleyin oynayalim arkadaslar

Eksik yazmışsın başkan

Saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: Lustiel

Arkadaşlar 2 adet sorum var bilgisi olan arkadaşlar cevap verebilirse sevinirim.

1- Oyunda video ayarlarına geldiğim zaman gelişmiş ayarlar sekmesinde directx 11 yada 12 arasında seçim yapabileceğim bir menu veya ayar yeri gözükmüyor. Ama internetten gördüğüm resimlerde bazı kişilerde bu seçme yeri var acaba oyun ekran kartını tanıyıp ona göre mi menü gösteriyor herkese ? (Ekran kartım asus r9 280x)

2- Oyunda pingim 70-85 arası hep normalmidir sizce bu ? Diğer playerların 15-35 arasında,sizce sorun yaratır mı bu ?

Şimdiden teşekkürler.

1- Durum bende de aynı r9 390 kullanıyorum sanırım amd ile alakalı.

2- TR'de sunucu olmadığı için genel olarak herkeste böyledir. Diğer playerler farklı ülkelerde sunucuya yakın oldukları için daha azdır.

• Bu dlc ler map mi oluyo arkadaslar? Hellfighter dlc nedir? Ben full surumununu aldim oyunun ve indirdim. Baska ekstra yapmam gereken birsey varmi?
    Daha once hic birileriyle oynamadim hep karambole . Bu sefer takim halinde oynamak istiyorum
    Id: RSambora
    Eklerseniz sevinirim. Birde birlikte lynama olayi nasil oluyor bundanda bilenler az bahsederse iyi olur.

• Gtx 1060la fps bazen 40lara düşüyor sorun 8gb ram olması mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zero5.0

quote:

Orijinalden alıntı: PEGASUSS...

Biberonlar aşkına

sitenin kurallarını bilmiyorumda eğer yasak değilse akşam oynarken çocukla bi resmimizi çeksin hanım yükliyim buraya

Sorun olmaz hocam bekleriz

• quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

Durmaplay bizi ne hallere düşürdün
    Battlefield 1 (2016) [ANA KONU]

bune ya çok güzel açıklamış

• HAAltuntas kullanıcısına yanıt
    Adam tartismaya mahal birakmamis
  • quote:

Orijinalden alıntı: boranfirat

quote:

bende originden aldım su an indiriyor ama ulkeyi keşke amerika olarak gosterseydim turkiye gosterince euro olarak aldı
  • HAAltuntas kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam. Aklımı işe veremiyorum Hevesimi alamadım akşam giremedim. Uykuya yenik düştüm. Aklımda şimdi hep.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WARTIME

Ben oyunu almayan kısılerdenım.Sıstemım musaıt olmasına ragmen almadım.Fıyatından dolayı almadıgımı dusunmeyın.Almamamın sebeplerını yazacagım.Yorumlarımı lutfen elestırı maayetınde okuyun

1- BF nın en guzel ıkı oyunu BF2 ve BC2 dır.Bu ıkı oyun dısında BF1 dahıl hıcbır oyununda oynanabılırlık yok.Oynanabılırlık derken oyun sıze yetenegınızı kullanmanıza ızın vermıyor.Tutturabılen degıl sanslı olan olduruyor.
    2- BC2 den sonra bf serısı cok bozdu kendını.Zıplarken,kosarken,bıcaklarken,bı yerden atlarken,merdıven cıkarken ve hatta yururken bıle kamera o kadar gereksız sallanıyor kı vuracagın kısıyı bıle vuramıyorsun bu sebeplerden oturu.Guya gercekcılık getırdıler.
    3- Yaralanma olayına degınecem.Yaralanma yıne BC2 den sonra bozdu kendını.O kadar cabuk oluyorsun kı kacmana fırsat tanımıyor.Sımdı demeyın yaralanma var dıye.Bızde bılıyoruz yaralanma oldugunu.Anlatmak ıstedıgımı ancak BF2 ve BC2 oynayanlar bılır.Eldeki silahla anında olen adam yerdekı sabıt taramalı tufekle daha zor oluyor.
    4- Pusulacak saklanacak yerın fazla olması karı gıbı oynayanların ısını kolaylastırıyor.Adam yatıyo bı yere gelenı gecenı ındırıyor.Harıtaları 1. dunya savasındakı harıtalar gıbı yapmıslar.Ne kadarda gercekcı degıl mı?BC2 nın harıtaları cok guzeldı.Kımın nereden gelecegı bellı ıdı.
    5- Oyun yavas oynanısa sahıp.Yanı doom 2016 gıbı olmasın tabıkı ama bıraz daha akıcı olabılırdı.

Bu maddelerın aslında genel acıklaması su sekılde: Oyunu gercekcı yapacagız dıye oynanısı baltalıyorlar farkında degıller.Hersey gercektekı gıbı olmak zorunda degıl kı.Neymıs kursun 100-500mt herneyse sonra hasarını kaybedıyormus, yavas yavas dusmeye baslıyormus.Bıze ne ya bunlardan.Alt tarafı oyun oynuyoruz.Bu kadar gercekcılık hastası olan varsa gıder askere katılır zaten.
    Bıze oynanıs lazım arcade olsun tabıkı demıyorum ama her serıde aynı seyı yapıyorlar ustune ustluk daha da kotu yapıyorlar.

Sadece ve sadece bc2 nın grafıklerını elden gecırıp, orj harıtaları gıbı yenı harıtalar olusturup bc3 dıye oyun cıkarsalar su ankı bf1 satıslarını 4e katlarlar.Ne kadar bc2 hastası var haberlerı yok.

eline klavyene emeğine sağlık kardeşim. Mükemmel tespitler %100 katılıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: R.Sambora

Bu dlc ler map mi oluyo arkadaslar? Hellfighter dlc nedir? Ben full surumununu aldim oyunun ve indirdim. Baska ekstra yapmam gereken birsey varmi?
    Daha once hic birileriyle oynamadim hep karambole . Bu sefer takim halinde oynamak istiyorum
    Id: RSambora
    Eklerseniz sevinirim. Birde birlikte lynama olayi nasil oluyor bundanda bilenler az bahsederse iyi olur.

Hellfighter Patch 3 tane çöp silah veriyor sadece. Başka birşeyi yok. Değerleri diger silahlara göre çok düşük oldugu için kimsenin kullandıgı da yok.

Origin friend list'de arkadaşının üzerine gelince Join işareti çıkıyor. Buna tıklarsan dogrudan seni arkadaşının bulundugu servere sokuyor. Ordanda aynı squada gireceksin
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AnNka-tr

quote:

Oyunu nasıl buldunuz Standart edition'cular, Multi zormuydu? beklediginiz gibimiydi?

Multi kolaydı sadece ,anlık takılma sıkıntısı yüzüne bir kaç kez öldüm

proyum diyosun

estafurullah o kadar olamadım daha ama multiye girer girmez arka arkaya 4 kill alınca kolay geldi sniper ile ,sonra takılma cart curt başladı dahada vuramadım doğru düzgün

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: boranfirat

quote:

bende originden aldım su an indiriyor ama ulkeyi keşke amerika olarak gosterseydim turkiye gosterince euro olarak aldı

Hocam güney kore en ucuzu. Amerika daha pahalıya geliyor
  • 
Sayfa: önceki 624625626627628
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.