Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (628. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.926
Cevap
154
Favori
710.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 626627628629630
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    oyuna girmedim daha hocam o yüzden bi şey demedim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bendede hf pack yok sanırım bende gittigidiyor uzerınden aldım çok gerekli bişeymı bu hf pack yoksa uğraşmayalım hiç
  • turexx kullanıcısına yanıt
    Tr veya usa secince ne oluyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baranist

bendede hf pack yok sanırım bende gittigidiyor uzerınden aldım çok gerekli bişeymı bu hf pack yoksa uğraşmayalım hiç

gerekli olup olmaması değil olay.olay preorder satıyoruz hf pack de var diyip vermemeleri.yoksa 130 tl ye aldım iyi fiyat ama hf var diyolarsa olmalı
  • Bide Turkiyede internet kotu derler 40-50 mb ile oyun indiriyorsunuz ben belcika da bile 14 mb sn indiriyorum anca

• quote:

Orijinalden alıntı: Meijiri

quote:

Orijinalden alıntı: baranist

bendede hf pack yok sanırım bende gittigidiyor uzerınden aldım çok gerekli bişeymı bu hf pack yoksa uğraşmayalım hiç

gerekli olup olmaması değil olay.olay preorder satıyoruz hf pack de var diyip vermemeleri.yoksa 130 tl ye aldım iyi fiyat ama hf var diyolarsa olmalı

evt haklısın ozaman bende aynı yerden aldım baktım yok gozukuyor bu sabah gırdım keyi ben acaba ondan mıdır geneli böylemi
  • Oyun açılırken getDeviceremovedreason hatası alıyorum directx le alakalı sanırım.Çözümü varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayraktar42

Bide Turkiyede internet kotu derler 40-50 mb ile oyun indiriyorsunuz ben belcika da bile 14 mb sn indiriyorum anca

Emin ol kotu. onlar pahali tarife almislar. ttnet superonline paketlerine bak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gtx 1070 ile 2k da 100-120 fps almaktayım herşey ultrada :) daha başındayım bakalım heyecanlıyım
  • quote:

Bide Turkiyede internet kotu derler 40-50 mb ile oyun indiriyorsunuz ben belcika da bile 14 mb sn indiriyorum anca

turbo basıyorlar bir günlük veya aylık 150-200 tl paketleri var :D
  • Arkadaşlar ben deluxe aldım oynuyorum şuan premiuma gerek yok dimi yani premium alsak bile ek bi dlc felan yok dimi şuan?

• AnilBFAnil A kullanıcısına yanıt
    ilk dlc mart ayında çıkacak o zamana kadar gerekli değil premium
  • İşteyim ama aklım hep oyunda hafta sonu da evde yokum off of
  • quote:

türkiyede internet kötü değil ama çok pahalı. ben yeni uygun bir kampanya yapmadıkları için 25 mbit internete 70 lira ödüyorum superonline'a

• Asus gtx 1070 hata verip arada oyundan atmaya başladı, public serverlarda oluyo bu daha çok. Son driver a güncelle gibi bişeyler diyor ama güncel zaten. Ne yapmam lazım.
  • i7 6600HQ
    GTX 960M 4GB
    8GB ram

orta ayarlarda rahat oynanıyor fakat fps dropları yaşıyorum arada dx11 de açık oyun
  • Arkadaşlar arabaya yada top atara gibi e ye basıp bindiğimiz araçları süremiyorum ve yön veremiyorum Nasıl düzeltileceğini bilen var mı

• quote:

Belçikada en kötü net 100 mphs kota dolsa bile hız düşmez senin modem aşırı ısınmış olabilir veya proxso is voo neyse onu ara öğren

• kinguin de 11 liraya hf pack var çok kafaya takarsanız bence ordan alın bende dusunuyorum almayı
  • ya bişi sorcam konudan ayrıca arada siteye giremiyorum ya şifremi falan kabul etmiyo site bi değişik hale bürünüyo varmı bilgisi olan ?
  • 
Sayfa: önceki 626627628629630
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.