Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
28.609
Cevap
188
Favori
628.322
Tıklama
Giriş
    905 Mesaj

'Alt tabaka ırk' demek? Buram buram faşizm kokuyorsun bebeğim. Bir de gelmiş burada yok haddimi biliyorum, yok kim ne derse desin ahlaki değerler içinde... Zart zurt. Sen önce damarlarındaki faşizm zehrinden kurtul ondan sonra gel burada millete ahlak sat kardeş.
    |
    |
    aeeb12 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    INTEL I5 8400 | MSI GTX 1060 GAMING X 6G | MSI Z370 TOMAHAWK | CRUCIAL 2400MHz DDR4 8GB C17 x2 | COOLER MASTER MASTERCASE MAKER 5T | EVGA SUPERNOVA 850 G2 | SAMSUNG 250GB 960 EVO x2 RAID 0 | SEAGATE BARRACUDA 2 TB | CORSAIR K70 RGB RAPIDFIRE | KINGSTON HyperX CLOUD II | FSP CHAMP 1K
  • Yüzbaşı
    905 Mesaj
    Arkadaşlar bu arada Bf1'de; Dx12 seçiliyken Rx 480, Gtx 1060'tan bariz şekilde üstün. https://www.youtube.com/watch?v=ZxsIOV2AjMc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jacques Reverdi -- 21 Ekim 2016; 6:14:34 >
    |
    |
    INTEL I5 8400 | MSI GTX 1060 GAMING X 6G | MSI Z370 TOMAHAWK | CRUCIAL 2400MHz DDR4 8GB C17 x2 | COOLER MASTER MASTERCASE MAKER 5T | EVGA SUPERNOVA 850 G2 | SAMSUNG 250GB 960 EVO x2 RAID 0 | SEAGATE BARRACUDA 2 TB | CORSAIR K70 RGB RAPIDFIRE | KINGSTON HyperX CLOUD II | FSP CHAMP 1K
  • Onbaşı
    32 Mesaj
    alsakmı almasakmı acaba
    |
    |

MONITOR: 23" HP 2311x || KASA: 3R SYS R460Li || POWER: Fsp Epsilon 700W || ANAKART: GIGABYTE GA-P61A-D3 || İŞLEMCİ: İntel Core i7 3770 || SSD: Sandisk Ultra Plus 128GB 530MB-290MB/s || Sata3HDD: WD Green 500GB ve WD Blue 1TB Sata 3.0 64Mb 3,5|| RAM: KINGSTON 2X 4 GB 1600 MHZ DDR3 Hyperx Fury
    || EKRAN KARTI: Ati Radeon HD 7950 || KLAVYE MAUSE: A4 TECHBloodyB2100 || KULAKLIK:LogitechWirelessGamingHeadset || G930DRIVINGFORCEGTDİREKSİYON
  • Yarbay
    10517 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: burc_oker

dx 12 amd ye yariyor fps olarak, dx 11 de nvidia ya.

grafik yada gorsellik olarak bir fark yok haliyle hangisi daha cok performans veriyorsa onu kullanmalisin. izledigim benchmarklarda nvidia dx 11 le cok daha iyi. ben ultra 2K yi simdi bide %125 reso scale yaptim hala fps 90-100

Dx12 nin olayı zaten performans artışı, nvidiada dx12 olmadığı için bi fark oluşturmuyor aksine performans düşüyor, okadar evirip çevirmeye gerek yok yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blumhouse -- 21 Ekim 2016; 8:39:06 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    984 Mesaj
    hellfigter yalan oldu he ama ea vercez dedi bir daha chate bağlanırız

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

İ5 4460,MSI H81M ddr3 anakart,12gb ddr3 ram,RX 570ARMOR 8GB
  • Yüzbaşı
    263 Mesaj
    single player'i bitirmiş bulunmaktayım.. parça parça film tadında güzel olmuş bence.. :)
    |
    |
    Evga GTX980 SC ACX 2.0 Intel i7 4790k Gigabyte Z97 Gaming 5 Samsung 850 EVO 250GB Corsair Vengeance 8GB (2x4) Zalman Z11 Neo + 700W Noctua NH-U14S Logitech G710 Cherry MX Blue Razer DeathAdder Chroma SteelSeries QcK Gaming Mouse Pad

• Binbaşı
    1544 Mesaj
    single fenaaaaaaaa multisi daha fena
    |
    |
    battle.net taymekholdem#21117
  • Yüzbaşı
    261 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: alper_love

Playstoreden aldim oyunu indirmeye basladik canakkale savasini sabirsizlikla bekliyorum
    İd:efecik07. İsteyen ekleyebilir

Bitmeyen mesailer bro
    Bu akşam cephedeyiz ingiliz keferelerini birlikte indirelim..!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Intel Core i7 6700K Soket 1151 4.0GHz işlemci ASUS Z170 PRO GAMING Intel Z170 Soket 1151 DDR4 3400MHz(O.C.) USB3.1 Anakart CORSAIR 32GB (4x8GB) Vengeance DDR4 2400MHz CL16 Ouad Kit Ram GTX 1080 G1 GAMİNG GİGABYTE EKRAN KARTI THERMALTAKE CORE V51 80PLUS BRONZE 750W PENCERELİ MidT ATX SİYAH KASA ASUS 24" VG248QE 1ms 144Hz Full HD HDMI DP 3D Gaming Monitör CREATIVE INSPIRE T3300 2 1 SPEAKER OCZ 240GB TRION 150 Serisi Sata 3.0 SSD (550MB Okuma / 520MB Yazma ) Seagate 3.5" 1TB Barracuda Sata 3.0 64MB Cache 7200Rpm Harddisk Razer blackwidow ultimate 2016 mekanik klavye Razer DeathAdder Chroma mouse Windows 10 pro işletim sistemi Logitech F710 gamepad DİGİTÜRK SagemPlusIQ 4K SAMSUNG 55UEF9000 4K 3D LED TV LG V10
  • Yarbay
    4068 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: WARTIME

Ben oyunu almayan kısılerdenım.Sıstemım musaıt olmasına ragmen almadım.Fıyatından dolayı almadıgımı dusunmeyın.Almamamın sebeplerını yazacagım.Yorumlarımı lutfen elestırı maayetınde okuyun

1- BF nın en guzel ıkı oyunu BF2 ve BC2 dır.Bu ıkı oyun dısında BF1 dahıl hıcbır oyununda oynanabılırlık yok.Oynanabılırlık derken oyun sıze yetenegınızı kullanmanıza ızın vermıyor.Tutturabılen degıl sanslı olan olduruyor.
    2- BC2 den sonra bf serısı cok bozdu kendını.Zıplarken,kosarken,bıcaklarken,bı yerden atlarken,merdıven cıkarken ve hatta yururken bıle kamera o kadar gereksız sallanıyor kı vuracagın kısıyı bıle vuramıyorsun bu sebeplerden oturu.Guya gercekcılık getırdıler.
    3- Yaralanma olayına degınecem.Yaralanma yıne BC2 den sonra bozdu kendını.O kadar cabuk oluyorsun kı kacmana fırsat tanımıyor.Sımdı demeyın yaralanma var dıye.Bızde bılıyoruz yaralanma oldugunu.Anlatmak ıstedıgımı ancak BF2 ve BC2 oynayanlar bılır.Eldeki silahla anında olen adam yerdekı sabıt taramalı tufekle daha zor oluyor.
    4- Pusulacak saklanacak yerın fazla olması karı gıbı oynayanların ısını kolaylastırıyor.Adam yatıyo bı yere gelenı gecenı ındırıyor.Harıtaları 1. dunya savasındakı harıtalar gıbı yapmıslar.Ne kadarda gercekcı degıl mı?BC2 nın harıtaları cok guzeldı.Kımın nereden gelecegı bellı ıdı.
    5- Oyun yavas oynanısa sahıp.Yanı doom 2016 gıbı olmasın tabıkı ama bıraz daha akıcı olabılırdı.

Bu maddelerın aslında genel acıklaması su sekılde: Oyunu gercekcı yapacagız dıye oynanısı baltalıyorlar farkında degıller.Hersey gercektekı gıbı olmak zorunda degıl kı.Neymıs kursun 100-500mt herneyse sonra hasarını kaybedıyormus, yavas yavas dusmeye baslıyormus.Bıze ne ya bunlardan.Alt tarafı oyun oynuyoruz.Bu kadar gercekcılık hastası olan varsa gıder askere katılır zaten.
    Bıze oynanıs lazım arcade olsun tabıkı demıyorum ama her serıde aynı seyı yapıyorlar ustune ustluk daha da kotu yapıyorlar.

Sadece ve sadece bc2 nın grafıklerını elden gecırıp, orj harıtaları gıbı yenı harıtalar olusturup bc3 dıye oyun cıkarsalar su ankı bf1 satıslarını 4e katlarlar.Ne kadar bc2 hastası var haberlerı yok.

BF serisini 15 yıldır oynayan biri olarak bu noktaların hiçbirine katılamayacağım. BF2 ve BC2'den sonra en sevdiğim oyun olduğu. BF3 ve 4 çerezlik gelmişti bana, zira tanklar falan kağıttan yapılma gibiydi güle oynaya patlatıyordum. Bundan tanka yaklaşması ayrı bir dert havaya uçurması ayrı bir dert.

Ayrıca oyun gayet hızlı, 32 kişi ordan oraya hücum ederken başım döndü hızdan.

"There's Only Room For One Snake.. And One Boss!"

• Yarbay
    8680 Mesaj
    Multi oynamam ben, single oyun suresi bu parayi vermeye deger mi? Yoksa 2 saatte bitiyor mu bu da?

|
    |

Hocam bu hellfighter'in özelliği nedir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    bero 20 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Arelis

Çok hile var. Adam 65-0 idi. Millet coştu rapor ettiler. Adam utanmadan hile olduğunu açıkladı ve en az 2 hafta yasaklanmayacağını, hile yapmaya devam edeceğini yazdı.
    Oyun güzel ama çok hile var... Şu oyun içinde hile yapmak tam bir ahmaklık yani...

Bu yüzden konsol diyoruz ya. hileciler hiç bitmeyecek. Paralı hilecilerin kullandığı programlar alinan her güvenliğe bir çözüm buluyorlar....

Bizzat denedim , dx12 ile nvidia high zor açıyordum ara ara fps çakıldı. Daha sonra dx11 açtım ultra oynatıyor. Gtx 970

|
    |
    BR9 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Anbilivıbıl

quote:

Orijinalden alıntı: Arelis

Çok hile var. Adam 65-0 idi. Millet coştu rapor ettiler. Adam utanmadan hile olduğunu açıkladı ve en az 2 hafta yasaklanmayacağını, hile yapmaya devam edeceğini yazdı.
    Oyun güzel ama çok hile var... Şu oyun içinde hile yapmak tam bir ahmaklık yani...

Bu yüzden konsol diyoruz ya. hileciler hiç bitmeyecek. Paralı hilecilerin kullandığı programlar alinan her güvenliğe bir çözüm buluyorlar....

Konsoldan girenler de pc den girenlerle aynı serverda oynamıyor mu

|
    |
    |
    |
    oyunu türkçe nasıl kurarım setup yaparken gözümden kaçtı sanırım her yere baktım altyazı bari türkçe olsun onu bile bulamadım birde directx 11 yada 12 olmasını nasıl ayarlıyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertugur -- 21 Ekim 2016; 8:13:27 >

Orijinalden alıntı: MirlivaVII

Şu an kağıda döküyorum hocam hangi videoları hangi sıralama ile yapayım ki arkadaşlar faydalansın diye. Haftasonumu buna ayırıcam muhtemelen. Pazartesiden itibaren videolar gelir bir aksilik olmazsa. İyi oyunlar.

eyvallah hocam şimdiden elinize sağlık
    |
    |

INTEL 4790K 4.8 Ghz | ASUS Maximus VII Hero | ZOTAC GTX 1080Ti SLI | Kingston 4x4GB Savage Red

Steam | Playstation 4 Pro | Xbox One S
    iPad Air 2 | iPhone 6S 64 GB
    BMW 1.16i
  • Binbaşı
    1661 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Zero5.0

gtx 860m ile oynayanalar buradamı dün çocuğun gazabına gelerek oynayamadım ve şu an bunları gözyaşları içinde yazıyorum

orta ayarlarda akıyor
üniversite
Bey Azura
haberler
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,734
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.