Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (625. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.936
Cevap
154
Favori
710.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 623624625626627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HiddeN_Ra

hangi sitelerden aldığınız keyler geldi arkadaşlar söyleyinde bizde o siteden alalım dolu satan site var ucuza kaçıcaz diye paramızdan olmayalım 150-200 tl kolay kazanılmıyor

durma play yada droyun dan al

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar download %36 oldu PLAYABLE yazıyor bu ne demek birisi açıklayabilir mi ?
  • Raidcall kullanabilen, aim ve fps deneyimi iyi olan arkadaşlar ekleyebilir. ID: r4tuk
  • Ultimate aldim. Ayin 18 inde 1 saat oynadim. Kac gundur vakit bulup oynayamadim bir turlu

• dlc unlocked yazıyor du oyun açıldığı halde bende .

• quote:

Orijinalden alıntı: Şaşkınspor

yahu bu live chat bende bağlanmıyor, neden öyle. Siz nasıl bağlandınız

ea live chat yazdığında google a ilk sırada contact ea var ona tıklayıp hangi oyunla ilgili sorun varsa ona tıklıyorsun bir iki adım sonra bağlıyor ingilizce olarak

originID:SFMRCS7N EKLEYİN YALNIZ KEYİF VERMİYOR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefaMseven -- 21 Ekim 2016; 10:17:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ras0

Arkadaşlar download %36 oldu PLAYABLE yazıyor bu ne demek birisi açıklayabilir mi ?

Single başlayabilirsin demek ama bir yere kadar oynayabilirsin %100 dolmadan.

• hellfighter dlc için ****e bağlandım onlar ea bağlanın dediler onlara izah ettim onlar aldığınız yere sorun dediler tekrar iletişime geçtim ilgili birime ilettiklerini mail ile dönüş yapılacağını söylediler bekleyelim bakalım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

İşe geldim. Akşam olsa da eve gitsek aksak biraz

Aynı durum bugün bitmek bilmez, akşam da dışarı çağırmasınlar diye duacıyım :D
  • Arkadaşlar G2A üzerinde fiyat 140 tl. Satın aldıktan hemen sonra ürün anahtarını aldım ve şuan indiriyorum. Çevremde G2A'dan alıp sorun yaşayan birisini görmedim. Fakat forumda var sanırım. Şunu belirtmek isterim. G2A, Kinguin vb. gibi sitelerden alışveriş yapanlar ufak bir sorun yaşadıklarında dahi sorunu siteye yüklüyorlar. Şayet oyunu satın aldıktan sonra ürün anahtarında sorun var ise site değil site üzerinde satış yapan kullanıcıyı suçlayın. Chat üzerinden de gerekli yardımı sağlıyorlar. En azından ben bugüne kadar hiç bir sorun yaşamadım.
  • Zero5.0 kullanıcısına yanıt
    Biberonlar aşkına
  • Oyunu nasıl buldunuz Standart edition'cular, Multi zormuydu? beklediginiz gibimiydi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: WARTIME

Basının donmesı hızdan degıl ekranın abuk subuk sallanmasındanBC2 oynadım dıyorsun ekran bunun kadar sallanıyor muydu?Hayır.Daha rahat bır gorus saglıyordu.

Yok yav aksiyonun hızından o baş dönmesi dediğim lafın gelişi işte.
  • Oyuna tarayıcı üzerindenmi giriyoruz?

• Arelis A kullanıcısına yanıt
    Maalesef hileci kaynıyor. Birkaç gündür bana da denk geldi pek çok kez. Dün burdada söyledim bir arkadaş pingtir o ping dedi :) Başına gelince anlar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: renkci

Oyunu nasıl buldunuz Standart edition'cular, Multi zormuydu? beklediginiz gibimiydi?

Multi kolaydı sadece ,anlık takılma sıkıntısı yüzüne bir kaç kez öldüm

• sefaMseven kullanıcısına yanıt
    öyle yapıyorumda bağlanmıyor nedense, analamadım nedendir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: D12

Oyuna tarayıcı üzerindenmi giriyoruz?

Hayır oyun içi serverlar var.

• quote:

Orijinalden alıntı: PEGASUSS...

Biberonlar aşkına

sitenin kurallarını bilmiyorumda eğer yasak değilse akşam oynarken çocukla bi resmimizi çeksin hanım yükliyim buraya
  • Çalışmayı durdurdu hatası veriyor daha % 35 te girmiştim bunla karşılaşan var mı
  • 
Sayfa: önceki 623624625626627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.