Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (1167. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
28.935
Cevap
154
Favori
711.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11651166116711681169
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • selam arkadaşlar elimde şuan standart versiyon var ultimate edition almak istiyorum alan var mı uygun fiyata nerden alabilirim
  • yazın multiplayer modunu oynamak için almayı düşünüyorum, 3 ay sıkmadan oynanabilecek bir oyun mu acaba tavsiye eder misiniz
  • patren kullanıcısına yanıt
    Doku kalitesi, doku süzme, uzak nesne kalitesi bunları ultra yaparsan sorunun çözülür. Bir video da izlemiştim de en iyi grafik ayarları diye videoyu aradım ama bulamadım. Bunlara ek fxaa yüksek olarak ayarladı ama ben kapalı tutuyorum.
  • 23 mayısda %50 indirim gelcekmiş standart, deluxe ve ultimate sürümlerine premium passda yine indirim yok sanarım
    23 mayısda belki nivelle geceleri, gece haritasını paylaşabilirler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patren -- 19 Mayıs 2017; 20:19:51 >
  • Hellrıegel Müdafaa silahını açtım fabrikaya göre leş ya ben daha iyidir sanıyordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chn_yldz_ -- 19 Mayıs 2017; 20:28:37 >
  • arkadaşlar bugun serverlarda bişeymi var ? 60 pingim var ama sanki 600 pingle oynar gibi adam gözüktüğü gibi ölüyorum yarım saniyede bu sorun benden başka yaşayan yokmu
    zar zor adam vuruyorum, 10 canı olan adamı bile öldürürken düşman benimde canımı 10 yapıyor bugun

edit: amd driverı güncelleyince düzeldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patren -- 19 Mayıs 2017; 23:10:43 >
  • bana nişan almak yavaşlamış gibi geldi
  • kiralık sunucular aim desteğini kapatıyorlar ondandır
  • amd de her gun bir guncelleme cikariyor :) duzeldiyse iyi bende sorun yoktu yeni ciktim bir problem gormedim ping ile ilgili.
  • Bu standart pakete bir kaç harita daha gelmesi lazım böyle bu oyun uzun süre gitmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaxis kullanıcısına yanıt
    İlginiz ve cevabınız için teşekkür ederim.

• ücretsiz haritalar gelcekmiş rus dlcsinden sonra duyururlar son baharda gelir zaten 2018 ekimde yeni battlefield oyunu çıkacak 2018 ekime kadar içerikleri çok rahat yeter dlclerle
  • Oyunu en son betada oynamış biri olarak çok beğenmiştim. Yeni sistem toplamamla birlikte sonunda oyunu da aldım.

Açıkçası hikaye hakkında fazla bir bilgim yoktu, ama şunu söylemeliyim ki, oyun dehşet olmuş. Gerek hikaye akışı, gerek işlenisi mükemmel. DICE beni gerçekten şaşırttı.

Lawrence bölümlerindeki müzikler bile bir başka. Uzun zaman sonra ilk defa bu kadar zevk aldım Battlefield oyunundan. Umarım devamı da gelir. Daha 2 bölüm oynamama rağmen beni tatmin etti.

Şu an multiye bile girmek istemiyorum.
  • Beyler daha öncede yazdım ama cevap alamadım Amiens haritasına girmek istediğimde harita yüklendikten sonra tam girecekken bağlantı hatası diyor ve ana menüye atıyor. Diğer hiç bir haritada bu problemi yaşamıyorum. Bir fikri olan var mı?

• mrhusnu kullanıcısına yanıt
    ilginç bir sorun oyunu repair etmeyi dene düzelmezse answer.ea'dan bf1 bölümüne konu aç

gerçekten ilginç bir sorun, oyun genel anlamda sorunlu da yıllardır battlefield serisi hayranı olduğum için oynuyorum daha doğrusu oynamaya çalışıyorum
  • Taaruz'un yeni 10 level silahı süper olmuş. 120 mermisi çok iyi.

Ayrıca "Martini Keskin Nişancı" mükemmel olmuş. en az 60/10 gidiyorum bu silahla.

Bide Selbstlader 1906 K. Nişancı'da çok iyi olmuş. Bipod'u kurup sıkınca hiç sekmiyor. Kafadan 2, Gövdeden 3 vuruşta alıyor adamı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Halikarnas Şakşakçısı -- 20 Mayıs 2017; 17:25:37 >
  • s.a akr bu amd güncellemesinden sonra oyun kasmaya başladı sebeb nedir acaba
  • hadi123 kullanıcısına yanıt
    günde 3 saatı geçmicek şekilde oynayabilrsin 3 saatten sonra sıkabilir ama arkadaşlarınla oynuyorsan cok daha uzun süre oynarsın
  • Biraz önce iki yabancıyı ırkçı hakaretlerinden dolayı report ettim merak ediyorum bakalım ne olacak.
  • Harita oylama iyi oldu da bu sefer de oyun sürekli aynı haritalarda dönmeye başladı. Sıradaki harita oylamada mesela +10 önde başlasa daha iyi olmaz mı?
  • 
Sayfa: önceki 11651166116711681169
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.