Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (1168. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
28.936
Cevap
154
Favori
711.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11661167116811691170
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bf4 e gore nisan almak biraz yavas kaliyor gercekten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bero 20

Martiniden başlayayım dedim silahları açmaya kanser etti silah adamın içinden geçiyor kurşun sanki:(

Olayın olduğu ilk gün kastık açtık :) Hatta keskin nişancı ile en az 100 kilim vardır bile

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU]Battlefield 1 (2016) [ANA KONU]Battlefield 1 (2016) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TorukMactoo -- 22 Mayıs 2017; 14:34:29 >

• Bu arada arkadaşlar açılmaya değecek tek silah bana göre Taarruz sınıfındaki Ribeyrolles 1918 Fabrika dır. Kesinlikle Bar m1918 Fırtınayı unutturdu bana. Şuan deli gibi yakın orta mesafe bunu oynuyorum. Ha bu arada bu silahı kullanırken boynuz nişangah ile daha isabetli atışlar yapmak mümkün. Tavsiyem boynuz nişangah ile kullanmanızdır.
  • Assault sınıfında level kasmak neden çok yavaş. Sniper sınıfı 17 level oldu ama 1 haftadır durmadan assault oynadığım halde 9-10 arasında milim milim gidiyor. Bir hellriegel açmak bu kadar zor mu?
  • TorukMactoo kullanıcısına yanıt
    Açtım bende çoktan sniper martini ile bende 100ü buldum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • TorukMactoo kullanıcısına yanıt
    tebrikler ben acma zahmetinde bulunmadim onu :) hem mermi hizi cok dusuk hem de mermi doldurma suresi cok uzun benim gibi yakin mesafe hizli oynayanlara uymaz. ama eglenceli olduguna eminiö, martini infantry olanla az oynamadim yani
  • bf4 ten snra tarz degisik geliyor ama bir kere alisirsan yurur gidersin az zaman tani kendine oturur hersey. ben sahsen bf4 u cok severek oynamamistim bf3 daha guzel geliyordu ama bf1 de cok iyi oynuyorum eglendiriyor cunku sariyor beni zamanla seninde ayni olacaktir.
  • rus kadın askerler geliyor
    Battlefield 1 (2016) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patren -- 22 Mayıs 2017; 19:17:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: patren

rus kadın askerler geliyor

Bu ne biçim rus? beyaz istiyorum ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Halikarnas Şakşakçısı -- 22 Mayıs 2017; 19:18:55 >
  • gayet beyaz 1 saat sonrada ctede rus haritası ve yeni silahlar rus tankı gelebeilir
  • quote:

gayet beyaz 1 saat sonrada ctede rus haritası ve yeni silahlar rus tankı gelebeilir

CTE olsada oynasam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Halikarnas Şakşakçısı -- 22 Mayıs 2017; 19:29:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeryazısınıEditleyenadam

quote:

rus kadın askerler geliyor

Bu ne biçim rus? beyaz istiyorum ben

alman zenci sniper olduktan sonra

• patren kullanıcısına yanıt
    Bu ay ki güncelleme ne zaman gelecek? Belli oldu mu?
    oh my shittttttt
  • Greqorian G kullanıcısına yanıt
    yarın yada haftaya salı kesin gelir
  • Bu nişancı martiniyi açtım ,ancak hiçbirşey anlamadım .Piyadeyle çok iyi vururken bununla 5 m önümdeki adamın kafasının içinden geçti kaç kere %90 hasar ölmedi gitti.Uzak mesafede tufaf biraz vuramadım gitti
  • Oyun en ucuz nereden alabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Hadi inş. Oyunda bir sıkıntı var. Adam akıllı kimseyi vuramıyorum. CTE'de olan netcode gelirse tertemiz olur.
  • quote:

yarın yada haftaya salı kesin gelir

cte 9 gb lik güncellme gelmiş rus haritası geldimi yoksa ?
  • AnNka-tr kullanıcısına yanıt
    prise de tahur rush haritası gelmiş
  • 
Sayfa: önceki 11661167116811691170
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.