Şimdi Ara

Batman logo

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar takip ettiğim birsayfanın ss inde dikkatimi çekti bu logo araştırdım ama nasıl ve ne olduğu hakkında bir bilgi edinemedim bileniniz varmı şarj göstergesi yanındaki batman logosu nasıl geldi o oraya
    Batman logo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• güzel olmuş. umarım bilen birileri çıkar sorunun cevabını

• Zeppelin nam-ı diğer jailbreak de sevilen bir tweak yani cihazım sürümü uygunsa yap jb kullan yoksa sadece bizimki beklersin sadece

• quote:

Orijinalden alıntı: sametsurmeli

Zeppelin nam-ı diğer jailbreak de sevilen bir tweak yani cihazım sürümü uygunsa yap jb kullan yoksa sadece bizimki beklersin sadece

Hocam yalnız Zeppelin ile yapınca logo sağa değil de sola, şebeke çizgisinin yanına geliyor. Buradaki sağda. Benim de aklıma jb geldi başta ama değil gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bildiğim kadarıyla Jailbreak olmadan bu tarz bir şey yapabilmek mümkün değil. Batman logosu ekran görüntüsü alındıktan sonra photoshop ile eklenmiş olabilir.

• Şebeke barına göre cihaz iOS 11 sürümünde ve iOS 11 için JB daha yayınlanmadı..

• Geriye 2. ihtimal kalıyor. Zaten followers yazısının orayada yarasa eklenmiş. Ben sonradan photoshop ile eklenildiği taraftarıyım.

• Zeppelin ile yapabilirsiniz ama bu şhop ile yapılmış gibi. Bendede jb ve zeppelin var. Zeppelini aktif ederseniz operatör ismi kaybolur. Sizin attığınız görselde verizon yazıyor.

Kendi telefonum görselini ekliyorum bende
    Batman logo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KoşanBalık -- 21 Aralık 2017; 21:16:13 >
  • Leon FR kullanıcısına yanıt
    Zeppelin değilse bile başka tweak vardı o kadar ince detaya giren tweak var ki o sembolü soldan sağa almak çokta zor olmasa gerek hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Liserjik Asid

Bildiğim kadarıyla Jailbreak olmadan bu tarz bir şey yapabilmek mümkün değil. Batman logosu ekran görüntüsü alındıktan sonra photoshop ile eklenmiş olabilir.

• Şebeke barına göre cihaz iOS 11 sürümünde ve iOS 11 için JB daha yayınlanmadı..

• Geriye 2. ihtimal kalıyor. Zaten followers yazısının orayada yarasa eklenmiş. Ben sonradan photoshop ile eklenildiği taraftarıyım.

Hocam o ekranda ilk görüşüm değil insradan attığı tüm ss lere var o iphone nun samsung gibi orjinal temalı telefon tasarımı varmı diye baktım ama oda yok jb olduğunuda sanmıyorum sayfanın adminine sordum cvp alamadım tabiki 😬😬

• Adminin attığı cevaba bak 😒

Batman logo

• Kesin shopla yaptı bu kamil bunu

Batman logo

• Duvar kağıdı ile;

https://youtu.be/HqtD5tDf0zQ

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgur06

Duvar kağıdı ile;

https://youtu.be/HqtD5tDf0zQ

Hocam ozaman instagram safari faln açıkken duvarkağındaki ikon görünmeyecekki

• Mantıklı videodaki arkadaş öyle yapıyor ama dediğin gibi uygulamalarda nasıl olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: zapkolik

Adminin attığı cevaba bak 😒

Batman logo

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.