Şimdi Ara

Batman: Arkham Asylum %100 Türkçe Yama FiNAL ÇIKTI (58. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.284
Cevap
2
Favori
191.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LagendarYKinG

bide bu arkham asylum ne demek (filmle alakalıysa izlemedim)

asylum delilerin kaldığı hapishane demek arkham da bu hapishanenin bulunduğu şehir
  • benim sistem amd athlon x2 1.75gb ram 512 ekran kartı kaldırımı bu oyunu????
  • quote:

benim sistem amd athlon x2 1.75gb ram 512 ekran kartı kaldırımı bu oyunu????

oyun unreal engine ile yapılmış optimizasyon süper tahimimce kaldırır ama ekran kartının tam markasını söyleseydin daha sağlıklı bi yorum yapılabilirdi ama diğer özelliklerin(işlemci ve ram) gayet yeterli
  • ekran kartı nvida 8100 olması lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arkham_Asylum

quote:

asylum delilerin kaldığı hapishane demek arkham da bu hapishanenin bulunduğu şehir

Bulunduğu şehir değil, kurucusunun soyadı. Asylum deli hapishanesi oluyor, kurucusu Amadeus Arkham'dır, annesi delirdiği için böyle bir yer kurmuştur. Oyunda da zaten mezarını tarattığınız zaman Karakter Biyografisi açılıyor. Arkham Asylum, Gotham City'de bulunuyor...

Batman: Arkham Asylum %100 Türkçe Yama FiNAL ÇIKTI
  • quote:

Orijinalden alıntı: metin_99

quote:

Orijinalden alıntı: Arkham_Asylum

quote:

Bulunduğu şehir değil, kurucusunun soyadı. Asylum deli hapishanesi oluyor, kurucusu Amadeus Arkham'dır, annesi delirdiği için böyle bir yer kurmuştur. Oyunda da zaten mezarını tarattığınız zaman Karakter Biyografisi açılıyor. Arkham Asylum, Gotham City'de bulunuyor...

Batman: Arkham Asylum %100 Türkçe Yama FiNAL ÇIKTI

teşekkürler hocam öğrendiğim iyi oldu ben arkham'ı şehir sanıyordum
  • Doğrudur, ilk duyunca Arkham şehrinin hapishanesi gibi anlaşılıyor çünkü :) Millet şirketlerin adına soyadını verir bu kaçık da delilerin toplandığı yere soyadını vermiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: metin_99

Doğrudur, ilk duyunca Arkham şehrinin hapishanesi gibi anlaşılıyor çünkü :) Millet şirketlerin adına soyadını verir bu kaçık da delilerin toplandığı yere soyadını vermiş

bu adamı sevdim ben bi tımarhaneye soyismini vermek güzel fikir

bu arada teşekkür ederim kardeş ters bi şekilde cevap vermediğin için zira yerinde bi başkası olsa "ne şehri kardeşim bilip bilmeden konuşmayın aslı şudur" tarzı bir üslupla söyleyebilirdi bu yüzden sana teşekkür ederim
  • Unreal Engine 3.0 motoruyla ilgili araştırmalar yapıyorum. Özellikle dosya düzenlenmesi ve editör kullanılması konusunda. Amacım Unreal Engine 3.0 oyunlarındaki font tipini istediğim gibi değiştirebilmek, boyutunu ayarlayabilmek ve Türkçe karakter desteğini sağlamak. Eğer bunu tamamen başarabilirsem (ki menü konusunda bunu başardım) oyunun mevcut yamasını Türkçe karakterleri dahil ederek v3.0 versiyonunu çıkaracağım. Bu sistemi başarmak ileride çıkacak Batman : Arkham City oyunu için de (eğer motor aynı kalırsa) Türkçe karakter desteği sağlanması olacak.
  • daha önce indirip oynamıştım yamayla ancak pcye format atmam gerekti ve kurduğum antivirüs programı yamayı virüs olarak algılamış bende silmişim.linklere baktımda ölü yardımcı olabilirmisiniz...
  • Hocam ilk sayfada verdiğiniz tüm linkler ölü yada boş ne biçim işse hiçbirşey yok.. kaç mesajdır baktım bu durum soruluyorda ama cvp verende yok acaba nedendir sayın Venomtrk ?... Konunun ilk sayfası 1. mesajınızı 20 Eylül 2010'da değiştirmişsiniz. merak ettiğim ise, acaba Batman.A.A.TR.Yamasını güncellemek için mi değişiklik yapıldı?. Çünkü zamanında (şimdiye kadar kurmak nasip olmadı malesef) indirdiğim 2.0 TR Yamanızın bendeki versiyon numarası şu_: " 2.0.0.21 " .Bu durumda eğer daha sorunsuz daha güncel üst versiyon falan çıkarmışsanız napmalıyım, bari linkleri güncellensin... Herşeye rağmen ne olursa olsun sizler gibi Oyunları TR yapanlara ne kadar teşekkür etsek azdır ve ellerinize gözlerinize sağlık demeyide bir borç bilirim. saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ravenholm -- 10 Ekim 2010; 17:52:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ravenholm

Hocam ilk sayfada verdiğiniz tüm linkler ölü yada boş ne biçim işse hiçbirşey yok.. kaç mesajdır baktım bu durum soruluyorda ama cvp verende yok acaba nedendir sayın Venomtrk ?... Konunun ilk sayfası 1. mesajınızı 20 Eylül 2010'da değiştirmişsiniz. merak ettiğim ise, acaba Batman.A.A.TR.Yamasını güncellemek için mi değişiklik yapıldı?. Çünkü zamanında (şimdiye kadar kurmak nasip olmadı malesef) indirdiğim 2.0 TR Yamanızın bendeki versiyon numarası şu_: " 2.0.0.21 " .Bu durumda eğer daha sorunsuz daha güncel üst versiyon falan çıkarmışsanız napmalıyım, bari linkleri güncellensin... Herşeye rağmen ne olursa olsun sizler gibi Oyunları TR yapanlara ne kadar teşekkür etsek azdır ve ellerinize gözlerinize sağlık demeyide bir borç bilirim. saygılar...

http://www.filefactory.com/file/b3b46b2/n/BATMAN_TR_FINAL.exe

bu link çalışır vaziyette, yamada hiçbir değişiklik yapılmadı.

file factory basic ile download edebiliyorsunuz.

Diğer linkleri de güncelliyorum
  • ben bu oyunu alıp oynamayı düşünüyorum daha önce hiç Batman oyunu oynamadım iyi oyunmu sizce almalımıyım tps tarzı bir oyunmu yoksa tpsmi?.
  • şuan cafedeyim net kotalı olduğu için cafeden indiriyorum mafia2 dün bitti fm2011e kadar yeni meşgalim batman olacak..şuan türkçe yama iniyor birazdanda 1.1i indireceğim fakat bir sorum var benim oyun orjinal değil 1.1 patc felan bi sorun olurmu yani? lütfen yardım boşuna indirmeyeyim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreyavuzz61 -- 10 Ekim 2010; 18:23:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bobo.1903

ben bu oyunu alıp oynamayı düşünüyorum daha önce hiç Batman oyunu oynamadım iyi oyunmu sizce almalımıyım tps tarzı bir oyunmu yoksa tpsmi?.

Kesinlikle al pişman olmassın harika bir oyun
  • ve evet türkçe yama indi...şimdi 1.1 patch iniyor 100de5lerde daha..sorumu tekrarlayayım oyun orjinal değil 1.1i kurabilirmiyim?
  • veee evet patchte indi müthiş sabırsızlanıyorum eve gidip oyuna türkçe başlamaya ama daha 1.5 saat üsrem var cafede silent hill 2yi indireyim bide :D
  • oyunu yeni kuracak ve oynayacak birisi için tavsiyeniz nedir arkadaşlar isodan direk kurup türkçe yamayı da ekleyip oynayabilirmiyim yada ekstra birşeyler indirmelimiyim?
  • Lİnkleri yenilerseniz sevinirim. Filefactory isimli site çok kötü ve stabil bir indirme sağlamıyor. 7 kb ile iniyor. Ve her an kesilmeside cabası gündür uğraşıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakkcbyk

Lİnkleri yenilerseniz sevinirim. Filefactory isimli site çok kötü ve stabil bir indirme sağlamıyor. 7 kb ile iniyor. Ve her an kesilmeside cabası gündür uğraşıyorum.

http://www.2shared.com/file/RemkOPcA/BATMAN_TR_FINAL.html

bir link daha upload ettim. Hotfile ne zaman upload etsem 1 hafta sonra linki siliyor
  • 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.