Şimdi Ara

Batman: Arkham Asylum %100 Türkçe Yama FiNAL ÇIKTI (50. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.283
Cevap
2
Favori
191.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • öncelikle emeğin için teşekkürler kardeşim....bizi iplemeyen adam yerine koymayan bu kadar nefret eden sözüm ona dünyaya hitap eden web sitelerinde korece çekce vs dandik dilleri ekleyip dünyanın en çok konuşulan 3. dili olan türkçeyi yok sayma cahilliğini gösteren bu gevurlara karşı bu çeviri emekleriniz beni şahsen çok mutlu ediyor...

allah razı olsun...allah ne muradın varsa versin Okan Şen...

mükemmel bir çeviri olmuş...hikayeyi anlayarak oynamak neymiş sayende tatmış olduk .)

inşallah yeni çevirilerini de bizden esirgemezsin .P

kib hayırlı teskereler

birde donanımhaber bu çeviri emeklerini görmezden gelmeyip sabit bir forum açsada millet daha kolay ulaşsa bu çeviri oyunlara...
    böyle başlıkların arasında kaybolup gitmesin yahu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 5 Ocak 2010; 23:24:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: frodo1one

quote:

Orijinalden alıntı: ganeja

öncelikle venomtrk arkadaşa teşekkürler ve hayırlı tezkereler.
    arkadaşlar 2 dosyayıda 1.1 yamasını ve tryama yı indirdim..
    türkçe yamayı masaüstüne indirdim..normal bir oyun gibi install edeceğiz sanırım..install edeceğimiz dizinin bir önemi varmı..?nereye install edelim..?
    birde 1.1 yaması rarlı 270 mb lik bir dosya..bu rar dosyasının içindekileri hangi dizine açalım?..batmanin kurulu olduğu dizine direct olarakmı açalım..?
    teşekkürler..

İlk önce 1.1 patchini yükleyeceksin..sonra dil dosyasını otomatik kuracaksın zaten..patch dosyasını klasöre çıkar sonra otomatik kurulum yap..en sonda crack yaparsın..ben 4 gündür oynuyorum güünde 2-3 saat kadar ama harbiden sağlam oyun olmuş ve uzun sürüyor sanırım çünküğ ben %45 te falanım şu anda..En güzel yanıda boss larla olan kapışmalar çok kasmıyor adamı baymıyor yani..

dostum ilgine teşekkür saol...
    1.1 patch yükledim ama olmadı..(herhangi bir klasöre çıkarıp install ettim..batman klasörüne değil...)
    ama dil dosyasını batman klasörüne install edince oldu..AMA ÇOK ARKADAŞIN BAŞINA GELEN GELDİ..VE SAVE DOSYALARIM UÇTU..geri getirmenin bir yolu yokmudur..?
    teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ganeja -- 6 Ocak 2010; 9:15:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazer__

öncelikle emeğin için teşekkürler kardeşim....bizi iplemeyen adam yerine koymayan bu kadar nefret eden sözüm ona dünyaya hitap eden web sitelerinde korece çekce vs dandik dilleri ekleyip dünyanın en çok konuşulan 3. dili olan türkçeyi yok sayma cahilliğini gösteren bu gevurlara karşı bu çeviri emekleriniz beni şahsen çok mutlu ediyor...

allah razı olsun...allah ne muradın varsa versin Okan Şen...

mükemmel bir çeviri olmuş...hikayeyi anlayarak oynamak neymiş sayende tatmış olduk .)

inşallah yeni çevirilerini de bizden esirgemezsin .P

kib hayırlı teskereler

birde donanımhaber bu çeviri emeklerini görmezden gelmeyip sabit bir forum açsada millet daha kolay ulaşsa bu çeviri oyunlara...
    böyle başlıkların arasında kaybolup gitmesin yahu

ilginçtir ekran kartımız aynı..bendede aynı hatayı verdi..gerçi ok dedim ve yükleme tamamlandı..ama hala oyun 1.0 olareak açıyor...bu yama sadece physicx özelliğini düzeltiyorsa sorun yok..zaten oyunda grafikler müthiş...benim sorunum tr yamayı yükleyince saveler uçtu..geri getiremezsem tekrar oynarım yama ile..
  • quote:

quote:

öncelikle venomtrk arkadaşa teşekkürler ve hayırlı tezkereler.
    arkadaşlar 2 dosyayıda 1.1 yamasını ve tryama yı indirdim..
    türkçe yamayı masaüstüne indirdim..normal bir oyun gibi install edeceğiz sanırım..install edeceğimiz dizinin bir önemi varmı..?nereye install edelim..?
    birde 1.1 yaması rarlı 270 mb lik bir dosya..bu rar dosyasının içindekileri hangi dizine açalım?..batmanin kurulu olduğu dizine direct olarakmı açalım..?
    teşekkürler..

İlk önce 1.1 patchini yükleyeceksin..sonra dil dosyasını otomatik kuracaksın zaten..patch dosyasını klasöre çıkar sonra otomatik kurulum yap..en sonda crack yaparsın..ben 4 gündür oynuyorum güünde 2-3 saat kadar ama harbiden sağlam oyun olmuş ve uzun sürüyor sanırım çünküğ ben %45 te falanım şu anda..En güzel yanıda boss larla olan kapışmalar çok kasmıyor adamı baymıyor yani..

en sonda c.....k yaparsın demişsiniz..ama bu 1.1 patch içinde böyle bir ilaç yok..acaba farklı bir şeymi kastettiniz.?..oyun zaten kurulu ve ilaçlı..ayrıca 1.1 patch dosyasıda kurulduğu zaman ilaçlanacakmı...?
  • arkadaşlar oyunun saved data kalöründe 22.9 2009 tarihli bir save var..ama başalyınca new game yapıyor..acaba bu eski save dosyasını nasıl kullanabiliriz...?oradan başlayabiliriz..fikri olan varmı...?
    herkese teşekkür..
  • turkce yama ıcın tesekkurler oyunu ındırdıgım zaman kurarım yamayı :)
  • Yama mükemmel olmuş eline sağlık. İngilizcesi olmayanların bu oyunu oynaması çok çok zor, bir sürü bulmaca var. Kurdum ben de oyunu, yamayı da yaptım oynuyorum. İnşallah bug'la falan karşılaşmadan bitiririm oyunu.
  • Hocam eline sağlık. On numara bir yama olmuş. Tebrik ediyorum. Çok teşekkür ederim.
  • dün bitirdim oyunu gerçekten ben bu tür süper kahramanlı filmden uyarlama oyunları sevmezdim ve bu oyunu tamamen site yorumlarına bakarak edindim ve dün bitirdim oyunu..gerçekten güzel..benim şansımamıdır nedir hiç bir bugla karşılaşmadım.Şimdi assasian creede başladım..iyi oyunlar herkese
  • Merhaba ArkadaşLar ÖnceLikLe %100 Türkçe Metin Çevirisi İçin Okan ŞEN Arkadaşımızı Can-ı GönüLden KutLar ve Sonsuz Teşekkür Ederimm
    Ancak Benim Bir Sorunum Var;

v1.1 GünceLLemesi Yapmak İstiyorum 266MB Lık Update`i İndirdim Ancak KuruLum Esnasında "Batman Arkham Asylum 2 has not been installed or could not be found. this update installer will now quit" Hatası Veriyor.
    Oyunu KaLdırıp Başka Sürücüye Kurdum, Patch Dosyasını Oyunun KuruLu OLduğu Yere Kopyadım vs. ÇeşitLi UğraşLarıma Rağmen HaLa Aynı Hatayı ALıyorum.

Ne Yapmam Gerekiyor? Yardımcı OLursanız Çok Sevinirim
  • emeğe sağlık
  • quote:

arkadaşlar oyunun saved data kalöründe 22.9 2009 tarihli bir save var..ama başalyınca new game yapıyor..acaba bu eski save dosyasını nasıl kullanabiliriz...?oradan başlayabiliriz..fikri olan varmı...?
    herkese teşekkür..

Yeni bir offline acc açıp(oyuna ilk girince windows zımbırtısına yeni acc>offline acc diyerek) ilk save olan yere kadar gelip oyundan çıkıp elinizdeki saveyi belgelerim eidos içinde yeni oluşacak olan klasöre atmayı deneyebilirsiniz.
  • elinize sağlık . ingilizce biliyorum ama bir oyunu kendi anadilinde oynamanın zevki bir başka oluyor
  • İşte yama diye buna denir harbiden %100 ellerine sağlık
  • HELAL İŞTE BEKLENEN YAMA BU. AYLARDIR BUNU BEKLİYORUM VALLAHİ. (oyun çıkalı aylar oldu, elalem bitirdi :/)
  • arkadaslar emeginize saglık ama bir sorun ile karslastim yardim ederseniz sevinirim
    sorunum
    crc hatasi aliyorum ve hic bir sey yapamiyorum acba bana bir klasor e siz kurup upload edermisiniz
    simdiden tesekkur ederim
  • Çok teşekkürler emeğinize sağlık.
  • quote:

dün bitirdim oyunu gerçekten ben bu tür süper kahramanlı filmden uyarlama oyunları sevmezdim ve bu oyunu tamamen site yorumlarına bakarak edindim ve dün bitirdim oyunu..gerçekten güzel..benim şansımamıdır nedir hiç bir bugla karşılaşmadım.Şimdi assasian creede başladım..iyi oyunlar herkese

öncelikle oyunu tamamen silip yeniden kurun . c*ack yapmadan 1.1 yamasını yükleyin . ardından 1.1 in c*ack ını yap (google dan aratıp bulabilirsin
  • Arkadaşlar ben türkçe yamayı yükledim. Bütün her şey türkçe çok güzel ama oyun içi diyaloglar değişmedi. Daha önceden almanca oynuyordum oyunu ve hala diyaloglar almanca. Nasıl yapacağım lütfen söyler misiniz?
  • venomtrk gerçekten çok başarılı bir yama olmuş....
    bizzat kendim kurup denedim Batman Arkham Asylum %100 Türkçe Yamasını, inan çok büyük haz aldım oyunu oynarken, ellerine emeğine sağlık arkadaşım.
    bu arada askerdeymişsin, şafak sormak için erken sanırım bakma sen şaka yapıyorum, oyunlarına tercüman olduğun insanların duasıyla kazasız belasız bir çırpıda bitirirsin İnşallah... Uzun lafın kasısı başarılarının devamını diler daha nice Resident evil 5 %100 türkçe yamalara
  • 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.