Şimdi Ara

(BAŞVURULAR HERKESE AÇILDI) ENPARA'DAN BİR İLK DAHA AİDAT VEREN KREDİ KARTI (83. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.330
Cevap
99
Favori
143.602
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
79 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Enpara'nın bankacılık girişi yapıyorsun menülerden kredi kartına tıkla başvur.

Sen siteden yeni enpara'ya başvurmak için deniyorsun öyle olmaz.
  • Erkka kullanıcısına yanıt
    Öğrenci olduğunu niye belirtiyorsun öğrencinin geliri olmadığı gibi gideri çok olduğundan paramı alamam diye vermez.

Özel sektör olduğunu belirt eski çalıştığın yada başka bir iş yerinin bilgilerini ver
  • Yggdrasil Asgard kullanıcısına yanıt
    Ortalama 5-10 bin arası yeterli olacaktır Televizyon felan alacaksanız maksimum bu fiyatlara olur taksit felan yaptırırsınız 100 bin TL kredi kartı gereksiz görüyorum.
  • Yapılandırma da kredim var hiç başvurmaya bile gerek yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de başvurdum bakalım, encard'ı kapattırırım kredi kartı çıkarsa.
  • 2000TL maaşa 1050TL verdiler. Limit yükseltmek için düzenli harcama ve ödeme yapsam ne kadar sürede yükselir bilgisi olan var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 17 000 limit vermişler. Bu benim kredi hakkimdan mi düşecek. Yani başka bankadan kredi almaya çalıştığımda bu sayı yüzünden sıkıntı yaşar mıyım. Azaltmali miyim

• OLUmsuz sonuçlandı bende

• hakses H kullanıcısına yanıt
    Hayırlı işler
  • yasa gereği kredi kartı verme limitim dolmuş veremiyorlarmış. diğerlerinden birisi kapatılırsa 7 gün sonra tekrar başvurabiliyormuşum.

bende 4 tane kredi kartı var. 1 tanesi yıllık aidat alıyor diğerleri almıyor. aidat alanı geçen sene kapatmak istedim aidatı iade ettiler kapatmadım. neredeyse hiç kullanmıyorum. onu kapattıracam 7 gün geçince tekrar başvuracam. alıcam seni Enpara kredi kartı benim olacaksın vuracam kırbacı ......

• Denemek için başvurdum 20k hemen onaylandı

• 9.600 ₺ lik limit ile başvurumdan 2 dk içerisinde onay mesajı geldi.Ancak benim kafamı karıştıran konu şu;
    Kişisel verilerin korunması hakkında o kadar düzenleme yapılıp kanunlaştırılarak ciddi yaptırımlar uygulanan ülkemizde, çok avantajlı bir kartı öne sürüp, sanal kart gibi günümüzde olmaz ise olmaz özelliği atlaması beni çok şaşırttı.
  • Bende Şimdi Başvuru Yaptım. 7.000TL Limitle Başvurum Kabul Edildi.

Diğer Kart Limitlerim
    Bonus Flexi Kart'ım 13.000TL
    Finansbank Fix Kart'ım 7.000TL

Bu Durumda Fix Kart'ı İptal Edeyim Zaten Kullanmıyordum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana 2600 limit verdiler.

Bunun dışında 3 kredi kartım daha var. World, Maximum ve Bonus
  • arkadaşlar,

bende haftada bir bakıyordum
    internetten giriş yaptım tek tek menülere bakarken ürünlerin altında kredi kartı seçeneği çıkmış
    başvuruyu hemen yaptım.

beklemedeyiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mihmander

arkadaşlar,

bende haftada bir bakıyordum
    internetten giriş yaptım tek tek menülere bakarken ürünlerin altında kredi kartı seçeneği çıkmış
    başvuruyu hemen yaptım.

beklemedeyiz.

valla 5dk onaylandı
    10 bin tl limit tanımlanmış.
  • şaka mı la bu, 250 TL limit nedir

• aylık gelire ne yazıyorsunuz arkadaşlar 19000 limitli başka bankada kredi kartım var bana vermiyor.
  • hakses H kullanıcısına yanıt
    Banada vermedi 2 tane kartım var yüksek limitli şaşırdım :D
  • 1-Şimdi bu kredi kartı ile bonus, axess, maximum, World kartların yaptığı gibi istediğimiz yerde taksit yapabiliyoruz mu yoksa anlaşmalı yerlerde mi oluyor sadece?

2-Puan veriyor mu card finans mı oluyor bu kart?

3-Yüksek limit için ne yapmak gerekir? Ben öğrenciyim maaşım yok. Ama enpara yı aktif olarak kullanıyorum. Yani en azından 1500-2000 tl limit olsa iyi olur diyorum. Gidipte 250 tl vermesinler?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.