Şimdi Ara

(BAŞVURULAR HERKESE AÇILDI) ENPARA'DAN BİR İLK DAHA AİDAT VEREN KREDİ KARTI (82. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.330
Cevap
99
Favori
143.602
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
79 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    şimdi almayı düşünmüyorum gelirim az, 5-6 ay sonra başvuracağım normal ücret almaya başlayınca yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: Master Mirror

şimdi almayı düşünmüyorum gelirim az, 5-6 ay sonra başvuracağım normal ücret almaya başlayınca yani

Aceleniz yoksa bekleyin tabi. Ama geliri belirtirken 3-5 fazla yazabilirsiniz. Bu yoğun başvuru ortamında onu çok fazla araştırabileceklerini düşünmüyorum. Daha önce bir kaç arkadaş başvurusu reddedildikten sonra geliri artırıp tekrar denediler ve başvuruları onaylandı.
  • guncel kalan kkart limit hakkimizi gorebilsek keske

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende şimdi başvurdum öylesine .. hatta enpara kredı kartı operasyon muduruyle ıstanbul lounge da tesadufen tanıstım :) ordan ogrendım test yapıyoruz hıc bır kısıntı yok vs vs dıye kartıda kendısınde gördum.. konuyu da sımdı gördüm forumda 10.000 TL onaylandı :)) onaylandı vss dıye mesaj da gelmedı cepten enpara ya gırdım teslımat ta bekleyen kredı kartınız dıyor. hayırlı olsun bakalım. bu arada YKB ADIOS 45 bın , shop& mıles 40 bın , card fınans 7 bın , wıngs 16.5 bın , denızbank platınıum 24 bın lımıtlı kartlarım olmasına ragmen buda 10 bın lımıtle tak onaylanı.. nasıl 500 , 250 limitler veya red verıyorlar anlamıyorum , yok o kartın lımıtı dusur yok bu kartı kapat. bence hıc alakası yok lımıt falan da dusurmeyın gerı almak ıcın cok ugrasılır gıbıme gelıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ADIOWINGS -- 13 Aralık 2017; 0:34:11 >
  • lg02561 L kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar postayla geliyor dedi kartın kuryeye verildiğine dail sms yoluyla bilgisi gelecekmiş yani ziyaret olayı olmaması gerekiyor. Ben de alışveriş için vs diye işaretlemiştim neyse bi daha deniyim bakalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ADIOWINGS

bende şimdi başvurdum öylesine .. hatta enpara kredı kartı operasyon muduruyle ıstanbul lounge da tesadufen tanıstım :) ordan ogrendım test yapıyoruz hıc bır kısıntı yok vs vs dıye kartıda kendısınde gördum.. konuyu da sımdı gördüm forumda 10.000 TL onaylandı :)) onaylandı vss dıye mesaj da gelmedı cepten enpara ya gırdım teslımat ta bekleyen kredı kartınız dıyor. hayırlı olsun bakalım. bu arada YKB ADIOS 45 bın , shop& mıles 40 bın , card fınans 7 bın , wıngs 16.5 bın , denızbank platınıum 24 bın lımıtlı kartlarım olmasına ragmen buda 10 bın lımıtle tak onaylanı.. nasıl 500 , 250 limitler veya red verıyorlar anlamıyorum , yok o kartın lımıtı dusur yok bu kartı kapat. bence hıc alakası yok lımıt falan da dusurmeyın gerı almak ıcın cok ugrasılır gıbıme gelıyor...

Siz sabancının kaçıncı kuşak torunusunuzda milyarlarca kredi kartı limitleriniz var? Müdür bi kart veremedi lounge de sana

• valla cok anlamadım bende sinemia için basvuruyorum öylesine çıkmasa da üzülmem. enparacom üyesi faln da değilim alakam da olmadı simdiye kadar ziraat harici bi bankayla. bana onaylandı falan da demediler sizi arayarak ziyaret edicez diye sms atmışlar. 475 gelir lisns öğrenci diye işaretledim bende. bakalım yarın anlaşılır hepsi.
  • Yggdrasil Asgard kullanıcısına yanıt
    Aslında nispeten az kullanılacak kartların limitini düşürmek mantıklı bir hareket olur herhalde. Bende de paraf-cepteteb-enpara kredi kartları var. Cepteteb bonus kampanyalarına dahil olunca kullanıyorum. Limitini 1000-1500liraya çeksem daha iyi olur sanki .
  • lg02561 L kullanıcısına yanıt
    Anladığım kadarıyla enpara'nın 2 farklı kartı var biri ininal ve paypal gibi sanalkart diğeri aidatlı limitli kredi kartı.

Ziyaret edenler sana kart getiriyorlar postayla gönderilen ise kredi kartı oluyor sanırım tam emin değilim

Bu konuda bilgisi olan anlatırsa iyi olur

• hocam kredi kartı vs kesinlikle aidatlı değil. adamların mottosu bu çünkü aidatsız eft havale ücreti olmayan bankacılık.
    benim bildiğim encard var normal banka kartı atm kartı gibi. bide işte bu çıkan kredi kartı. diğer sanal kartlar hakkınd abilgim yok. ama kredi kartının aidatsız olduğunu biliyorum
  • öğrenciyiz diye hor gördüler. :( Red verdiler. :(
  • 5k is bankasi 4k ceptetep vardi 1.6k da bunlar onaylamis kampanyalar icin yeterli bence puan ve cardfinans ayricaliklari olmamasi kötü olmuş guzel bir sey cikarsa is bankasini kapatir buna tasiniriz

• Başvuruyu nasıl yapıyorsunuz anlamadım ben enpara müşterisiyim zaten
    Yıllık ücreti (aidatı) olmayan bir kredi kartı almak seçeneğini seçiyorum üye oldugum halde bana
    Üzgünüz, Enpara.com Kredi Kartı’nı şu an için sadece mevcut müşterilerimize sunabiliyoruz :(

T.C. Kimlik ve cep telefonu numaranızı bizimle paylaşırsanız, kredi kartı başvurularını yeni müşterilerimize açtığımızda size mutlaka haber vereceğiz.
    diyor ne yapmak gerek ?
  • Bende yaptım başvuruyu bakalım, axess i de iptal etmiş olurum böylece gene kredi kartı aidatı kitlemişler.

• Ben de başvurdum. Onaylanırsa fixcardı kapatırım, külfet olmasın. Zaten daha bi yararını görmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -hay@let-

Başvuruyu nasıl yapıyorsunuz anlamadım ben enpara müşterisiyim zaten
    Yıllık ücreti (aidatı) olmayan bir kredi kartı almak seçeneğini seçiyorum üye oldugum halde bana
    Üzgünüz, Enpara.com Kredi Kartı’nı şu an için sadece mevcut müşterilerimize sunabiliyoruz :(

T.C. Kimlik ve cep telefonu numaranızı bizimle paylaşırsanız, kredi kartı başvurularını yeni müşterilerimize açtığımızda size mutlaka haber vereceğiz.
    diyor ne yapmak gerek ?

Mobil uygulamadan giriş yapıp başvurabilirsin hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -hay@let-

Başvuruyu nasıl yapıyorsunuz anlamadım ben enpara müşterisiyim zaten

diyor ne yapmak gerek ?

internet şubesine girin
    ürünler kısmından başvurun
  • fasakasa kullanıcısına yanıt
    Sadece kampanya olduğunda kullanılan kartları 1500-2000 TL bandına çekmeyi uygun görüyorum artık hocam ben. Hepsini 1500'e fiksleyeceğim zaten sürekli artırıyorlar düzenli ödemeyi gördüklerinde. 1 yıl içinde toplam 6500 TL olan limitlerimi 10000+ TL'ye yükselttiler.
  • çok teşekkürler arkadaşlar

@AlphaScramble
    @Nétwork

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -hay@let- -- 13 Aralık 2017; 1:41:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

Sadece kampanya olduğunda kullanılan kartları 1500-2000 TL bandına çekmeyi uygun görüyorum artık hocam ben. Hepsini 1500'e fiksleyeceğim zaten sürekli artırıyorlar düzenli ödemeyi gördüklerinde. 1 yıl içinde toplam 6500 TL olan limitlerimi 10000+ TL'ye yükselttiler.

En güzeli. Hem daha güvenli olacaktır bu sayede. Zaten ödeme düzenli olunca dediğiniz gibi limit taleplerinde problem çıkarmıyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.