Şimdi Ara

(BAŞVURULAR HERKESE AÇILDI) ENPARA'DAN BİR İLK DAHA AİDAT VEREN KREDİ KARTI (76. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.330
Cevap
99
Favori
143.602
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
79 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Açılış ya da yıl sonu gibi bir kampanyası olacak mı içeriden bilgisi olan lütfen bilgi verebilir mi, ona göre harcamalarımızı öteleriz.
  • 2k maaş+ssk
    Başka bir banka hesabıma her ay 2300₺ kira ödemesi
    5500₺ akbank free
    4100₺ garanti bonus
    1k cepteteb bonus

Başvurdum ve 4000₺ limit ile onayladılar. 3000₺ ekpara limiti tanımlıydı daha önceden. Güzel kampanyalar gelir inş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uguroz89 -- 12 Aralık 2017; 17:43:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • başvururken yazdıgınız mesleki net gelir x 4 - mevcut kart limitleriniz kadar limit veriyor sanırım.
  • Benimde başvuru tık hızında onaylandı. gelsin kullanmaya başlarım Adios premium var kenarda dursun bundan sonra Enpara kullanılacak

• Öğrenci olup kart alabilen var mı ?
  • Tüm limit iş bankasında olduğundan bana onay vermediler Limitlere bir ayar çekeyim

• -engin- kullanıcısına yanıt
    Kredi kartları için tanınacak toplam kredi kartı limiti, ilk yıl için aylık ortalama net gelirinin 2 katını, ikinci ve sonraki yıllar için ise 4 katını aşamayacak.

Kredilerde ise limit var ama yüksek krediler verilebiliyor.

Bence bu kredi kartı veren bankalar BDDK'yı pek takmıyor geçende Başvurmadığım halde Cepteteb kredi kartı başvurusu yapmış normal Teb kredi kartı gönderecekti iptal edip BDDK'ya şikayet ettim sonuç çıkmadı.

Aktif olarak Enpara kullanırım ve Akbank Free taksitlerde , Garanti Bonus Genç 3 taksit sınırı olduğu için yılda yıla Lens aldığım zamanlarda 8 taksite böldürürüm.
  • İşsizlere kesinlikle vermiyorlar aradım sordum. Ben dedim iş değiştiriyorum ondan işsizim dedim başka firmaya başvurdum dedim o zaman eski iş yerinizin bilgilerini girin dedi bir defa red yemiştim şimdi bekliyorum
  • İlerleyen günlerde sanal kart çıkar bonkör değil zaten çoktandır enpara kullanırım ve hesap hareketlerim yüksek girdi çıktılarla dolu bana vermeyecekte kime verecek diğer kredi kartlarım mevcut ve kredi ödemelerim 1 gün geçmemiştir.
  • Öğrenciyim, 1000 lira limitli Garanti Bonus kartımı iptal ettirdikten sonra başvurdum. 750 Lira limitli kart verdiler tam istediğim limitti bu.
  • EnderGelişenOsasunaAtağı kullanıcısına yanıt
    garantidede bazen kampanyalar oluyor niye iptal ettirdiniz
  • Babamın işyerinde çalışıorum
    özel sektör -ücretli yazdım
    sigortalıyım
    ücret 1775.50 tl görünüyor öyle yazdım
    işe başlama 09-2011 olarakyazdım sigortada öyle görünüyor
    kredi kartı hiç kullanmadım.tek banka hesabım enparada...bir miktar tl varhesapta

sanırım mesai saati geçmişti şimdilik sadece kayıtlı iletişim adresiniz talebiniz doğrultusunda değişmiştir diye mesaj geldi...

bakalım yarın ne diyorlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vonaleee -- 15 Aralık 2017; 11:16:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Eray.

garantidede bazen kampanyalar oluyor niye iptal ettirdiniz

garanti bankasını genel olarak beğenmiyorum. aidatsız kredi kartı olmasına rağmen uzun zamandır kartımı iptal ettirmeyi düşünüyordum ama alternatif bulamıyordum. enpara çok yakında geliyoruz açıklamasından sonra düşünmeden iptali verdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnderGelişenOsasunaAtağı -- 12 Aralık 2017; 18:16:1 >
  • ne kadar sürede yolluyorlar
  • Ben 2013 ten beri surekli calisiyorum, bi tane 1300 tl limitli iste universiteli kredi kartim var gene 1300 tl limit tanidilar

• quote:

Orijinalden alıntı: UzunEsmer

quote:

Orijinalden alıntı: fatihsasa

yorumları okumadan başvurdum riske girdik yani anlayacağınız.15 Dk kadar oldu gelen giden yok 25.000 lik fix kartım var aktif bakalım

Umarım düşmez Hocam. Sonucu alıntı yaparak yazarsanız sevinirim

Hocam aradılar.. Diğer bankalardaki limitlerimi birlikte kontrol ettik (onlar ekrandan tutarları görüyor hangi banka oldugunu bilmiyor) . Neticesi birazdan sms ile gelir dedi. Hemen sms geldi Fix kartım ile ortak limit olarak onaylandı kart.
  • EnderGelişenOsasunaAtağı kullanıcısına yanıt
    Garantiyi bende beğenmiyorum ama kenarda durması için Akbank Free kartı kenara koyun 12 taksit özelliğiyle çok ürünler aldım işinize yarar.
  • Bu kadar çok başvuru yapılıyor. Rekorlar konuşulacak ama ciddi bir mesele es geçiliyor kredi kartı dolandırıcılığı had safhada olacak sanal kart mecburi bir ihtiyaçtır. Bir an önce bu konuda düzenlemeye gitmeleri gerek. Şayet bu konu çok baş ağrıtacak. Aç kapa aç kapa bir çözüm değil.

• kıymetli_vatandaş kullanıcısına yanıt
    Müşteri temsilcimle konuştum yönetim ile özellikle bu konuyu görüşeceklerini söylediler çok talep olduğunu büyük ihtimalle kısa zamanda hizmete açarız dedi ancak ek kart hakkında bir şey sormadım.
  • double or nothing kullanıcısına yanıt
    Başvurduk bekliyoruz..
  • 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.