Şimdi Ara

(BAŞVURULAR HERKESE AÇILDI) ENPARA'DAN BİR İLK DAHA AİDAT VEREN KREDİ KARTI (78. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.331
Cevap
99
Favori
143.565
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
79 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bir tek cepteteb kredi kartım var. salak cepteteb 1000 lira limit verdi. kaç kere talep oluşturdum yükseltmediler. enpara 7800 lira limit çıkardı. cepteteb i ıskartaya çıkartıyorum. sadece kampanyalarda sömürmek için kullanacağım. oysa ben tek kredi kartım olsun istiyordum. kendileri istemiyorlar demek.

enpara cansın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: islamzeki

Banka parası olan adamdan kazanç sağlamıyor. Borcu olandan kazanç sağlıyor. Siz kredi kartınızın borcunu vaktini ödemeyeceksiniz ki faiz işletebilsin. Vermemesi mantıklı yani size. :)

Bu çok küçük bir düşünce .. Bankaların bir sürü gelir kalemi var.

Şu an takar oranı 1.38..

Yani Bir Finansbank kartı ile YapıKredi posundan ödeme yaparsanız her 100 lira için Yapıkredi Finansbanka 1.38 tl ödeme yapar..Yani adam hiç geciktirme yapmasa bile 10 bin liralık bir kart çektirdiğinde 140 tl banka o müşteriden para kazanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s.volkan -- 12 Aralık 2017; 19:40:16 >
  • Öğrenciyim 800 lira limit verdi iyi mi kötü mü bilemedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 bin maaş var
    10bin limitli kredi kartım var
    2bin ek para var
    Daha önceden enparadan 4 kere kredi çektim ödedim kapattım
    Şuan 22bin lira kredi hazır veriyor
    Kredi puanım 1501
    Başvuru yaptım ama sonuç gelmedi,değerlendiriliyor yazıyor :)
  • Çok talep olduğundan dolayı mecburen getirecekler paşalar gibi yoksa çok müşteri kayıpları yaşarlar.
  • kansavkaplan kullanıcısına yanıt
    Ben anında onay aldım sizin ki biraz garip olmuş ama onaylanır büyük ihtimalle.
  • NitroNos kullanıcısına yanıt
    Valla çok önemli değil ama herhalde ilk en para alan kişilerden biriyim.
    O kadar yıldır binlerce lira kredi kullandım hala da 22 bin kredi veriyor ama kredi kartına gelince 5 saattir onayda bekliyor.
    Merak ediyorum ne kadar gelecek :)
  • cboy60 kullanıcısına yanıt
    daha önce kartınız varmıydı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: NitroNos

Çok talep olduğundan dolayı mecburen getirecekler paşalar gibi yoksa çok müşteri kayıpları yaşarlar.

niye bu kadar çok istiyorsunuz sanal kartı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: djoguzhan55

daha önce kartınız varmıydı ?

Hayır hocam ziraat öğrenciyi saymazsak.

• ismailbbyigit kullanıcısına yanıt
    Güvenlikten dolayı Encard'ta daha önce yabancı bir güvenlik şirketi haberim olmadan otomatik çekim yapmıştı daha sonra iade aldım ama alamayabilirdim.

Diğer kredi kartlarımda ek kart ve sanal kart özellikleri mevcut.
  • Enpara üyesi değildim kart için başvurayım dedim şimdilik enpara üyelerini kabul ediyoruz herkese açınca haber vereceğiz dedi lakin herkes açıldı diyor kart alanlar bile var bana herhangi bilgi ulaşmadı?

• kansavkaplan kullanıcısına yanıt
    Bende ilk müşterilerindenim ama bu dediklerinize göre kesinlikle bankanın size onay vermesi lazımdı.
  • islamzeki kullanıcısına yanıt
    Nasıl kazanç sağlamıyor anlamıyorum.

Bankanın cebine giren para:

Birikim yapan kişinin cebine giren para:

• cboy60 kullanıcısına yanıt
    geliriniz ne kadar olarak belirttiniz ? bende ilk iş bankasına başvurmuştum 1 milyar vermişlerdi 10 gün sonra ingye başvurmuştum oda 1 vermişti bana :) enpara bu 2 karttan dolayı bide öğrenci olarak gözüktüğüm için red etti beni
  • Müşteri hizmetlerini ara o şekilde başvur 0850 222 36 63
  • Başvurumuzu yaptık bakalım, vatana millete hayırlı olsun
  • djoguzhan55 kullanıcısına yanıt
    Limitinizi düşürün diğer kartların o şekilde başvurun.

Bende 40 bin liralık limitli kart olmasına rağmen genede enpara 2600 TL'lik kart verdi.
  • Enpara.com kredi karti basvurunuz bankamizin mevcut kredi politikalari cercevesinde ne yazik ki olumsuz olarak degerlendirildi. Basvurularin olumlu degerlendirilmesindeki en onemli etkenler, tum bankalardaki kredi/kredi karti odemelerinin duzenli yapilmasi ve toplam kredi/kredi karti borclarinin gelire gore makul bir seviyede olmasidir.

Anlayamadım, 3 bin ekpara limitim var hesapta sürekli 10k+ bakiye var tüm bankalardaki kredi kartlarımında ödemelerini asgari değil düzenli olarak ekstre tutarının tamamını yatırırım ama vermediler. Kredi notum 1440.

• quote:

Orijinalden alıntı: NitroNos

Güvenlikten dolayı Encard'ta daha önce yabancı bir güvenlik şirketi haberim olmadan otomatik çekim yapmıştı daha sonra iade aldım ama alamayabilirdim.

Diğer kredi kartlarımda ek kart ve sanal kart özellikleri mevcut.

anladım, ben genelde güvenilir ve bilindik sitelerden alışveriş yaptığım için hiç başıma gelmedi, kullanma gereksinimi de duymadım sanal kart, merakımdan sormuştum. iyi akşamlar.
  • 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.