Şimdi Ara

Bastion Türkçe Yama Çalışması %100 Tamamlandı (Beta Sürüm 2.0) (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
12
Favori
17.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam yarısına kadar gelmişimdir herhalde (anıtlar bitti, kristalleri topluyorum.) yama on numara olmuş ama ben çözemedim meseleyi :D İnşallah sonunda anlayacm durumu yada bana anlatmanızı isteyeceğim, sağolasınız :D
  • İndiriyorum steam'den bugüne nasipmiş yamayı denemek Emeğinize sağlık çok teşekkürler
  • Eline emeğine sağlık hocam bölümlerde savaş esnasında anlatıcının dedikleri bazen arada kaynıyordu bi bakayım acaba yapmışlar mı dedim 3-4 saat oynamıştım baştan açıcam şimdi.
    Bu arada konuyu anlayacak ingilizceye sahibim aslında ama vasat veya kötü bir çeviri ise tat kaçabilir , ki çok normal öyleyse de profesyonel değilsiniz sonuçta yanlış anlama
  • krocker09 kullanıcısına yanıt
    epey bir oynayarak anlayarak çevirmeye çalıştım ama elbet yüzde yüz karşılığında çevirdim diye iddia edemem.
    ama hatalı yerlere yardımcı olmak isterseniz konuya isminizi de ekleyerek çeviri de düzeltmeler yapabiliriz.
  • Bitti heralde yama değil mi ? Umarım steam uygundur ORJİNAL olarak satın alıp yamayı bekliyordum güzel haber elinize sağlık iyi ki varsınız :)

çok teşekkürler :)@Zero Limit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FreeMaNMeliH -- 18 Kasım 2014; 14:48:04 >
  • tebrik ederim arkadaşım malum ülkemiz böyle şeylere değer vermeyi öğrenemiyor bir türlü yapanlarada anca eleştiride bulunuyorlar kolaygelsin teşekkürler :)
  • Teşekkürler bende zaman bulunca deneyeceğim
  • Oyun steam da indirime girdi baktım tanıtımı güzel bir de arayayım Türkçe altyazısı varmı dedim pekde ümitli değildim ama alt yazı olunca oyunu hemen aldım. İlk bölümü oynadım oyunu beğendim gayet eğlenceli hele bir de Türkçe olunca ne dendiğini konusunu anlayınca oyundan daha çok zevk aldım. Bu güzel oyunu çeviren arkadaşın ellerine sağlık teşekkür ediyorum buradan kendisine, umarım böyle güzel oyunları çevirmeye ve bu sayede bizlerinde bunlardan keyifle yararlanmamıza vesile olur
  • Arkadaşlar steamdan alıp türkçe yama atarsam başıma bi bela gelmez dimi ? ban falan
  • Sagol dostum steamda çalışıyor mu bu yama steamdan alıcam çalışırsa yoksa korsan oynucaz başka çare yok büyük ihtimal çalışıyordur steamda ama ben sorayım dedim :)
  • ellerin dert görmesin kardeşim iyiki varsınız da iyiki bu yamaları yapıyorsunuz
  • Google'da merak edip aratmasam yamadan haberimiz olmayacak.İndirime girsin oyunu satun alacağım.Yama için çok teşekkürler,sizler de olmasanız nasıl oynardık bu oyunları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a.ekin -- 13 Mart 2015; 10:46:03 >
  • Ellerine sağlık, rica etsem başka bir yere upload edebilir misin V2.0'ı zira Mediafire'a giremiyorum da.
  • Kardanadam6 K kullanıcısına yanıt
    Mediafire için dns değiştirmen yeterli
  • İndirimde de olsa TR yaması olmasa almayacaktım
    Ellerine sağlık hocam...
  • TR karakter destekli yamadan bir haber var mı?
  • tr desteği için bana dönüş olmadı o yüzden olmayacak denebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hands0meJack -- 12 Nisan 2015; 0:26:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zero Limit

tr desteği için bana dönüş olmadı o yüzden olmayacak denebilir.

anladım teşekkür ederim.
  • Daha önce oynamıştım bir bölümü geçemeyip silmiştim oyunu tekrar kurup yamayla oynamak lazım
  • 2-3 saat oynadim. Simdi oyun ortasinda yamayi kursam sknti cikar mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.