Şimdi Ara

🔥🔥BAŞLADIII 🔥🔥HEPSİBURADA - EFSANE CUMA 🔥🔥 (129. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.744
Cevap
63
Favori
518.163
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
129 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Man Of Earth

Millet ekonomik krizden harcamaya harcamaya indirimleri beklemiş özellikle son durumda sitelerdeki bazı indirimler tüketim patlamasını doğurdu kargolar kilitlendi. Bu senenin kralı 100/50 kod ile Trendyoldur. (Tabi ürünler kargoya verilirse )
    resmen çevremde ki 3 kargo firması da kitlendi bizimde.

ürünler dağıtıma çıkmıyor. çıksa dahi sıra gelmiyor 2 gündür dağıtıma çıkıp çıkıp devir ediyor ertesi güne.

kendim gittim almaya. şube ağzına kadar kargo doluydu. kargolara basmamaya dikkat ederek standın orayı yaklaştım ama orada oturan adamları göremedim bile kargo yığını kapamıştı onları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Man Of Earth

Millet ekonomik krizden harcamaya harcamaya indirimleri beklemiş özellikle son durumda sitelerdeki bazı indirimler tüketim patlamasını doğurdu kargolar kilitlendi. Bu senenin kralı 100/50 kod ile Trendyoldur. (Tabi ürünler kargoya verilirse )
    parası olanda alıyor merak etme Trendyolu biraz sıkıştırınca 21 aralık kargosunu 3 aralıkta yolladı şuan şubede de ben üşendim almaya getirmeyecekleri kesin yarın perşembe gider alırm
  • efsane kampanyalar efsane kargo rezaletine dönüştü ,bizim neyimize efsane kestane :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

parası olanda alıyor merak etme Trendyolu biraz sıkıştırınca 21 aralık kargosunu 3 aralıkta yolladı şuan şubede de ben üşendim almaya getirmeyecekleri kesin yarın perşembe gider alırm

Alıntıları Göster
    Parası olan almıyor demedim zaten. Parası olan sürekli alabiliyor ama ciddi bir kesim ki ülkenin yarısından fazlası tüketimini durdurmuş durumdaydı son aylarda doların sabit gitmesi ve indirim mevsimine girilmesi üzerine tüketim artışı yaşandı bu dediğim şeyin Türkiye büyüme verisine bile etkisi var tabi halen ciddi bir kesim tüketimi arttırmak konusunda temkinli veya imkan bulamıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Benim 27 Kasım ve 6 Aralıkta gönderilecek ürünler dün gönderilmiş.
  • Hepsiburada aradı eksik olan ürünler ellerinde yokmuş. Deterjan ve çamaşır suyu gelmemişti. Başka satıcılardan almam için fazlasıyla hediye çeki tanımladılar. Tekrar aldım ben de. Kalan 7 lira ile kedime küçük mama aldım daha iyi oldu. En azından sorunu çözdüler mağdur etmediler.
  • 5 Aralık’ta ptt kargoya verilen siparişim bugün teslim edildi. Diğer 2 sipariş bugün hepsijete verildi. 19 Aralık teslim yazıyor 22 kasımda almıştım. Hepsini tam bir ayda elime ulaşmamış olacaklar, resmen rezillik bir sonraki kasımda hepsiburadadan almam hiçbir şey

• Hepsijet resmen kargoyu aldı vermiyor. Neredeyse kargoya verileli 1 hafta oldu hala daha kargoya verildiğinin üzerine bir gelişme olmadı. Herkesin yerden yere vurduğu ptt-sürat-aras paketleri en azından 4-5 günde getirdi.
  • Kampanyalı ürünler içinden de 500 gr'lık çay benim koliden çıkmadı ama teslim edildi gözüküyor. Bunlar tamamen plansız stoklama, reklam uğruna biraz daha uzun süre tutabilme adına milletle bu şekilde alay etmeyi uygun gördüler. Başka bir izahı yok. Kafalarına göre birine deterjan birine çamaşır suyu birine çay yollamamışlar.
  • o değil bugün kargo gönderecektim ama yoğunluktan gönderim alımlarımız kapatıldı diyince eleman, ben iptal..

• 29 kasım trendyol siparişime bu gün 4 aralık kavuştum ilginçtir yurt içi eve getirdi ve macera sona erdi
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    bu adam ya hb yetkilisi yada hb adına çalışıyor.suçu kargo firmalarına atıp hb'yi aklamaya çalışıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evrekas

https://www.hepsiburada.com/schafer-stark-7-parca-yanmaz-yapismaz-tencere-seti-siyah-p-HBV00000MXAOP

7 parça tencere seti 59,94 lira.
    Ürünü almıştım ama bugün iptal edildi. Yalan oldu yani.

• Ayın 22inde satın aldığım powerbank halen kargoya verilmemiş. Daha sonrasında diğer firmalardan aldigim ürünler çatır çatır geliyor onlara kargo sorunu yok da tek hepsiburadaya mı var Hepsiburada rezilliklerine bir yenisini daha ekleyerek müşteri kaybetmeye devam etti.

• anker Q10 almıştım
    25 kasımda kargoya verildi yazıyor başka hareket yok.
    hepsiburada ya bulaşmam bir daha

bu kulaklığı alıp teslim alan oldu mu?
  • HB resmen paralarımızı işletiyor. 2 hafta nedir yahu..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunların yaptığını başkası yapsa harcama itirazi açardı herkes bankadan. 2 hafta oldu hala kargoya verilmedi aldığım ürün. Müşteri hizmetleri de yok gibi birşey telefonda müzik çalıyor, siteden cevap vermiyorlar, WhatsApp da dolu diyip bir daha geri dönmüyorlar. Dönse de kaydınızı guncelledik diyip gecistiriyorlar

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serin_su842 -- 2 Temmuz 2020; 2:55:23 >
  • ptt ile anlaşan hb kendi ayağına sıktı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorun sadece hepsiburada kaynaklı değil, bu kampanyalardan dolayı kargo firmaları çökmüş durumda. Benim siparişlerimden sadece toplam 80 tl lik 2 ürün dışında hepsi geldi.

Sadece bir siparişimde yurtiçi kargo firması 135 tl lik paket içersindeki üründen 33 liralık ürünü kırmış. Sonra onu bi güzel kendisi paketlemiş şirkette bnm dışımdaki bir kişiye de teslim edip gitmiş.üstünden 10 gün filan geçti, telefonda çok bişey yapmadı, sonra w app hattından yazmamı tavsiye etti. W app hattından yazdığımda elimde tutanak olmamasına rağmen135 tl lik hediye çekini 15 dk içinde tanımladı.

N11 de geçmişte yaşadığım bir sorun yüzünden 2 ay uğraşmıştım, trendyol ise kart kampanyasında işgüzarlık yapmıştı.

Yoğun kullanmıyorum ancak gittigidiyor da da sorun yaşamadım.hepsiburada şirket için bir satıcıdan aldığımız telefon 1 sene sonra kapanınca da para iadesi yapmıştı.yani demem o ki şimdiye kadar ben hepsiburada da ne zaman sorun yaşasam sorunu çözdüler veya mağduriyeti giderdiler. Ürünleri gelmeyen arkadaşlar o yüzden rahat olsun. Evet can sıkıcı bir durum ama yine aralarında en sağlamı bence hepsiburada (amazonu yeterince tecrübe etmedim)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.