Şimdi Ara

Basının açıklamadığı gerçek şehit sayısı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En az 29 şehit var , bu bilgiyi şemdinlide görev yapan yakınımızdan aldım.

Can güvenliği sıfır ve doların şuan 3.04 kriz.

• Ne çok yakını olan varmış bizim forumda herkes ayrı bir haber alıyor.(Sözüm sana değildir belki doğru söylüyorsun ama sabahtan beri en az 7-8 kişi böyle haberler verdi)

Genelkurmay artık saraydakilere kulluk yapmaktan vazgeçip şeffaf olmalı.Yavaş yavaş ölüyoruz şuan.
  • Gerçek şehit sayısı genelkurmayın açıklayacağı resmi şehit sayısıdır.bunun dışındaki bütün rakamlar aspatagas haberlerdir.sene olmuş 2015 hala genelkurmay gerçek şehit sayısını saklıyor tarzı yorumlar devletimizi zor durumda bırakmak için yapılan gerçek dışı zorlama yorumlardır.
  • Dolar harbiden su anda 3,03 € 3,39 ulke iyice kaosa surukleniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-41635B9FE

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    1. Öncelikle bölgede hala hava durumu olumsuz . Yoğun bir sis var . Görüş mesafesi bir kaç metreye düşmüş durumda

2. Timler iki bölgeden tırnaklarıyla kaza kaza olay yerine ulaşmaya çalışıyorlar .

3. Asfaltın altı dahil her yerde EYP var . Bir yandan patlayıcıları imha etmeye çalışıyorlar . ateş altında teröristlerle çatışıyorlar 4. Kobra aracı Kamışlı karakolundan görev yerine gitmiş . Kirpi aracı ise Dağlıca Üs Bölgesi'nden 5. Söylenen saatler doğru . Ilk olay 15.30 diğeri 17.30 da gerçekleşiyor .

6. Irtibatın kesik olduğu askerlerimizin sayısı kobra ve kirpi araç içi kapasitesi kadar .

7. Olay yerine ulaşılıncaya kadar rakam verilmemesi çok normal .

8. Olay yerinde ve bölgede ağır silahlarla mevzilenmiş kalabalık bir grup var bir kısmının dağ kadrosundan Diğerlerini şehir Yapılanması

9. Bölgeye nasıl gelindiği bu tablo ile ortaya çıkıyor . Ağır silahlar Sağdan Aşağıya inmiyor . Aşağıdan yukarı çıKıyor.

Edit : milliyetten alınmıştır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-812378C58 -- 7 Eylül 2015; 13:58:40 >

• 1 günde gerçek şehit sayısını öğrenemiyoruz.

15 yıldır aynı taktikleri kullanan aynı saldırıları yapan bir teröre karşı daha ne tür bir savunma yapacağımızı bulamadık. Uydumuza allah rahatlık versin ne diyelim sonuçta seçim öncesi uçak bile üretmiş ülkeyiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hkD

quote:

Orijinalden alıntı: operadakises

Gerçek şehit sayısı genelkurmayın açıklayacağı resmi şehit sayısıdır.bunun dışındaki bütün rakamlar aspatagas haberlerdir.sene olmuş 2015 hala genelkurmay gerçek şehit sayısını saklıyor tarzı yorumlar devletimizi zor durumda bırakmak için yapılan gerçek dışı zorlama yorumlardır.

Arkadaşım olayın üzerinden tamı tamına bir gün geçmiş ve hala çıkıp adam gibi açıklama yapıp gerçekleri söyleyemiyorlar.
    Hala bana devlet millet sakarya deme.
    Bal gibi de saklanıyor her şey.

biraz güvenin devletinize.sanki düşman bir oluşumdan bahsediyorsunuz.olay malum patlama ve sonrasında uzun namlulu silahlarla gerçekleşmiş.tam olarak olayı bilmiyoruz.belki patlama sonrası kimlik teşhisi yada dna örnekleri almak ve bir karışıklığa fırsat vermemek için bekleniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi operadakises -- 7 Eylül 2015; 14:49:41 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hkD

quote:

Gerçek şehit sayısı genelkurmayın açıklayacağı resmi şehit sayısıdır.bunun dışındaki bütün rakamlar aspatagas haberlerdir.sene olmuş 2015 hala genelkurmay gerçek şehit sayısını saklıyor tarzı yorumlar devletimizi zor durumda bırakmak için yapılan gerçek dışı zorlama yorumlardır.

Arkadaşım olayın üzerinden tamı tamına bir gün geçmiş ve hala çıkıp adam gibi açıklama yapıp gerçekleri söyleyemiyorlar.
    Hala bana devlet millet sakarya deme.
    Bal gibi de saklanıyor her şey.

biraz güvenin devletinize.sanki düşman bir oluşumdan bahsediyorsunuz.olay malum patlama ve sonrasında uzun namlulu silahlarla gerçekleşmiş.tam olarak olayı bilmiyoruz.belki patlama sonrası kimlik teşhisi yada dna örnekleri almak ve bir karışıklığa fırsat vermemek için bekleniyor.

Bu savaş değil kardeşim sadece koltuk sevdası.

Ölen sadece ölüyor şehit sayısı açıklanamıyor çünkü kim nerde bilinmiyor , fakat şuan en az 29 resmi bildiri gelsin görün

• quote:

Orijinalden alıntı: Fakirinsan8

En az 29 şehit var , bu bilgiyi şemdinlide görev yapan yakınımızdan aldım.

Benimde olay yerinde gorevli asker arkadaslarim var. Saldiriyi tum ayrintisina kadar anlattilar. Sonuc olarak suan 34 net sehit var ve yaklasik 50 kisi kayipmis.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

quote:

Benimde olay yerinde gorevli asker arkadaslarim var. Saldiriyi tum ayrintisina kadar anlattilar. Sonuc olarak suan 34 net sehit var ve yaklasik 50 kisi kayipmis.

Ben de birisi aracılığıyla okudum yazmış kendisi.En az 47 veya 49 şehit ve 2 kayıp dendi bilmiyorum ama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gökhan G.

quote:

quote:

Ben de birisi aracılığıyla okudum yazmış kendisi.En az 47 veya 49 şehit ve 2 kayıp dendi bilmiyorum ama.

Cok korkunc rakamlar. Hukumet bu saatten sonra ne yapcak cok merak ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gökhan G.

quote:

quote:

Alıntıları Göster
    arkadaşlar şehit yok kayıp da yok.. kaynak şey orda arkadaşım var o dediydi de..Abi adama kaynak soruyorsun bi tanıdığım diyor.

• Merhaba.
    O noktaya yakın görev yapan arkadaş gece görüşlü dürbünüyle 42 tabut saymış.
    "ironidir"
  • quote:

quote:

Hocam sen galiba askerligi o bolgelerdrn birinde yapmistin? Baskasiyla karistirmiyorsam eger...

Bu rakamlar dogruysa,ailelerine nasil aciklayacaklar peki bu durumu? Gizli gizli cenaze toreni dusunmuyorlar herhalde.
  • Ekonomi şu anda çok kötü durumda. Hani diyorum bu ülkedeki kaos ortamı bir şeylerin üzerini örtmek için mi planlanıp uygulanmaya konuldu?

Pkk ile mücadele ediyorsunuz tamam güzel. E peki kuzey ırak'a ve kandil'e neden kara harekatı duzenlemiyorsunuz?

O hava harekatı dedikleri tamamen abd direktifleri ile yapılıyor bilmiyor muyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Pueblo Unido

quote:

quote:

Hocam sen galiba askerligi o bolgelerdrn birinde yapmistin? Baskasiyla karistirmiyorsam eger...

Bu rakamlar dogruysa,ailelerine nasil aciklayacaklar peki bu durumu? Gizli gizli cenaze toreni dusunmuyorlar herhalde.

Ben o bolgede yapmadim hocam.

Soruna gelince elbet bir yolunu bulmuslardir. Para bile teklif ediyor olabilirler.

• Akp li atomdan olusan canlı varlıklar diyordu
    Cozum sureci yeaa o surede biz güçlendik
    Kalekol
    Atak helikopteri
    Altay
    Göktürk
    Cart curt
    Ne odu aktroller
    Biz diyorduk çözüm süreci pkk yı güçlendiriyor
    Düşünme yetenegi var mı sizde ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolfestein

Ekonomi şu anda çok kötü durumda. Hani diyorum bu ülkedeki kaos ortamı bir şeylerin üzerini örtmek için mi planlanıp uygulanmaya konuldu?

Pkk ile mücadele ediyorsunuz tamam güzel. E peki kuzey ırak'a ve kandil'e neden kara harekatı duzenlemiyorsunuz?

O hava harekatı dedikleri tamamen abd direktifleri ile yapılıyor bilmiyor muyuz?

Devlet hiçbir şeyle mücadele etmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dustywaffe -- 7 Eylül 2015; 18:41:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dustywaffe

quote:

Orijinalden alıntı: wolfestein

Ekonomi şu anda çok kötü durumda. Hani diyorum bu ülkedeki kaos ortamı bir şeylerin üzerini örtmek için mi planlanıp uygulanmaya konuldu?

Devlet hiçbir şeyle mücadele etmiyor.

Ortada devlet mi var?
  • wolfestein kullanıcısına yanıt
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.