Şimdi Ara

Başıma Gelen Olay !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler Bir Kızla Aram Bozuktu Kıza Bir Şeyler Söylemek İstiyordum.Kız Git Rahat Bırak Dedi Yinede Israrla Peşinden Gidiyordum. Bu Kızın Kuzeni Karşıma Çıktı . Kız Seni İstemiyor Rahat Bırak Dedi. Ben Sen Karışma Dedim ve Tartışmaya Başladık . Çocukla Kavga Etmek İstemiyordum . Çocuğun Bana Elini Kaldırmasıyla Birden Yumruğum Elmacık Kemiğine İsabet Etti ve Elmacık Kemiği Kırılıp Göze Gelmiş ve Gözü Pörtlemiş. Polis İfade Aldı Ailem Karakoldan Aldılar Eve Götürdüler. Bir Saat Nasiat . Kızla Aram Düzelmez Artık Bunu Bilirim. Sizce Çocuk Düzelirmi Vicdan Azabı Çekiyorum.

• Arkadaş kız daha ne desin sana, neden ısrar ediyosun daha fazla
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cumhuriyet.

Arkadaş kız daha ne desin sana, neden ısrar ediyosun daha fazla

Seviyorum Topram Ama Bu Olayların Olucağını İstememiştim
  • Ovv fena olmuş ya Kızla aranı boşver de o çocuk ne olacak? Estetikle felan belki biraz düzelir....
  • hikayen güzel geliştirmelisin
  • daha önce verildi -rep
  • elmacık kemiğni tek yumrukla kırmak helaaaaaaaaaaal
  • Rastgele yumruk attın elmacık kemiğine geldi, elmacık kemiği kırıldı,gözüne battı gözü pörtledi. O RLY?
  • resmen yumruğunla öldürmüşşün şampiyon
  • biraz talihsizlik olmuş elmacık kemiğini kırman eğer söylediklerin gerçekse. herhangi bir kavgada eğer kendinizi kontrol edebilirseniz çok sert bir biçimde yanağa vurmaya çalışın hem dişi kırılabilir hem de daha az zarara mal olur normal bir kavgada adamı öldürmek veya sakat bırakmak istemezsiniz heralde...
  • elmacık kemiğine rasenganı çakıp sonra vicdan azabı çekion

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asil -- 25 Şubat 2010; 23:35:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kızgın159

resmen yumruğunla öldürmüşşün şampiyon

• ee
  • nice story bro
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asil

elmacık kemiğine rasenganı çakıp sonra vicdan azabı çekion

Chidori vurmuş bence. Chakrası elektrik.
  • hımm gözü pörtledi yani iyi güzel devamını bekleriz ne diyim
  • adım hasan lakabım dövüş manyağı

kavga polis olayına bende inanmadım da diğer yaşadıkların doğru olabilir
    çünkü aynısını ben yaşamıştım 2-3yıl oluyor sanırım daha askere bile gitmemiştik kız istemiyordu ben ısrar ediyordum genciz güzeliz farklı düşüncelerdeyiz ya kız bizi reddetti istemiyor ya hırs yapıp rahatsız ederdik kızı kıza salça olacak dövecek kafalarda yaşıyorduk:)
    en sonunda aklım başıma geldi kendime kendime "napıyorum ben lan kız istemiyor ben halen rahatsız ediyorum" dedim kızın peşini bıraktım kızda benden kurtuldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ßiliyorum -- 25 Şubat 2010; 23:47:29 >

• Yumurta mı kırıyorsun arkadaşım?

Yumrukla elmacık kemiği...

Burada gençlerin ve çocukların psikolojik gelişimini olumsuz yönde etkilemeyin lütfen.
    ;)
  • Rocky misin olm sen
  • Hocam arkadaş tehlike bulaşmayın.
    quote:

Orijinalden alıntı: Ömer

Yumurta mı kırıyorsun arkadaşım?

Yumrukla elmacık kemiği...

Burada gençlerin ve çocukların psikolojik gelişimini olumsuz yönde etkilemeyin lütfen.
    ;)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.