Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

BASARSOFT Haritaları ve Guncel Basarsoft Haberleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
9.844
Cevap
105
Favori
937.705
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> GPS, Navigasyon Cihazları ve Yazılımları >> BASARSOFT Haritaları ve Guncel Basarsoft Haberleri
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      32 Mesaj
      12 Mart 2019 17:05:12
      İlk defa böyle bir şey oluyor Necmettin Bey. Daha önce Edirne'den gelirken Mall Of İstanbul Avm'ye girememiştik. Ülkemizde yol çalışmalarına ulaşmak imkansız biliyorum. Hiç olmazsa dönüp yinede hedefe gidiyorduk. Acaba diyorum, Rota Tercihlerinde "Daha az yakıt" seçeneği işaretli olarak gördüm bu sonucu değiştirebilir mi? İlginize çok teşekkür eder, iyi çalışmalar diliyorum.
      |
      |

• Binbaşı
      1045 Mesaj
      12 Mart 2019 17:42:40
      quote:

Orijinalden alıntı: GÖKHANK @basarsoft Korsana bulaşmayıp, ücretli olarak Google play'dan aldığım uygulamaya, guncel harita ne zaman gelecek?
      Bilgi verebilirmisiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
      1781 Mesaj
      15 Mart 2019 20:49:55

quote:

Orijinalden alıntı: GÖKHANK Bilgi verebilirmisiniz? Alıntıları Göster
      adamın sorusuna cevap versenize. aynı şeyi bende merak ediyorum. niye bu kadar sorumsuzsunuz anlamıyorum ki
      |
      |
      Bahsedilenler: akucukpehlivan , Basarsoft

"Ölülere acıma Harry! Yaşayanlara acı, her şeyden çok da sevgisiz yaşayanlara." Albus DUMBLEDORE

• Çavuş
      90 Mesaj
      18 Mart 2019 10:40:37

Güncel Haritalar NNG'ye gönderildi. Mobil tarafta yayınlama süreci biraz daha geç gerçekleşiyor. Firma ile görüşüp güncel bilgiyi burada paylaşacağız.
      |
      |
      IMPEDIMENTA kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1095 Mesaj
      18 Mart 2019 22:13:25
      quote:

Orijinalden alıntı: navman Güncel Haritalar NNG'ye gönderildi. Mobil tarafta yayınlama süreci biraz daha geç gerçekleşiyor. Firma ile görüşüp güncel bilgiyi burada paylaşacağız. Alıntıları Göster
      android tarafında uygulama geliştirici "başarsoft" görünüyor; google play store güncellemelerde öyle aylarca bekletmiyor, 24 saat ile 48 saat arası onay süresi var önemli olan siz uygulama güncellemesini gönderin... kaldı ki 2018.03 haritası ile geliyor yani 2 harita geriden... playstore'a bakınca başarsoftun diğer programı olan "rotaban" görülüyor ve son güncellenme tarihi 28/02/2019; demekki istenince program güncellenebiliyor... programınıza ücret ödemiş insanlara biraz saygınız olsun; en azından diyinki "yılda bir güncelleme verilecek" ona göre insanlar programınıza para versin veya vermesin... yılda 3-4 harita güncellemesi veriyoruz diyorsunuz ama sadece kendi haritanızın olduğu kendi programınızı güncellemiyorsunuz ücreti ödendiği halde; komik oluyor...
      |
      |

Intel i5-4670K / Msi Z87-GD65 Gaming / 16 GB (4GBx4) GSkill Ripjaws DDR3-1600Mhz / Zotac 8GB Gtx1070 Amp! Edition / 256GB Samsung 840 Pro SSD / 500GB Samsung 850 Evo SSD / 2TB WD Caviar Black 7200rpm / 2TB WD Caviar Green Intellipower / 4TB WD Caviar Blue Intellipower / Seasonic Platinium 860 watt / CoolerMaster Haf-X / CoolerMaster Hyper212 Evo / Logitech K800 Wireless Illuminated / Logitech M705 / Logitech Wireless Gamepad F710

Reklamlar
Paykasa
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
web tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.