Şimdi Ara

BASARSOFT Haritaları ve Guncel Basarsoft Haberleri (492. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.968
Cevap
99
Favori
1.000.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 490491492493494
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    garmin için 2019 T1 harita güncellemesi gelmiştir. bilgisayara indirin rar dan çıkartın product_image klasörünün içindeki her 2 img dosyasını kopyalayıp usb ile pc'ye bağladığınız garmin navigasyondaki map klasörünün içine atın. hepsi bu... 2019 harita güle güle kullanın.. haritalar ücretsizdir... link aşağıda

https://www.baytekin.com.tr/harita-guncelleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi felekman -- 6 Şubat 2019; 13:6:52 >
  • felekman kullanıcısına yanıt
    Biz daha IGO, 2018 için üçüncü güncellemeyi almadık ki
    Garmin’e 2019’un ilk haritası gelmiş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • isikayhan kullanıcısına yanıt
    Adı 2019 ama veriler 6 aylık, şu an google Maps offline güncelleme yapıyor telefonumda arka planda, yandex te ayda bir güncelliyor, bir mesaj atıyorum, bir ay sonra yeni haritada düzelmiş. Garmin mantığı avrupada tutar, yollar binalar pek değişmiyor burada zor. Bir dükkan son 1 yılda 3. kez el değiştirdi, hrdiyelikçi, pastane, tostçu, bu hızla garmin yetişemez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başarsoft 2018 son haritasını yükleme yapar mısınız.

• Başarsoft 2018.10 haritası yayınlanmış.

Naviextras Toolbox ile güncellenebiliyor.
  • maydin006 kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için teşekkürler; hemen deneyelim...
  • Öncelikle 2018-10 imzalı olan fakat yaşadığım şehir itibariyle 2019-01 seviyesinde bir harita sunduğu için Başarsoft'a teşekkür etmek isterim.
    Kendi test rota denemelerimde hiçbir hata bulamadığımı da ardından ekliyorum.

Bir küçük düzeltme bildiriminde bulunayım hemen;

Sol taraftan Servet Bucurgat Caddesi yönünden gelip sağ tarafta D655 Akçakoca-Ereğli yoluna birleşen tamamı 2 şeritli gidiş/geliş yönlü bir yol açıldı. Bu yol tamamen tamamlandı. Hız sınırı 50km/S.
    İşaretli yerdeki eksik kısım birleştirilmeli, ayrıca Eski Akçacoca Caddesi birleşiminine küçük bir döner kavşak yapıldı. Bilginize sunarım.
    Saygılarımla

BASARSOFT Haritaları ve Guncel Basarsoft Haberleri

• quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

Öncelikle 2018-10 imzalı olan fakat yaşadığım şehir itibariyle 2019-01 seviyesinde bir harita sunduğu için Başarsoft'a teşekkür etmek isterim.
    Kendi test rota denemelerimde hiçbir hata bulamadığımı da ardından ekliyorum.

Bir küçük düzeltme bildiriminde bulunayım hemen;

Sol taraftan Servet Bucurgat Caddesi yönünden gelip sağ tarafta D655 Akçakoca-Ereğli yoluna birleşen tamamı 2 şeritli gidiş/geliş yönlü bir yol açıldı. Bu yol tamamen tamamlandı. Hız sınırı 50km/S.
    İşaretli yerdeki eksik kısım birleştirilmeli, ayrıca Eski Akçacoca Caddesi birleşiminine küçük bir döner kavşak yapıldı. Bilginize sunarım.
    Saygılarımla

Korhan Bey merhabalar.

Bildiriminizi inceledik, belirtmiş olduğunuz yeri haritalarımızda güncellenmiş vaziyette, 2019.03 veriseti yayınlandığında inceleyebilirsiniz.

İlginiz için teşekkür ederiz.

Saygılarımla,

Necmettin.

• Basarsoft kullanıcısına yanıt
    Google ve yandex deki dataları sizin i. Sizinse güncelliği nasıl. Birde google play için güncel harita ne zaman yayınlanacak. Teşekkürler.

• Garmin Cihazlar için Başarsoft 2019T1 yayındadır. Güncelleme Tarihi Şubat 2019 şeklinde bir açıklama yazılmış.
    Bilginize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DD252Admin -- 23 Şubat 2019; 13:40:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

Garmin Cihazlar için Başarsoft 2019T1 yayındadır. Güncelleme Tarihi Şubat 2019 şeklinde bir açıklama yazılmış.
    Bilginize.
    görmediniz sanırım
    17 gün önce üstte yazılmıştı. bu konuda yukarıda
  • isikayhan kullanıcısına yanıt
    Aynı harita değil Dostum ;)

• @basarsoft Korsana bulaşmayıp, ücretli olarak Google play'dan aldığım uygulamaya, guncel harita ne zaman gelecek?

• NavCity 2019T1ns TR by Basarsoft sürümünü yükledim. Sabiha Gökçen'den Viaport Avm'ye gidemedim.Hava limanından direk otobana çıkardı. Son dönüş gösterdiği yerde Gebze ye gelmiştim. Yüklemeyenler benim hatama düşmesin. 2012 yılından beri kullanıyorum böyle hatalı bir sürüm görmedim.

Bundan önceki sürümü nereden bulabilirim, o da hatalı ama bunun kadar değildi. Ataşehir Anadolu Lisesini bulamadım ama olsun. Yardımcı olursanız memnun olurum. Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi traweller61 -- 11 Mart 2019; 17:32:8 >

• quote:

Orijinalden alıntı: traweller61

NavCity 2019T1ns TR by Basarsoft sürümünü yükledim. Sabiha Gökçen'den Viaport Avm'ye gidemedim.Hava limanından direk otobana çıkardı. Son dönüş gösterdiği yerde Gebze ye gelmiştim. Yüklemeyenler benim hatama düşmesin. 2012 yılından beri kullanıyorum böyle hatalı bir sürüm görmedim.

Bundan önceki sürümü nereden bulabilirim, o da hatalı ama bunun kadar değildi. Ataşehir Anadolu Lisesini bulamadım ama olsun. Yardımcı olursanız memnun olurum. Saygılar.

Merhabalar.

Öncelikle yaşamış olduğunuz sıkıntı için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

Eklediğim ekran görüntüsünde cihazdan aldığımız rota var. Bir sorun gözükmüyor, cihazla ilgili anlık bir sorun yaşanmış olabilir mi? (GPS ile ilgili olabilir)

Saygılarımla,

Necmettin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Basarsoft -- 12 Mart 2019; 11:26:33 >

• İlk defa böyle bir şey oluyor Necmettin Bey. Daha önce Edirne'den gelirken Mall Of İstanbul Avm'ye girememiştik. Ülkemizde yol çalışmalarına ulaşmak imkansız biliyorum. Hiç olmazsa dönüp yinede hedefe gidiyorduk. Acaba diyorum, Rota Tercihlerinde "Daha az yakıt" seçeneği işaretli olarak gördüm bu sonucu değiştirebilir mi? İlginize çok teşekkür eder, iyi çalışmalar diliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GÖKHANK

@basarsoft Korsana bulaşmayıp, ücretli olarak Google play'dan aldığım uygulamaya, guncel harita ne zaman gelecek?
    Bilgi verebilirmisiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: GÖKHANK

Bilgi verebilirmisiniz?

Alıntıları Göster
    adamın sorusuna cevap versenize. aynı şeyi bende merak ediyorum. niye bu kadar sorumsuzsunuz anlamıyorum ki
  • Güncel Haritalar NNG'ye gönderildi. Mobil tarafta yayınlama süreci biraz daha geç gerçekleşiyor. Firma ile görüşüp güncel bilgiyi burada paylaşacağız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: navman

Güncel Haritalar NNG'ye gönderildi. Mobil tarafta yayınlama süreci biraz daha geç gerçekleşiyor. Firma ile görüşüp güncel bilgiyi burada paylaşacağız.
    android tarafında uygulama geliştirici "başarsoft" görünüyor; google play store güncellemelerde öyle aylarca bekletmiyor, 24 saat ile 48 saat arası onay süresi var önemli olan siz uygulama güncellemesini gönderin... kaldı ki 2018.03 haritası ile geliyor yani 2 harita geriden... playstore'a bakınca başarsoftun diğer programı olan "rotaban" görülüyor ve son güncellenme tarihi 28/02/2019; demekki istenince program güncellenebiliyor... programınıza ücret ödemiş insanlara biraz saygınız olsun; en azından diyinki "yılda bir güncelleme verilecek" ona göre insanlar programınıza para versin veya vermesin... yılda 3-4 harita güncellemesi veriyoruz diyorsunuz ama sadece kendi haritanızın olduğu kendi programınızı güncellemiyorsunuz ücreti ödendiği halde; komik oluyor...

• 
Sayfa: önceki 490491492493494
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.