Şimdi Ara

BASARSOFT Haritaları ve Guncel Basarsoft Haberleri (383. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.968
Cevap
99
Favori
1.000.688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 381382383384385
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Navitech qxv 552 alıcam,5 yıl harıta guncellemesı varmış.
    Acaba 5 yıl sonunda,harıta guncellemesı ne kadara maal olur?şu an harıta guncelleme ışlemı nerden kaç tl ye yapılabılıyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncelleme temmuzdamı gelecek acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen sene Mayıs sonu-Haziran ilk haftasında gelmişti. Eli kulağındadır
  • Gaziantep' in İbrahimli bölgesindeki tramvay hattı çalışması bitti en az 40-50 sokağın giriş çıkış istikameti değişti, bununla ilgili bir çalışmanız varmı acaba,
  • quote:

Orijinalden alıntı: nazmi28

Güncelleme temmuzdamı gelecek acaba

bence haftaya gelir

• İgo yu telime kurdum 2013-10 harıtası var ama goruntu çok basıt.gercek 3b gıbı degıl ,çok basıt goruntusu var.nedendır?

• quote:

Orijinalden alıntı: jacko_aj_s

İgo yu telime kurdum 2013-10 harıtası var ama goruntu çok basıt.gercek 3b gıbı degıl ,çok basıt goruntusu var.nedendır?

Almak istediğin görüntüye bir örnek verirmisin üstat,

• Sayin Basarsoft Yetkilisi ,
    Yeni bir next navigasyon kullanicisi olarak bi'sey sormak istiyorum.Cevaplarsaniz sevinirim. Uzun arastirmalar sonunda next 5065 modeli bir cihaz aldim.Bu markayi tercih etmemde sizin haritalarinizi kullanmasinin ve sizinde sitenizde belirttiginiz uzere yilda 4 kere harita güncelleme destegi vermenizin buyuk etkisi vardi.Yine sitenizde yilin ilk guncellemesinin mart ayinda yayinlandigi yaziyor.Bulumdugum bölgede gerek bazi sokak donuslerinde gerekse sehir icinde degisen hiz limitleri konusunda bazi eksiklikler oldugundan dolayi sitenizde yazili olan mart ayi basindan beri 2014 harita guncellemesini bekliyorum.Neredeyse hergun sitenizi kontrol ediyorum . Mayis ayinin sonlarina geldigimiz bu gunlerde hala mart ayi guncellemesinin yayinlanmamasinin sebebi nedir ? Eger mart ayinda harita yayinlanmiyorsa sitenizde neden yilin ilk haritasi mart ayinda yayinlanir yaziyor ? Burada yazan bazi arkadaslar gecen yilda haritanin mayis sonu gibi yayinlandigini belirtmis. Gecen sene ve bu sene olusan bu gecikme icin sitenizden herhangi bir aciklama yaptiniz mi ? Sizinde malumunuz oldugu uzere medeniyet teferruat titizligidir.Yani istediginiz kadar kusursuz is cikarin böyle nüanslara önem vermez , nasilsa ucretsiz veriyoruz,beklesinler der ve bu gecikme icin hicbir aciklama yayinlamazsaniz belki yine iyi yazilimlar üretir fakat asla kredibilitesi tartisilmaz bir firma olamazsiniz, en azindan avrupadaki firmalarin müsterilerine karsi tutumunu bilenler icin. Umarim elestirilerimin altinda herhangi bir art niyet aranmaz ve butun tenkidlerimin resmi sitenizde belirtilen tarihe sadik kalinmamasi, dahasi gecikme icin en kucuk bir aciklama yapilmamasiyla ilgili oldugunu anlarsiniz. Bunun haricinde verdiginiz harita destegi icin firmanizin tüm calisanlarina tesekkurlerimi iletin lutfen.. Ve 2014 haritasi icin kesin tarih verirseniz hergun sitenizi kontrol etmek durumunda kalmam :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atasagunn -- 18 Mayıs 2014; 13:05:08 >

• Selamlar PXB 210F Navitech PND Navigasyon cihazıma 554844P (3,7V 900mA) kodlu pili nereden bulabilirim.

Not:Servisten sordum 35TL dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scorpion35 -- 18 Mayıs 2014; 12:08:07 >
  • yeni cikan harita hamur acacak, ispanakli borek yapacakmiş, duymadık demeyin

• Basarsoft kullanıcısına yanıt
    Ankara'da bir haftadır TBS'den trafik mesajı alamıyorum, cihaz sürekli frekans tarıyor ve herhangi bir yayın bulamıyor. Problem cihazımda mı yoksa sistemin kendisinde mi?
  • Beyler, Başarsoft kullanan Google Maps'de AYLARDIR kamu binalarının, müzelerin, sitelerin, hastanelerin, spor tesislerinin, camilerin adları görünmüyor. Yalnızca sokak, cadde ve park isimleri var. Nedenini bilen var mı?

• programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Google'ın verileri sömürülüyor da ondan...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robinson_Crusoe

quote:

İgo yu telime kurdum 2013-10 harıtası var ama goruntu çok basıt.gercek 3b gıbı degıl ,çok basıt goruntusu var.nedendır?

Benim görüntum bu.denilene göre 3b binalar falan oluyomuş,bendeki göruntu olması gereken midir?

BASARSOFT Haritaları ve Guncel Basarsoft Haberleri

• quote:

quote:

quote:

Benim görüntum bu.denilene göre 3b binalar falan oluyomuş,bendeki göruntu olması gereken midir?

Olması gereken standart görüntü bu, dediğin şeyleri yapmak için skins paketleri bulman ve kullanman gerek, güncel harita versiyonu ile görüntü değiştirmenin bir ilgilisi yok bilgine,

• quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

Google'ın verileri sömürülüyor da ondan...

Nasıl yani? Çok sıkıntı yaratıyor bu durum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Olması gereken standart görüntü bu, dediğin şeyleri yapmak için skins paketleri bulman ve kullanman gerek, güncel harita versiyonu ile görüntü değiştirmenin bir ilgilisi yok bilgine,

Çok teşekkürler..

• Basarsoft yetkilisinden cevap yok . Arkadaslar , icinizden guncel haritanin ne zaman yayinlanacagini gecmis tecrubelerine dayanarak tahmin edebilen var mi ? Ve hizmet verdigi insanlara bu sekilde ilgisiz davranmak bu firmanin anayasasi mi ? Eski müsterileri yanitlayabilir mi rica etsem .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atasagunn -- 20 Mayıs 2014; 15:03:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atasagunn

Basarsoft yetkilisinden cevap yok . Arkadaslar , icinizden guncel haritanin ne zaman yayinlanacagini gecmis tecrubelerine dayanarak tahmin edebilen var mi ? Ve hizmet verdigi insanlara bu sekilde ilgisiz davranmak bu firmanin anayasasi mi ? Eski müsterileri yanitlayabilir mi rica etsem .

2-3 haftaya gelir, Bu arada Allah rızası için Gaziantep' e bi gelin onlarca yol değişti,
  • Necmettin Bey, Konya-Meram'da, aşağıdaki resimde görülen Özel Diltaş İlköğretim Okulu en son haritanızda nedense yanlışlıkla Özel Diltaş Lisesi şeklinde işlenmiş. Yani doğru bir adres noktası güncellemeyle yanlış olmuş. Google daha geç güncellendiği için hala doğrusunu göstermekte.

(resim eklemekte bir sıkıntı oldu, aşağıya bağlantısını verdim.)

https://store.donanimhaber.com/fa/eb/2a/faeb2a95d859e6b3dba37dce2601ad96.JPG

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ozgur42 -- 20 Mayıs 2014; 15:47:55 >
  • 
Sayfa: önceki 381382383384385
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.