Şimdi Ara

BASARSOFT Haritaları ve Guncel Basarsoft Haberleri (385. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9.969
Cevap
99
Favori
1.000.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 383384385386387
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • teşekkürler dostum igoyu dört gözle bekliyoruz
  • Merhaba Tunceli merkez haritalarınızın güncellenmesi lazım aktuluk köyüne üniversite taşındı ama haritada görünmüyor yolu 1 sene oldu açılalı ama haritada görünmüyor(bp petrol var aktuluk yolunda o da görünmüyor). Yine atatürk mahallesi türk telekom ambar üstünde 10 tane apartman var ve 4. yılını dolduran binalar ve caddeler var ama tarla görünüyor (atatürk mah. 65. sokak civarı)
    kolay gelsin
  • Merhabalar .2 yıldır Next ye-525 sahibiyim. Son günlerde cihaz aracımda acıkken güncelleme uyarısı verdi. Bilgisayarıma bu gün navi extras toolbox u kurdum . Daha önce 3 kez cihazı güncellemiştim ama bu sefer %17 ye kadar güncelleyip hata veriyor. Defalarca denedim, sildim kurdum ne yaptıysam olmadı.. Konu hakkında cevap yazacaklara şimdiden tşk ler.
  • 2014.03 daha çıkmadı degil mi naviextras da gozukmuyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • caglar_sss kullanıcısına yanıt
    Çıkmadı henüz; önümüzdeki hafta gelir
  • Mart ayının güncellemesi Haziran ayı'nın başında geliyor. Temmuz ayı güncellemesi de sanırım 2014'ün sonunda gelir bu gidişle. Sonra yılda 3 güncelleme diyorlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İstanbul Beyefendisi -- 1 Haziran 2014; 0:49:23 >
  • eskiden yılda 4 güncelleme vardı.. şimdi 3 e düştü.

senede 1 defa güncelleme yeterlidir.
  • 2014 guncellemesi 6.ay oldu hala gelmedi.Yilda 3 guncelleme nasil olacak merak ediyorum bende.2 hafta önce aldigim igo tabanli next cihazimi iade etmeye karar verdim her gün güncelleme geldi mi diye kontrol edip durmaktan sinirlerim yipranmaya basladi cunku.Yilda bir guncelleme yap ama adam gibi dedigin tarihte yap bu ne lan böyle
  • Merhaba,

Beylikdüzü'nde 41.00221, 28.64169 koordinatlarında bulunan Çandarlı Sk ile 41.00266, 28.64235 koordinatlarında bulunan Hanımeli Sk, ekteki resimde sadece mavi oklarla çizdiğim kısımlar, ok yönünde tek yön olmuştur.

Yeni haritanızda güncellenmesini rica ediyorum.
    https://store.donanimhaber.com/30/54/25/305425c45ab06669fff082d102da1d58.jpg
    Tşk,

BASARSOFT Haritaları ve Guncel Basarsoft Haberleri

• quote:

Orijinalden alıntı: myere

Merhaba,

Beylikdüzü'nde 41.00221, 28.64169 koordinatlarında bulunan Çandarlı Sk ile 41.00266, 28.64235 koordinatlarında bulunan Hanımeli Sk, ekteki resimde sadece mavi oklarla çizdiğim kısımlar, ok yönünde tek yön olmuştur.

Yeni haritanızda güncellenmesini rica ediyorum.
    https://store.donanimhaber.com/30/54/25/305425c45ab06669fff082d102da1d58.jpg
    Tşk,

Sadece oralar değil Beylikdüzünde bayagi bir değişim var saha ekipleri tarafından tespit edilerek 2014.07 eklenmesi gerekir. Aslında belediyeler bu bilgileri iletse daha uygun olacak. TomTom daki paylaşım olsa haritalar daha güncel kalır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kendimce kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Beylikdüzü haritası Başarsoft tarafından daha yeni (geçen sene) güncellendi. Saha ekiplerinin yakın zamanda Beylikdüzü'ne geleceğini zannetmiyorum.

Tşk,
  • Saha ekipleri dolaşmadigi sürece Beylikdüzü hatalar icerecek, 7 ay önce bildirilen E5 Küçükçekmece köprüsü değişikliği bile kendi programında bile düzeltmeyen basarsoft firması için normal durum olur. 2015.07 haritasında şuanki hatalar düzeltilir ama belediye farklı degisiklik yapar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

aşağıda ekran görüntüsü de bulunan metris-esenler bağlantı yolundan çıkıp 500 evler/taşköprü yönüne giderken 100. yıl caddesinden millet caddesine sola dönülmesi yasak bir noktadan navitech cihazım sola döndürmeye çalışıyor, burası yıllardan beridir bu şekilde. bir sonraki haritada düzeltmeniz mümkün mü?

• Merhaba,

41.00957, 28.63648 koordinatlarında 2013.10 POİ'lerde bulunan "Dr. Ayla Savaş İlkokulu" adı yanlıştır. Doğrusu Dr. Ayla Savaş Ortaokulu dur.

Adresi de "Bizimkent içi Yolu" yanlıştır. Doğrusu: Cumhuriyet Mahallesi, Dervişeroğlu Caddesi, No16 Beylikdüzü/İstanbul dur.

Yeni haritada düzeltilmesi dileklerimle.

Not: 41.00957, 28.63648 konumu doğrudur. POİ adı ve adresi yanlıştır.

Tşk,
  • Merhaba,

2013.10 POİ'lerinde aşağıdaki eczane bulunmamakyadır:

Evin Eczanesi
    Adres: Adnan Kahveci Mahallesi, Osmanlı Caddesi, 17/A Dükkan 22 Beylikdüzü - İstanbul
    Tel: 0 212 855 1140

Yeni haritaya eklemenizi rica ediyorum.

Tşk,
  • Harita ne zaman çıkar acaba 14 haziranda seyahate çıkacağım yetişirmi acaba alim bey pek uğramaz oldu buralara.
  • Haziran ayi geldi geciyor hala 2014.03 haritasini bekliyoruz hep birlikte. Millet hakki olan guncellemeyi alabilmek icin adeta yalvarir hale geldi.Ne basarsoft ne Next firmasi sorumluluk almiyor,sorun bizden kaynaklanmiyor NNG'ye gidin diyor . Kardesim sen navigasyonu satarken yilda 3 guncelleme demedin mi ? Omur boyu (5 yil ) guncelleme garantisi vermedin mi ? Navigasyonu satarken NNG dedin mi millete ? En buyuk kabahat bizim ki yerli mali dedik, para yabanciya gitmesin dedik Bugun Next navigasyonumu çöpe atarak gidip basarsoft yazilimi kullanmayan yabanci marka bir navigasyon alacagim . Bir daha da bana yerli firma diyenin kalbini cok fena kiracagim
  • pazartesi gecesi nasip olursa yola çıkıyorum ve hala güncelleme yok ,kaybolursam Alim beyi anarım ona göre :)

yok yok şimdilik şaka yapıyorum ,netice de geçen sene götüren harita bu sene de götürür diye düşünüyorum ,zaten çok yeni bir değişim yapılmışsa güncellemede pek fayda etmiyor

ama hiç bilmediği yerlere gidecek olanlar için belki biraz sıkıntı olabilir diyeceğim de zaten her yerde güncelleme olmadığından şansınıza kalıyor
  • Harita güncellemesinin yanısıra artık igo programıda güncellenmeli kırarsan skin falan pek çok özellik kullanılıyor kırılmadanda bu tür şeyler gelmeli.
  • 
Sayfa: önceki 383384385386387
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.