Şimdi Ara

Bankamatikkart Eticaret 200/20 toplamda 40 tl maxipuan (25-30haziran) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
267
Cevap
19
Favori
22.676
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Stereo Palma

Benim hesap var bankamatik yok. Acaba şubeden aynı gün alabiliyormuyuz?
    Karti subeye isteyen ordan alin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stereo Palma

Benim hesap var bankamatik yok. Acaba şubeden aynı gün alabiliyormuyuz?
    İsimsiz kart alabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam çok haklısın Adam yaptığını marifet sayıyor birde bankalar yıllardır bizleri soyuyor hiç sesini çıkaran bizlerin yanında duran yok biz 20 lira aldık bankadan millet etmediğini bırakmadı bizim giden paralar ne olacak onu diyen hiç yok.

• Teşekkürler arkadaşlar geri dönüş için. Şu ara market kampanyası yok bunu kullanayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stereo Palma -- 25 Haziran 2020; 1:13:37 >
  • PB258 kullanıcısına yanıt
    F işlemedi.

• Normal olarak herhangi bir yerden alış veriş yapıp , sayacı işleyen var mı? Sanki sayaç bozuk gibi.
  • Bagersirat kullanıcısına yanıt
    onla alakası yok hocam öyle olsa yukardaki arkadas p yapmış saymamış p nin geçmediği kampanya yok sayaçta sorun olabilir

• Kampanyaya ek madde de koyuldu sayenizde. Kına yakın artık, dünyayı kurtardınız ne de olsa. Şu şanım yürüsün kafasındaki ucuz kahramanlık peşinde koşanlar bitmedi gitti. Nice güzelim kampanyalar silindi gitti gevşek ağızlar yüzünden, heykelleri falan dikilecek sanıyorlar herhalde. Ama merak etmesinler bol bol anıyoruz kendilerini!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marjinal01 -- 25 Haziran 2020; 1:19:24 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • jujuuu kullanıcısına yanıt
    bu arkadaşa kına verin yaksın
  • yaver_ Y kullanıcısına yanıt
    Sayaç bozuk değil bence herkese geçmiş olsunnn

• Bagersirat kullanıcısına yanıt
    Pardon da kampanya yapmak zorunda değiller. Sadece kredi veren bir banka da olabilirlerdi. Tamamen memnuniyet için yapıyorlar kampanyaları. Kötüye kullanım olduğu için de ek bir madde eklemişler. Böylelikle fastPay benzeri elektronik ödeme hizmetleri kabul etmeyen ilk banka da oldular. Market alışverişi fastPay ile yapılırsa da puan vermezler artık. Teknolojileriyle ilgilenen ekipleri oldukça hızlı. Hesapları kötüye kullanımdan kapatmadıklarına sevinmeniz gerekli. Müşteri memnuniyetini en azından önemsiyorlar. Sadece kampanya için hesap kullananları Ayın Enparalısı’nın daha zor hali gibi bir şey ile hariç tutabilirlerdi bile. Hesabınızı kapatmak istediğinizde bile telafi etmeye çalışıyorlar. Kampanyayı kötüye kullanamadığınızdan dolayı hesabınızı iptal etmek istediğinizi söylerseniz de eminim daha kolay kampanyalar olması için düzenleme yapacaklardır ki kötüye kullanma gereği duyulmasın. Temassız ödemelerde %10 puan verilmesi bir örnektir mesela. Daha önce bu kampanya olmuştu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Triplxt. -- 25 Haziran 2020; 1:54:34 >

• Bos sozler kaplamis yine basligi . Sitede bankalarin kampanyalarini suistimal anlamina gelecek yontemleri uygulamak serbest , paylasimlari t p filan diye kisaltmak serbest ama mecrayi yazmak kabahat ha ?

Size soylemistim, kisaltma gormezsem mudahil olmayacagim diye , lakin gordum ve yazdim ben de .. kusura bakmayacaksiniz artik, burasi ozgur bir platform

• Sayaç sorunu olduğunu düşünmek istiyorum

• Ben sabah sayac hala sizin yontemlerde islemez ise aidat yatiriyorum boyle durumlarda , site aidatlari da aslinda nakit islem ama alisveris gibi gorunuyor

Bakalim onu da elektronik para kurulusu olarak mi gorecek .

(Bankamatik Kartı’nın bağlı olduğu vadesiz hesaptan yapılan Elektronik Ödeme Hizmetleri sitelerinden yapılan nakit ve benzeri nitelikli işlemler) diye daha once kampanya detaylarinda gormeye aliskin olmadigimiz bir madde eklenmis

• jujuuu kullanıcısına yanıt
    Birisi de kampanyaları kötüye kullanamıyor diye hesabını iptal etmek istiyormuş. İyi niyetli davranılırsa, onlar da bize iyi kampanyalar yapar. Bankalar gerek görürse burada 5 dakika harcayarak FPT ne demek bulabilir zaten. Öyle ilk harf yazmanın bir faydası yok. Buna ihtiyaçları bile olmuyor yine de. Alışveriş hizmetleri kullanımı buradaki paylaşımlar sayesinde arttı. Kampanyaların çoğunlukla alışveriş hizmetleri kullanılarak kötüye kullanım ile tamamlandığını sistemdeki verilerde görünce sektörü tamamen engellemişler. Artık markette fastPay kullanarak kredi kartıyla alışveriş yapılınca da puan gelmez eğer kredi kartlarını bundan hariç tutmazsalar. Alışveriş hizmetleri ile fatura ödeme de hariç dendiğine göre hariç tutulmayacak. Belki karşı taraf POS güncellemesi yaparsa normale döner. Baştan normal davranılsa, bunlar olmazdı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Triplxt.

Birisi de kampanyaları kötüye kullanamıyor diye hesabını iptal etmek istiyormuş. İyi niyetli davranılırsa, onlar da bize iyi kampanyalar yapar. Bankalar gerek görürse burada 5 dakika harcayarak FPT ne demek bulabilir zaten. Öyle ilk harf yazmanın bir faydası yok. Buna ihtiyaçları bile olmuyor yine de. Alışveriş hizmetleri kullanımı buradaki paylaşımlar sayesinde arttı. Kampanyaların çoğunlukla alışveriş hizmetleri kullanılarak kötüye kullanım ile tamamlandığını sistemdeki verilerde görünce sektörü tamamen engellemişler. Artık markette fastPay kullanarak kredi kartıyla alışveriş yapılınca da puan gelmez eğer kredi kartlarını bundan hariç tutmazsalar. Alışveriş hizmetleri ile fatura ödeme de hariç dendiğine göre hariç tutulmayacak. Belki karşı taraf POS güncellemesi yaparsa normale döner. Baştan normal davranılsa, bunlar olmazdı.
    Ben hic umursamiyorum ki forumdas, kendi kendilerine sinirlenip hakaret ediyorlar , bir kulaktan girip digerinden cikiyor, benim kimsenin menfaatini dusunme gibi bir misyonum yahut gorevim yok, istedigimi yazarim istedigim yeri ararim ... bu ust perdeden akil verir tarzda soylemlere pabuc biraktigim da gorulmemistir

Dedigin gibi usulune uygun alisveris yaparak kampanyalari degerlendirmek yerine 200-200 isbankasi hesabimdan filanca odeme kurulusuna aktarayim, sayac isleyince de geri cekeyim bankanin 40 lirasini gomeyim derdinde olmalarina bakmiyorlar , o legal , ama burada biz bir kelime yazinca kabahat

Allah akil fikir versin, insan kendini 3 kurus icin bu kadar kucultmez

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.