Şimdi Ara

Bankamatikkart Eticaret 200/20 toplamda 40 tl maxipuan (25-30haziran)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
267
Cevap
19
Favori
22.671
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bankamatikkart Eticaret  200/20 toplamda 40 tl maxipuan (25-30haziran)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FOCUSSTYLE -- 25 Haziran 2020; 0:27:18 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Kampanyaya ek madde de koyuldu sayenizde. Kına yakın artık, dünyayı kurtardınız ne de olsa. Şu şanım yürüsün kafasındaki ucuz kahramanlık peşinde koşanlar bitmedi gitti. Nice güzelim kampanyalar silindi gitti gevşek ağızlar yüzünden, heykelleri falan dikilecek sanıyorlar herhalde. Ama merak etmesinler bol bol anıyoruz kendilerini!!!
    Niye böyle uğraşıyor ki bunlar, bak ciddi söylüyorum direkt MH'yi arayıp anlatın böyle böyle diye siz de kurtulun biz de.

Bilmem kaç yıllık üyeyim diye ortalıkta geziniyorlar daha forum kültürü ne onu özümseyememişler.

Edit: Ağzını yaya yaya 'o kadar mühendisleri var burayı mı takip edecek bundan kampanya mı bitecek' diyip gülenlere kına gönderelim. İyi kazıyın zihninize bunları.
    Dili fazla uzamış (!) arkadaş beni alıntılayıp konuşmuş.

Forumdaşlara buradan sesleniyorum, bu ve bunun türevlerini aklınıza iyi kazıyın. Amaçları insanlara bilgi vermek değil, oturduğu yerden kampanyaların bitişini izleyip insanların tepkilerini görüp kıs kıs gülmektir. Bu ve bunun gibiler bundan keyif alıyor, kendilerine insanlar tarafından laf ve hatta hakaret edilmesinden hoşnut oluyorlar.

Daha önce nickleriyle birlikte sayabileceğim, Migros konusundan da aşina olanlar iyi bilecektir bu forumda kampanyalar bitsin diye müşteri hizmetlerini arayan ergenler var. Bizzat sırf kampanya bitsin diye kraldan çok kralcı olup bunu yapanlar var. Sonra bunlar haktan hukuktan bahsedip insanlara fetva verirler. Bu sivri zekalar durumu dillendirdikten 1 kampanya dönemi sonra bizzat banka tarafından cümle ile kural konduğunu anlayamıyor. Anlamadıklarına ek bir de hala ben söylerim ne olacak ki keh keh keh diyorlar.

Kendinize yapacağınız en güzel iyilik bu ve bunun gibileri engelleyip, forumda bu güruha gram yardım etmemenizdir. Bir arkadaş bunları nickleriyle ifşaladığında tutuşmuşlardı. Boşuna değil; bildiğiniz şeyleri bunlarla paylaşmayın, bir konuda yardım istediklerinde yardım etmeyin ve sorularına cevap vermeyin. Kendilerine en güzel cevap bu olacaktır.

O kadar forum üyesinden 4-5 kişi suçlanıyorsa önce dönüp kendilerine baksınlar neden biz diye. Gerçi bunlarda onu yapacak düşünce olsa bu durumda olmazdık ya neyse.

Vesselam!
  • Çok iyi kampanya. Teşekkürler hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İ·ş bankası döktürüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PB258 -- 25 Haziran 2020; 0:27:49 >
  • Teşekkürler, haber verdiğiniz için.

• quote:

Orijinalden alıntı: testerexxx

Bu mesaj silindi.
    aferin açık açık yazmaya devam et daha ne olumsuzluklar yaşanacak.

• Aylık transfer limitleri doldu. Alternatif lazım.
  • Niye böyle uğraşıyor ki bunlar, bak ciddi söylüyorum direkt MH'yi arayıp anlatın böyle böyle diye siz de kurtulun biz de.

Bilmem kaç yıllık üyeyim diye ortalıkta geziniyorlar daha forum kültürü ne onu özümseyememişler.

Edit: Ağzını yaya yaya 'o kadar mühendisleri var burayı mı takip edecek bundan kampanya mı bitecek' diyip gülenlere kına gönderelim. İyi kazıyın zihninize bunları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johny Constantine -- 25 Haziran 2020; 1:34:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jujuuu

Bu mesaj silindi.
    Forumca sana hayır dua ediyoruz valla.
  • Birileri kaos oluşturmak için uyumayıp bu tarz konuların açılmasını dört gözle bekliyor adeta

• Kampanya detayında elektronik para alışverişi nakit işlem sayıl miyor muş bu yeni bir gelisme malum yer kampanyaya sayilmayabilir
    Yaza yaza ne hale getirdinız bencedee

• quote:

Bu mesaj silindi.
    Zaten hersey senin buraya anlatmalarin ve musteri hizmetlerini aramanla basladi.
    Baksana bu ay nasilda kisir geciyor sen ve arkadaslarn sayesinde

• quote:

Bu mesaj silindi.
    Cins mi desem, ... kırık.

• sayaç işlemedi bozuk mu

• Benim hesap var bankamatik yok. Acaba şubeden aynı gün alabiliyormuyuz?

• yaver_ Y kullanıcısına yanıt
    Kampanya detayına bak anlarsiniz neden işlemediği ni elektronik para detayı var diğer kampanyalardan farki

• P işlemedi sayaca geçmiş olsun. F deneyen de yazarsa ona göre davranalım !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PB258 -- 25 Haziran 2020; 1:2:2 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.