Şimdi Ara

Banka hesabında tanımadığımız bir numara kayıtlı(SS)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hocalar hepinize merhaba bugün babamın banka hesabına girdim şans eseri hesap bilgilerine bakarken farklı bir numara ile karşılaştım numarayı hiç tanımıyoruz her neyse bankayı aradık böyle bir durum var dedik banka da teyit etti farklı numanın kayıtlı olduğunu ve şubeye gitmemizi istedi numarayı aradığımızda bi kadın çıktı ve durumu anlattım kimsiniz dedim kadın sizi tanımıyorum kapatmak zorundayım dedi ve kapattı böyle bir şey nasıl mümkün olabilir

Banka hesabında 20k lık kredi kartı var üstüne ön onaylı 100k kredi var 2 3k para var strese girdik valla

Banka hesabında tanımadığımız bir numara kayıtlı(SS)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gainzzz34 -- 9 Haziran 2022; 22:49:6 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Babanızla birlikte ilgili banka şubesine gidip gerekirse genel merkezle de görüşüp o numarayı kaldırtın. Babanızın güncel aktif numarası dışında başka numarası olmasın. O tanımadığınız numarayla sms onayı ve sahte kimlik sahte kişi ayarlayıp büyük kredi çekerler. Borç size kalır başınız çok ağrır. Mahkemelerde uğraşırsınız. Sakıncalı bir durum benim görüşüm bu yönde.

• Bir daha ae

• Cici annen hayırlı olsun Banka hesabında tanımadığımız bir numara kayıtlı(SS) 

• Bugün bana da tekrar tanımlanma mesajı geldi alla alla dedim hesaba sızdılarsa da 4 lira 86 kuruş görünce çıkmışlar. Kart da zaten dolu

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • bana da kullanmadıgım halde garantiden sms geliyor, bi ara müsteri temsilcisine yanlıs numaranın hesapta oldugunu söyledim ilgilenmedi gitti. elin adamı para cekiyor bana sms geliyor bir de Kızılay mesajı vs

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.