Şimdi Ara

Bang-Olufsen kullanan var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
1
Favori
18.359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Bang-Olufsen' in ses sistemlerinden herhangi birini kullanmış olan var mı acaba? Bilgilendirirse sevinirim..

• genelde estetik ağırlklı ürünleri var
    ama okadar param var diyosan bower and wilkinse kay derim.
  • iyi markadır ama inanılmaz pahalıdır,yani öyle böyle değil çok pahalı,anlatabildim umarım :)
    genelde tasarım ağırlıklı ,mühendislik olarakda çok gelişmiş ve sağlam ürünleri var.bütçen elverirse alabilirsin ömür boyu kullanırsın.

televizyonu var bizde de ordan biliyorum, işçillik bir numara.
  • valla para sende kumsa hemen al hiç kaçırma süper bi mamul ama şuanki kalitesi nasıl bilmiyorum... ama bence al derim..
  • Arkadaşım üç ay önce ben bang olufsen kullanan yada dinleyen varmı? diye bir topik açmıştım zaten

herkese saygılar
  • bang iyi gzlde ona wereceğin o fiyatla ses kalitesi olarak daha üstün sistemler alabilirsin.
  • chef1119 bang olufsene vereceğin parayla daha iyi bir sistem alamazsın, daha iyi 10 tane sistem alırsın

yeni çıkardığı hoparloru varya,silindir gibi , 30.000(30 bin) euro mu neydi. tam hatırlamıyorum fiyatını ama 20 bin ile 30 bin arası bir seydi. 6 'lı cd çaları 5 bin euroydu biz sorduğumuzda artık gerisini siz düşünün.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Magnat_HiFi

chef1119 bang olufsene vereceğin parayla daha iyi bir sistem alamazsın, daha iyi 10 tane sistem alırsın

yeni çıkardığı hoparloru varya,silindir gibi , 30.000(30 bin) euro mu neydi. tam hatırlamıyorum fiyatını ama 20 bin ile 30 bin arası bir seydi. 6 'lı cd çaları 5 bin euroydu biz sorduğumuzda artık gerisini siz düşünün.

Odanın şekline göre şekil değiştirdiğini iddaa eden hoparlörden mi bahsediyorsun?
  • en büyük hoparlörü , huni gibi , aşağısı kalın yukarıya çıktıkça inceliyor.
    1000 watt sub var içinde aktif bir hoparlör ve odanın şeklini analiz edip ona göre ses çıkışı veriyor. ben demo olarak dinledim, çok güçlü ve temiz bir sesi var, hiç bir zorlanma belirtisi görmedim.
    ama dediğim gibi 30 bin euro mu neydi fiyatı.
    herhangi bir cd çalar bağlayıp dinleyebilirsiniz hemen amfisi içinde hoparlörün.
  • ben hala bower and wilkins diyorum... şahsi görüşüm bang olufsenin çok çok çok fazla estetik tasarım delisi olduğu...
  • sana katılıyorum okan tasarım konusunda ama bence yinede bower wilkins yerine o fiyata daha gzl hoplar alınabilir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: chef1119

sana katılıyorum okan tasarım konusunda ama bence yinede bower wilkins yerine o fiyata daha gzl hoplar alınabilir.

Triangle,Dali,Definitive,Kef ...
  • bowers and wilkins süper ya o hoparlörlere hastayım bir dinleyemedim bulamıyorum o markayı istanbulda nerdeyse
  • quote:

Orjinalden alıntı: @armagedon@

bowers and wilkins süper ya o hoparlörlere hastayım bir dinleyemedim bulamıyorum o markayı istanbulda nerdeyse

Beşiktaş Can Hi-Fi
  • esasında zaten 800d serisi 17bin euro+kdv civarı idi en son... yani b&w ucuz değil... ama demek istediğim şu, hani çok çok çok modern evler vardırya. akıllı ev dedikleri ayrıca residence tarzı olan, yerleri granit kaplı camları doğramasız komple cam olan. bu tarz ultra modern evlerde bang olufsen çok mükemmel gider... ama dersenizki ben estetik tasarımı olan cihazlara bayılırım, ama ayrıcada b&o dan daha yüksek f\p oranına sahip bir ürün istiyorum(ki b&w nunda çok ii bir f\p oranına sahip olduğunu söliyemeyiz) ozaman kesinlikle b&w alınmalı. ama dediğiniz gibi triangle,definitive,dali gibi markalar daha öncede konuştuğumuz gibi bu işin bmw si mercedesi, bo ve bw ise kesinlikle rolls royce u, bentley si...
  • quote:

Orjinalden alıntı: okan

esasında zaten 800d serisi 17bin euro+kdv civarı idi en son... yani b&w ucuz değil... ama demek istediğim şu, hani çok çok çok modern evler vardırya. akıllı ev dedikleri ayrıca residence tarzı olan, yerleri granit kaplı camları doğramasız komple cam olan. bu tarz ultra modern evlerde bang olufsen çok mükemmel gider... ama dersenizki ben estetik tasarımı olan cihazlara bayılırım, ama ayrıcada b&o dan daha yüksek f\p oranına sahip bir ürün istiyorum(ki b&w nunda çok ii bir f\p oranına sahip olduğunu söliyemeyiz) ozaman kesinlikle b&w alınmalı. ama dediğiniz gibi triangle,definitive,dali gibi markalar daha öncede konuştuğumuz gibi bu işin bmw si mercedesi, bo ve bw ise kesinlikle rolls royce u, bentley si...

Okan hocam ne guzel ornekti o oyle neyse bence rolls royce olmaz cunku rolls royce da suan bmw catısı altındadır.

• triangle ile bw yi aynı kefeye koymak yanlış.gerek fiyat gerek kalite ve review'lara bakılırsa kimin daha kaliteli olduğu ortaya çıkar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ozdamar

quote:

esasında zaten 800d serisi 17bin euro+kdv civarı idi en son... yani b&w ucuz değil... ama demek istediğim şu, hani çok çok çok modern evler vardırya. akıllı ev dedikleri ayrıca residence tarzı olan, yerleri granit kaplı camları doğramasız komple cam olan. bu tarz ultra modern evlerde bang olufsen çok mükemmel gider... ama dersenizki ben estetik tasarımı olan cihazlara bayılırım, ama ayrıcada b&o dan daha yüksek f\p oranına sahip bir ürün istiyorum(ki b&w nunda çok ii bir f\p oranına sahip olduğunu söliyemeyiz) ozaman kesinlikle b&w alınmalı. ama dediğiniz gibi triangle,definitive,dali gibi markalar daha öncede konuştuğumuz gibi bu işin bmw si mercedesi, bo ve bw ise kesinlikle rolls royce u, bentley si...

Okan hocam ne guzel ornekti o oyle neyse bence rolls royce olmaz cunku rolls royce da suan bmw catısı altındadır.

hocam bakıyorumda burdada bmw fanatiğisin helal devam böle

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Ozdamar

quote:

hocam bakıyorumda burdada bmw fanatiğisin helal devam böle

Yok fanatiklik değil ama ne bileyim seviyorum keratayı .. Aynı sekılde B&W den nefret edıyorum

• Aarkadaslar benim kız arkadasımda Tv + midi müzik seti var B&O nun oldukça kaliteli ama şöle birtarafından bahsedeyim eğer ürününüz bozulurda servise götürsenin arızası ne olursa olsun saatlik 50 euro ücret ödüyosunuz 24 saat kalması hi-fi güsel bi ses sistemi parası harcamak demek :D
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.