Şimdi Ara

Bang-Olufsen kullanan var mı? (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
1
Favori
18.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Koç, Sabancı ya da David Beckham gibi adamlar verir niye vermesin? Tabii gösteriş için değil gerçekten cihazın hakkını verecekse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sami Ertaga

Koç, Sabancı ya da David Beckham gibi adamlar verir niye vermesin? Tabii gösteriş için değil gerçekten cihazın hakkını verecekse.

bana göre fuzuli biyerden sonra birkere insanda çok iyi bir müzik kulağı ve çok dolu bir cep olması lazım ha ikiside oldu diyelim
    200.000 dolar bir ses sitemine ben vermem şahsen verene de iyi gözle bakmam (bu benim şahsi görüşümdür sadece)
  • Herkesin görüşüne saygı duymak gerekir. O mal üretiliyorsa alıcısı var ve satılıyor demektir.
  • Ses sistemi degil firma ses konusunu aşmış durumda tasarım mevzu budur tasarım her yerden ses çıkarmayı becerek kadar teknolojisi olan bir firma ve Para.... çok paranız varsa klasik tasarımlar sizi cezbetmeye bilir paranız yoksa olan kadarı zaten kulagınızı doyuracaktır ses bu elektronik katkısı olamayan canlı müzikten gerisi yalandır...... önce bir b&o olan Audi A8 i mutlaka dinlemenizi tavsiye ederim ustundeki sistem yaklaşık 12 000 euro ya maal oluyor..saygılar .......
  • Bir kaç yıl önce gittigidiyor dan 100 tl ye beomaster 4000 vintage radyo anfisini almıştım.Geçen hafta tavan arasından indirip kabinlere bağladım. Bas ve tiz ayarları flat iken bile mükemmel bir ses.
  • 'suatkara'
    Satmayı düşünürseniz alıcı olabilirim..
  • Bende Beosound Century Kullanıcısıyım..İngiltereden zahmetli ve pahalı bir süreç sonunda getirmiştim..Halen odamın baş köşesinde tablo gibi duruyor.. Arasıra piyasadaki üst segment ses sistemlerini alıp deniyorum, ama B/O gerçekten başka bişey. Tasarım olarak sanat eseri, kalite olarak Son nokta diyebileceğimiz cihazlar üretiyorlar-- Öğrencilik yıllarımda bir süre İngiltere'de bulundum.. Londra best buy'da özel bir B/O köşesi vardı..30.000 poundluk ses sistemleri vardı ama ilk bakışta ne olduğunu anlamıyorsunuz...Monalisa tablosuna sürgülü Cd Player entegre edebilen ve Bir oturma grubu Puf'una sub bass koyabilen..yapay çiçek ve saksıları radyo anteni olarak kullanan ve bunu hiç farkettirmeden yapabilen başka bir firma tanımıyorum.... Bunu ancak gören kullanan dinleyen bilir.. Bence ses sistemlerinin Ferrarisi...son nokta komplike cihazlar üretiyorlar..Ses kalitesini zaten aşmış durumdalar..Kimse ses kalitesinden konuşmuyor..Herkesin ortak düşündüğü şey dizayn tasarım ve kendine özgü B/O..Sanırım marka imajı dedikleri şey bu..Bunu çok iyi başarmışlar..... ortalama yıllık gelirleri 40.000 dolar olan İngilizlerin bile mağazada gezerken imrenerek bakıp fiyatını gördüklerinde "çocuklarının ellerinden tutup " hadi çıkalım şurdan" dediklerini ingilizce bilmeyenler bile anlayabilirdi yüzlerinden....

• Bang&Olufsen mükemmeldir laptobumda var çok güzel buralarda bulursam kesin alırım (hortladı yine konu )
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bay Exe

Bang&Olufsen mükemmeldir laptobumda var çok güzel buralarda bulursam kesin alırım (hortladı yine konu )

Hangi laptop hocam bizde hortlattık konuyu ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim bugüne kadar gördüğüm ve dinlediğim tüm markalar iyi yada kötü cihaz üretirken Bang & Olufsen sanat üretiyor. müzik şayet bir sanatsa bu sanata hakkını veren tek firma Bang & Olufsen dir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FolloFush

quote:

Orijinalden alıntı: Bay Exe

Bang&Olufsen mükemmeldir laptobumda var çok güzel buralarda bulursam kesin alırım (hortladı yine konu )

Hangi laptop hocam bizde hortlattık konuyu ama

imzamdada var Asus N56VZ ayrıca Bang&Olufsen H3 Kulaklık alayım dedim fiyatı görünce vazgeçtim 200€ nedir ama çok güzel o ayrı

• Konu ile ilgili baslik acayım dedim ama zaten forumda Bang & Olufsen ile ilgili pek deneyimli insanlar yok olanlarda bu kadar :)...

Ne hikmetse bazılarının yerden yere vurdugu basitlestirdigi bir marka gibi geldi bu forumda.

Neyse konuyu uzatmayayim, B&O H3 veya H6 kulakliklarini kullanan arkadaslara ihtiyacim var. Bu iki kulakliktan birini almayi dusunuyorum aranizda kullanan varsa deneyimlerini paylasmalarini istiyorum ve simdiden tesekkur ederim!

• quote:

Orijinalden alıntı: KillForYou!

quote:

Orjinalden alıntı: chef1119

sana katılıyorum okan tasarım konusunda ama bence yinede bower wilkins yerine o fiyata daha gzl hoplar alınabilir.

Triangle,Dali,Definitive,Kef ...

o markalar b&w .oku olamaz neden bahsediyorsun!
  • benimde bu aralar bir H6 kulaklık alasım var.. fiyat B&O'e göre normal ama bu kulaklığı kullanacağım cihazın ses çıkışınında kaliteli olması gerekmez mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kulaklık için daha uygun ve iyi markalar var. Shure, Dunu gibi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: HillCrest

benimde bu aralar bir H6 kulaklık alasım var.. fiyat B&O'e göre normal ama bu kulaklığı kullanacağım cihazın ses çıkışınında kaliteli olması gerekmez mi?

Ses çıkışıysa konu htc derim ve susarım bang&olufsen kendi sektöründe ne ise ses konusunda telefon sektöründe htc odur
  • B&O penta mk3 sahibiyim muhteşem detay var sesinde
  • Bang&Olufsen Beolit 15 için ne düşünüyorsunuz

arkadaşım bt hoparlör düşünüyor

fiyatı yüksek tabiiki biraz

ses nasıldır yada o kalitede daha uygun ne olabilir

bose soundlink 3 mesela yada daha uygun yada o binvalde başka bir marka
  • JackDaniels kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Baya geç bir cevap olacak ama ben de iki ürün arasında kalmıştım. En sonunda beolit 15 aldım deneyerek.

Kısa bir cevap vereceğim; bang olufsen alınız :)

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.