Şimdi Ara

Bana saçma fikra lazim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
3
Favori
12.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bana saçma sapan fikralar lazim guldurmeyen türden bu konuda basarili olduğunuzu biliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bi gun bi palyaco varmis herkes gulduruomus sonra bi adam doktora gitmis ben hic gulemiyorum diye sonra doktor demis o palyacoya git seni guldurur hasta demis o da benim

• quote:

Orijinalden alıntı: fokof

bi gun bi palyaco varmis herkes gulduruomus sonra bi adam doktora gitmis ben hic gulemiyorum diye sonra doktor demis o palyacoya git seni guldurur hasta demis o da benim

Bence bu senin işini görür güldürmüyor Ben güldüm ama saçma oluşuna güldüm

• Temel'e sormuslar:
    -Siz karadenizliler niye soruya soruyla karsilik veriyorsunuz?
    +Ula, niye soraysun?

Gülmedim.

• Zaaaaaaaaaaaaaa xD

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamın biri bakkala gitmiş,bana 1 ekmek demiş ve çıkarıp 100 bin lira vermiş.Bakkalda "iyide ekmek zaten 200 bin lira" demiş. Adam da "zarari yok ben zaten bisiklete geldim" demis

• quote:

Orijinalden alıntı: sinirli99

Adamın biri bakkala gitmiş,bana 1 ekmek demiş ve çıkarıp 100 bin lira vermiş.Bakkalda "iyide ekmek zaten 200 bin lira" demiş. Adam da "zarari yok ben zaten bisiklete geldim" demis

Aynen bu kıvamda

• Fadime çöp var midur demiş; vardır demiş, vardır istemez demiş kapatmış kapıyı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sinirli99 kullanıcısına yanıt
    Zerre Bişey anlamadım

bir gün 3 maymun eczaneye gitmiş.
    eczacıya "ekmek var mı?" diye sormuşlar.
    eczacı "hayır süt var" diye cevap vermiş.
    maymunlar da bunu üzerine "biz de zaten bisikletle geldik" demişler. Bundan da bişi anlamadım arkadaş anlatmıştı

• Temele sormuşlar eşeğe neden ters bindin ? Temel demiş ben Nasreddin hoca değilim ki neden ters binmeyeyim demiş.
  • Manava sormuş "Abi kavunun kilosu ne kadar ? " Manav demiş "5 lira " Adam "armutun kilosu ne kadar" diye sormuş . Manav "2.5 lira " demiş. Adam "o zaman 3 kilo kurufasüle alayım "demiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kepler Laveran -- 13 Aralık 2014; 23:43:06 >
  • Bir İngiliz, bir Fransız, bir Alman ve Temel bir gün uçağa binmiş. Temel bunları görünce kafasını sallamış ve -Yine mi siz?.. demiş.

Temel olimpiyat oyunları 100 metre finalinde doping yapmış.Anlaşılmasın diye sonuncu olmuş.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.