Şimdi Ara

Bana bir yol gösterin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar weste geçip geçmemek konusunda ikilemde kaldım tr serverında oynuyorum platım her oyun gelen flamer troll ve afklerden bıktım artık weste geçsem bunlardan kurtulabilirmiyim ? Trden weste geçen arkadaşlar görüşlerini yazarsa sevinirim 1 haftadır düşünüyorum deliricem artık .

• flamer afk tamamda trnin trollü westin trollü yanında solda 0
  • batu578 kullanıcısına yanıt
    Tr de yaşadıkların 10 ise westde 3 yaşarsın daha tutarlı en azından ama herşey mükemmel değil normale yakın tr den iyi bence.
  • Yani sizce geçsem mi ? First blood verince 20 sur gg yerine toparlarız sıkıntı yok diyen bir ortam istiyorum çok mu .
  • Buyur dostum:

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim arkadasım geçti. kesinlikle benimde geçmem için dil döküyor. bizim eleman tr de plat-dia ezen bir arkadastı . orda ilk maçlar feedlemiş. cünkü oyun tarzları farklı.
    yinede derecelide feedlemesine rağmen adamlar oyundur bu sıkıntı değil tarzı yazılar yazmış.

tr de bronz silver gold iş yapmaz. plat dia larında yarısı elo boost. dolayısıyla geç weste. bende geçmeyi düşünüyorum
  • trde arkadaşların yoksa ve para sıkıntı değilse hiç düşünme geç orda rp pahalı bu arada

• west daha kötü adama mavi gel diyom yok koridorda geri kalıyom diyo o zaman gank gelemem zorlanıyorum ormanı dönmekte diyorum çarpı erken attığım zaman adam buff'ı bile çalıyor seçim ekranında kavgalar oluyo stfu last pick falan diyolar. Adamın oynayacağı şampiyonu (söylemediği halde) banlarsan flame yapıyolar değişik metada olmayan bir şampiyon alınca shaco support falan alıp trollüyolar gank gidiyorum adama vurmasam bizdeki adam ölcek kill bende kalıyolar sonra alldan flame yapıp gidip baron önünde feedliyolar her türlü TR>West West<TR
  • quote:

Orijinalden alıntı: batu578

Arkadaşlar weste geçip geçmemek konusunda ikilemde kaldım tr serverında oynuyorum platım her oyun gelen flamer troll ve afklerden bıktım artık weste geçsem bunlardan kurtulabilirmiyim ? Trden weste geçen arkadaşlar görüşlerini yazarsa sevinirim 1 haftadır düşünüyorum deliricem artık .

Bugün hiç katarina oynadın mı ranked de

• groche G kullanıcısına yanıt
    +1 kardeşim az önce plat3'üm westte 3-19 öndeyiz toplanalım dediğimde adamın cevabı "why" idi top shyvana split yapıcam diye tutturdu tp hiç atmadı lee sin gelmezsen afk dedi nidali surrender başlattı derken herkez küfür kıyamet gg wp
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.