Şimdi Ara

*** BALIKESİRSPOR*** (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
303
Cevap
5
Favori
10.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2. yarı deplasmanlarımız Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş, Bursaspor, Trabzonspor, Sivasspor, Kasımpaşa ve Akhisar. Şaka mı lan bu
  • Kombine fiyatları ne zaman açıklanacak?
    Pasolig almadan giremecek miyiz maçlara?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spor Toto Süper Lig’in yeni ekibi Balıkesirspor’da 2014-2015 sezonunda geçerli olacak kombine biletler satışa çıktı.

Kulübün resmi internet sitesinde yer alan açıklamada, kombine biletlerin kale arkası, maraton, kapalı 1 ve kapalı 2 olmak üzere 4 kategoride satışa sunulduğu belirtildi.

Kombine biletlerin kale arkası 500, maraton 750, kapalı tribün ikinci kategori bin 500 ve kapalı tribün birinci kategori bin 800 lira olarak belirlendiği kaydedilen açıklamada, “E-bilet” uygulaması kapsamında Passolig kartı olmayan taraftarların gerek kombine kart, gerekse maç bileti alamayacakları hatırlatıldı.

Türkiye Futbol Federasyonu’nun “E-bilet” uygulaması nedeniyle kombine kart satışlarının şu an için sadece “www.passo.com.tr” adresinden yapılabildiği belirtilen açıklamada, “Kombine biletler 23 Temmuz Çarşamba gününden itibaren Atatürk Stadı karşısı, Kuva-yi Milliye Meydanı’ndaki Passolig gişesinden de satışa çıkarılacaktır. Ayrıca Balıkesirspor kombine biletler 11 Ağustos’a kadar satışta kalacaktır. Bu tarihten itibaren kombine kart satışı yapılmayacaktır” ifadelerine yer verildi.

oha...çüş...yuh... 500 kale arkası mı olur el insaf...ne yapmaya çalışıyorlar

• Sercan Yıldırım ve Alanzinho ile anlaştığımız söyleniyor.
  • Alanzinho Balıkesirsporda
  • Bizi iki sene üst üste şampiyon yapan iskelet kadroyu koruyamadık. Bununla beraber nerede tabiri caizse posası çıkmış adamlar var onları aldık. Bu zihniyetle 40 ıl sonra geldiğimiz süper lig bizim için hezeyan olacak gibi. Umarım ben yanılırım.
  • Kombine fiyatlari nedir oyle dostlar. Ben ogrenci adamim nasil alayim kombine. Abarti olmus sanki.

• Tuncay Şanlı ile de anlaşmışız. Yok mu daha fazla eskiden iyi oynayıp çürüğe çıkmış oyuncu?
  • 300 filan bekliyordum kombine. 500 pahalı biraz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fortescue

Tuncay Şanlı ile de anlaşmışız. Yok mu daha fazla eskiden iyi oynayıp çürüğe çıkmış oyuncu?

Hurdacı olduk iyice.
  • Futboldan pek anlamıyorum arkadaşlar ligde tutunabilir mi yapılan transferler ile yani 8-14. sıralar arasında ligi bitirebilir miyiz? Transferleri nasıl değerlendiriyorsunuz. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 707

Futboldan pek anlamıyorum arkadaşlar ligde tutunabilir mi yapılan transferler ile yani 8-14. sıralar arasında ligi bitirebilir miyiz? Transferleri nasıl değerlendiriyorsunuz. Teşekkürler.

Son 2 sezondur yapılan transferlerle " ligde kalalım, düşmeyelim yeter " diyorduk sezon sonunda şampiyon olup bir üst lige çıkıyorduk.
    Bu sezonda yapılan bu transferlerle ligde kalalım yeter
  • TRANSFERLER

Alanzinho (Ortasaha)
    Kulusic (Stoper)
    Eray Ataseven (Ön Libero)
    Murat Gürbüzerol (Sağ Kanat)
    Gökhan Ünal (Santrafor)
    Sercan Yıldırım (Santrafor)
    Ronald Vargas (Ortasaha)
    Andre Santos (Ön Libero)
    Okan Alkan (Sağ Bek)
    Abdülhamit Yıldız (Sağ Bek)
    Bülent Cevahir (Sol Bek)
    Zeki Ayvaz (Kaleci)
    Nuno Andre Coelho (Stoper)

KADRO

Kaleciler: Emrullah Şalk, Zeki Ayvaz, Ertuğrul Furkan, Umutcan Yüksel

Defans: Nuno Andre Coelho, Ante Kulusiç, Uğur Akdemir, Okan Alkan, Abdülhamit Yıldız, Hasan Hatipoğlu, Keremcan Akyüz, Bülent Cevahir

Ortasaha: Khalifa Jabbie, Andre Santos, Alanzinho, Ronald Vargas, Aykut Çeviker, Eray Ataseven, Burak Çalık, İlhan Depe, Murat Gürbüzerol

Forvet: Gökhan Ünal, Sercan Yıldırım, Muğdat Çelik, Ali Öztürk, Sinan Uzun

• kombine alan var mı dostlar
  • Bugün kazanıcaz inşallah
    Maça giden var mı?

• Balikesirsporlu değilim ama balikesirde yaşıyorum. Yemek yediğin kaba mıçmak olmaz.Başarılar balkes :)

• Balkes'in kadro ne öyle ya Bitik oyuncular topluluğu olmuşlar.

• Maç ne durumda beyler dortmundu izliyordum bakamadim

• ne kadar kötü oynadık ya bu böyle olmaz dostlar...
  • kötü oyun ve kaçınılmaz son 2-1 mağlubiyetle başladık.3 sene alıştık kafaya oynayan takım izlemeye dünkü mağlubiyet acayip çarptı ve moralleri bozdu.geçen sene gördük sercan ve gökhanı gittik bu sene biz aldık.umarım düşmeyiz.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.