Şimdi Ara

Baldur's Gate 3 (v4.1.84.2021) Türkçe Yama ~%85 [ OpenAI GPT-3 Translate ] (29. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
606
Cevap
26
Favori
71.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
146 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yama baya kötü arkadaşlar, zaten bu tarz bir oyunun yapay zeka falan fark etmez elle çevrilmediği sürece düzgün bir çevirisi olabileceğinin mümkün olabileceğini sanmıyorum. Büyük grupların el atmasını beklemekten başka şansımız yok. Forumda TRANSLATE yamaları oynamadan öven bir topluluk var onlara bakmayın. Kısmen dil ağırlığı olmayan oyunlarda GPT3 ortalamanın altında olsa da anlaşılabilir çeviri yapıyor ama bu tarz bir oyunda uygulayınca bırakın oynanılabilir olmayı oyunun .... koymuş oluyor. Çevirileri anlaşılabilir değil ve her yerde hata var. Yine bir bakarım diye indirin kendi gözünüzle görün.

• TackleBarry kullanıcısına yanıt

Yama kötü evet ama oyunda çok kararsız çalışıyor. İnanılmaz kötü bir optimizasyonu var ve Ultra 100 FPS alırken bile shuttering yiyiorum her dakika başı. Tamam erken erişim ama bu kadarda kötü bir optimize yapılamaz.

• Oyun tam sürüm olarak çıkınca devam edilir mi acaba yamaya?

• Oyun hâla tam sürüm değil miymiş?

• Hala erken erişim

• @zartzurt456

Selamlar hocam

Yamayı son versiyona güncelleme durumu yok mu ? elinize sağlık

• Merhaba, acaba yama yeni güncel versiyona güncellenecek mi? veya yeni güncel versiyonunda kullansam oyunun hata verir mi?

• Baldur's Gate 3 Türkçe Yama

AZURA: https://mega.nz/file/pdNTBIjJ#OzsMLDpjMl_pCwDItwl9JWEHFP4HVuXkD611Ktmao6k

Sitede mega.nz linkleri hatalı olduğundan açık link verdim. Linki kopyalayıp yeni sekmeye yapıştırın. Donanım Haber kaynaklı link description hatası almazsınız.

Sürüm: V4.1.90.6165 Uyumlu hale getirilmiştir. Not found hatası almazsınız.

Yeni gelen cümle ve kelimeleri çevirmedim sadece yeni gelen yama ile düzgün çalışmasını sağlattım.

Güle güle kullanın.

çeviriyi geliştirmek isteyenler için

pak dosyası açma programı:

Islib

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordsas -- 15 Şubat 2021; 15:25:1 >

• Selamlar

Deneyip yazarım buraya teşekkürler konuyu devralsanız keşke hocam

Edit : Not found hatası almazsınız. Bu hata düzeltilmiş o bile gayet iyi oldu düşen ıtemlerin bilgilerini göremiyorduk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metal_my666 -- 16 Şubat 2021; 17:27:54 >
  • Teşekkürler keşke yama tamamlansaydı %100 olmasını isterdim.

• Şu sürekli eleştiren ama hiç bir kimseye faydası dokunmayan asalaklar şu siteden bir gitseler, hiç çeviri yapmışlar mı? Adam daha 1800lerin İngilizcesi diyor acaba 1800'ün İngilizcesi mi olacak. 1800lerdeki İngilizce ile bugünkü İngilizce arasında fark yok. O sadece ama maalesef Türkçe'de oluyor, hergün yeni bir kelime uyduruluyor. 60-70 sene önce ölmenin 20 farklı şekli vardı şimdi sadece bir tane....

Velhasıl kim birşeyler çeviriyor çaba gösteriyorsa tebrik ediyor, başarılar diliyorum. Bugün biraz bozuk olur, yarın biraz daha düzelir, 4-5 proje sonra harika işler çıkar. Bizim memleket iki kafadan oluşuyor. Birisi daima bardağın boşuna bakar, kendisi de doldurmaz. İkincisi bardağa dolu tarafından bakar, ama ömrü boş kafalarla uğraşmakla geçer.

• Dostum benim ingilizcem çok iyi değil, orta seviyede burada boş beleş yazanları umursama, yardım lazımsa bende ederim.

• çok çok teşekkür ederim ellerine sağlık

• Aferdersiniz ama çok kötü. Harbi kötü. Öyle böyle değil kötü.

Mafia Remastered de AI çeviriydi. O da kötüydü.

Yapay zeka translateler kötü işte o kadar devrik o kadar anlamsız cümleler var ki tahammül edemiyorsun artık.

Bu arkadaş sağolsun uğraşmış yapmış yayınlamış. Yamayı yapana değil de yapay zeka yamaların kötü olduğunu söyleyen herkese saldırmışsınız.

Millet sürekli "paralı yamalar" deyip durmuş.

Bedava diye dandik olan şeye iyi diyen sizlersiniz, ne diye insanların eleştirileri batıyor.

• Assasin Creed Valhalla'da open gpt-3 ile çevrildi kardeşim.

boş yapıyorsun, oyunun dosyaları gayet güzel çevrilmiş.

Bir kaç hata olabilir doğaldır bunlar.

Eğer yamadan bu kadar şikayetçiyseniz verin parasını çevirelim.

Sanki kolay bir işmiş gibi bahsetmeyin.

Adamların emeğine hakaret.

Yapay Zeka 5 dk'da çevirip vermiyor size o dosyayı.

Ve arkadaşlar benim yayınlamış olduğum güncelleme dosyasını bilgisayarımdan silmişim.

Ve mega.co'dan da silmişim fark etmeden.

Mübarek yer bulamıyorum bilgisayarda sitelerde. doldu her şey temizlik yaparken gitmiş.

Oyunun yeni güncel halini oynamadım eğer oynarsam Türkçe yamasına uygun hale getirip sizin için yüklemeye çalışırım.

Elinde olan arkadaşlar varsa paylaşsın. Benim elimde yok şuanda silinde gitti bulamadım.

• lordsas L kullanıcısına yanıt

Assassin Creed Valhalla'da open gpt-3 ile çevrilmedi kardeşim Animus Projesinden çalındı. Ayrıca Open GPT-3 ile yama yapılmıyor, google ayağınızın altında araştırın öyle yazın, arkadaş yalan sıkıyor.

Çaldıysa çaldı. Sanane.

Dediğimi çarpıtarak ne ifade etmek istediğini anlamadım.

"OpenAI GPT-3 ile yama yapılmıyor."

Benim yama yapıldığını söylediğimi nereden çıkardın.

Ayrıca oyunun dosyalarını not defteri ile bile istersen düzenler yama yaptım diyebilirsin. Resmen bana cevap yazabilmek için cevap yazmışsın.

OpenAI GPT-3 Seçili kelimeyi ayrıştırarak düzgün bir şekilde "çeviri sözlüğü ve farklı bir çeviri programı" aracılığı ile çeviri yapmanızı sağlamaktadır.

Herkes google çeviri kullanıyordur ve bir text kod karışımı yazdığınızda bunu hatalı ve gerekli ayrıştırmalar yapılmadan çevrildiğini bilir.

OpenAI GPT-3 veya daha farklı kolay yazılımlarda var. bunlar aracılığı ile çevrilmesi gereken yerleri, çevrilmemesi gereken kod ve blokların tanımlanmasını sağlamaktadır.

ve tabi çevrilen kodların düzgün bir şekilde yerleştirilmesini de sağlar. kullanım şekline göre değişir.

OpenAI GPT-3 den farklı bir çok program ve yazdığınız kodlamalar ile de bunu yapabilirsiniz.

Ayrıca Assasin Creed Valhalla dosyaları çalınmışsa da bu dosyaların düzgün bir şekilde entegre edilebilmesi için OpenAI GPT-3 kullanılmış olabilir.

Şimdi sen bunu da anlamazsın diye açıklıyım. Çeviri cümlelerinin düzgün bir şekilde dil dosyalarına eklenmesi için kullanılmış olabilir.

Ben 10 yıldır yazılım ve oyun sektörü ile uğraşan biriyim kalkıp benim sözlerimi çarpıtmaya kalkma ve OpenAI GPT-3 kullanan biride değilim.

Üstteki yazdığım her şey oyunları otomatik çevirebilmek için yapılan Yapay Zeka veya benzeri yazılımlar üzerindeki işlemlerin ortak mantığıdır.

Yamaya gelirsek de,

Yama alt tarafı değiştirilmiş oyun dosyaları demektir. Bunu bu kadar abartıp çok bir şey biliyormuş gibi cevap yazma.

Kısaca OpenAI GPT-3 ile isteyen yama dediğimiz olayı da yapabilir.

Hatta isterse not defteri ile de yapar.

Ne yazdım be.

• lordsas L kullanıcısına yanıt

Kardeş kimin yan hesabısın bilmiyorum ama devam et :) Allah akıl fikir versin, OpenAI GPT-3'ün çeviri yapamadığına 1 paragraf yazı bile bilmem kaç dolar tutar para istediğinden bahsediyorum gelmiş burada lap lip cup cip bir sürü kelime yapmışsın... 

'' Ayrıca Assasin Creed Valhalla dosyaları çalınmışsa da bu dosyaların düzgün bir şekilde entegre edilebilmesi için OpenAI GPT-3 kullanılmış olabilir.

Şimdi sen bunu da anlamazsın diye açıklıyım. Çeviri cümlelerinin düzgün bir şekilde dil dosyalarına eklenmesi için kullanılmış olabilir. ''

OK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TackleBarry -- 28 Haziran 2021; 20:39:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TackleBarry

Kardeş kimin yan hesabısın bilmiyorum ama devam et :) Allah akıl fikir versin, OpenAI GPT-3'ün çeviri yapamadığına 1 paragraf yazı bile bilmem kaç dolar tutar para istediğinden bahsediyorum gelmiş burada lap lip cup cip bir sürü kelime yapmışsın... 

'' Ayrıca Assasin Creed Valhalla dosyaları çalınmışsa da bu dosyaların düzgün bir şekilde entegre edilebilmesi için OpenAI GPT-3 kullanılmış olabilir.

Şimdi sen bunu da anlamazsın diye açıklıyım. Çeviri cümlelerinin düzgün bir şekilde dil dosyalarına eklenmesi için kullanılmış olabilir. ''

OK

Ben seni çözemedim kardeşim yine gittin alakasız bir şeyi geldin önüme koydun Allah seni bildiği gibi yapsın gülme krizi geçiriyorum ya.

Acaba ben yazdıklarımda Open GPT-3 çeviri yapıyor dedim mi?

Kardeşim bana yan hesap diyorsun ama Asıl yan hesap sen gibisin,

baksana demediğim şeyleri söyleyip duruyorsun.

Lütfen yazı mı dikkatli oku ondan sonra yaz.

Open GPT-3'ü çeviri yapan arkadaşların işlerini kolaylaştırmak için kullandığını açıklamışım.

Çeviriyi Google çeviri benzeri siteler veya farklı yazılımlar yapıyor diye de yazımda belirtmişim.

Şu cümleye dikkat et aracılığı ile diye belirttim.

"çeviri sözlüğü ve farklı bir çeviri programı" aracılığı ile

Şaka gibisin.

Daha ne kadar çarpıtacaksın. Lütfen dikkatli okuyup cevap ver.

Sanki okumadan cevap veriyorsun.

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.