Şimdi Ara

Balayı için yer tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bütçe uçak bileti ve otel ücreti için 5bin ile 10bin arası. Tarih 2016 haziran yada temmuz olucak daha düğün tarihi tam belli değil. Yurtdışı önerilerinizi bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrkarahan -- 2 Kasım 2015; 4:54:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• www.clubmed.com diye bir site var. Bu sitenin bir çok yerde çok güzel otelleri var. Kendi sitesinden Herşey dahil otel+uçak rezervasyonu satıyor. Geçenlerde arkadaşım balayı için Bali'ye 7 gece 8 gün herşey dahil otel+uçak paketini 8000 tl ye aldı. O siteyi inceleyin derim. Güzel seçenekler var.
    www.gezginflamingo.blogspot.com
  • Gezginflamingo kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim günlerdir böyle bir site arıyordum

• quote:

Orijinalden alıntı: mrkarahan

Bütçe uçak bileti ve otel ücreti için 5bin ile 10bin arası. Tarih 2016 haziran yada temmuz olucak daha düğün tarihi tam belli değil. Yurtdışı önerilerinizi bekliyorum.

Merhabalar...
    öncelıkle hayırlısı olsun mutlu olmanız dilegiyle..
    efendim düşünürseniz.. istanbul-bangkok-phuket gibi bir üçlü düşünülebilir...
    bütçenize göre.. yada ist phuket.. hele ki kampanyalı donemler ucak bıletlerı alınırsa dahada uygun bir balayı tatili çıkabilir.. hotel ücretleride uygun olur o durumlarda.. en azından tropikal yerlerde görmüş olursunuz farklı ülke farklı kıta... sevgi ve saygıyla..
    turla yada tursuz düşünebilirsiniz..
  • serkanertekin kullanıcısına yanıt
    2 senedir taylant cin kore civarı çalışıyorum Bangkok değilde phuket fena değil aslında ama tam muson mevsimine geliyor temmuz kasım arası o konuda dusunceliyim

• quote:

Orijinalden alıntı: mrkarahan

2 senedir taylant cin kore civarı çalışıyorum Bangkok değilde phuket fena değil aslında ama tam muson mevsimine geliyor temmuz kasım arası o konuda dusunceliyim

merhabalar
    bangkok iptal olursa phuket oh samui olabilir.. buraları balayı ıcın uygun yerler... sevgi ve saygıyla..
  • Balayı için illa tropikal ada olsun demiyorsanızn Paris'i de düşünebilirsiniz. Geçen hafta Paristeydim gerçekten de çok romantikti balayı için çok uygun :))
  • hocam evlenmeden bir batum yap bence
  • :D aman hocam düğün arifesinde kumar oynamaya gerek yok:D:D:D paris ve italya yıde değerlendiriyorum hocam başka tavsiyeleriniz varsa hepsini dinlemek isterim
  • bu yazıları da inceleyebilirsiniz, Phuket ve Malta için balayı deneyimleri

http://icimdekigezgin.com/phuket-balayi-gunlugu/ , http://icimdekigezgin.com/balayi-icin-farkli-bir-rota-malta/
  • Balayı rezervasyonunu koh samui adasına yaptık plaj kenarı havuzlu jakuzili otele ait herşeydahil villa 10gece için gidiş dönüş uçak biletleri dahil 12bine geldi otel ile kendim irtibat kurup biletleri kendim ayrı aldım erken rezervasyon ile otelden %50 indirim aldım

• Kapadokya ıhlara konakları size tavsiyem olur. bakınız : http://kapadokyaihlarakonaklari.com
  • Balayı için Phuket yerine Malezya Langkawi adasıni gör
    Malezya daha cazip, aynı kalite oteller daha ucuz
    Birkaç gün kala Lumpur, yine melaka ve penang adası yaparsın birkaç gün, kalanı tropikal dersen Langkawi adası
    Pişman olmazsın
    Vize yok

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.