Şimdi Ara

Bakan Varank'tan elektrikli araçlarda ÖTV zammı açıklaması (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
1
Favori
14.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
93 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sana cevap verirdim ama o kalitede birisi olduğunu düşünmüyorum. Cevabıda hakkettiğini düşünmüyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Rabbim okunan ezan hürmetine sizleri bildiği gibi yapsın.. Hesabınız çetin olur İnşaAllah..

• Vergi uygulamalarını Saray ve saray ailesine göre tasarlıyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tekrar seçilme ihtimallerini düşünmek ÖTV artışından daha çok rahatsız ediyor beni....

• Vergi artırlınca vergi geliri artmaz bunu aklınıza sokun çünkü millet almaz alamaz bakınız sigara kaçak sigara en son tütünü yasakladılar galiba

• Ya hangi hamle lükse yönelikmiş en ucuz elektrikli dandik zoe olmuş 400 bin lira. Türkiye'de satılan elektrikli araç sayısı toplam satışın%1'i etmiyor. Bir de elektrikli araçların doğa dostu, gelecek teknoloji, ithal akaryakıttan kurtulma vs diyorlar.
    TOGG gelecek bugünün fiyatı ile en az 700 bin belki daha fazla olacak. Sonra biz bunu yurtdışı için yaptık diyecekler. Ne lüksüden bahsediyorsunuz. Lükse binenin hesabı yok zaten 2-3 milyon da olsa biniyor.
    De get artık milleti salak yerine koymayın.

• togga yer açma hamlesi.

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmet_clk

senin gibi boş boş konuşup heykel aşıkları mı yapacak güzel günleri. önce istanbulun ebesini şiirleyen ekonuzu görün. sizin gibiler ancak yabancı aşığı yapamazukcular sadece konusuyorsunuz.
    Sosyal medya trolleriniz.
    adın bizden gönlün yabancı diyecektim adında yabancıymış, derin maviii deyince çokmu abes oluyor da deepblueee yazmışsın köftehor :))))
    Sizin dinazor heykellerini de gördük ama sizin heykeller çok daha pahalıydı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • utanmadan üreticinin arabadan elde ettiği karın min 2-3 katını hiçbirşey yapmadan vergiden kazanıyoruz diyecek hali yok tabi. Ülke yarısı asgari ücretle çalışıyorken, şuanki piyasada en az 500.000 tl den satılacak bu togg ları iç pazarda kime satacaklar acaba. Ha kamuya yandaşa peşkeş çeke çeke satış rakamlarını 100.000 e çıkartırlarsa yine şaşırmam.

• Yalnız elektrikli araçlarda ÖTVyi kaldırsalar Norveç'i sollarız heralde elektrikli araç sayısında.

• straptezlo S kullanıcısına yanıt
    dinazor heykeli mi var ?

• Bu aciklamasiyla otomobil vergi politikasinin "Turk Milleti'nin arac almasini engellemek icin oldugunu" itiraf etmis Varank. Ustelik de kendileri en luks makam araclarina binerken. Demek ki luks araca binmek sadece ama sadece AKP'lilerin hakki.

Aynisini CHP yapsa "cehabe zamaninda araba bile alamiyorduk" diye agzindan salyalar sacarak oraya buraya saldiracak Tayyip kullari da savunmaya gecmis hemen.

AKP'ye muhalif olmak siyasi degil, ahlaki bir tercihtir.

• hanahmet H kullanıcısına yanıt

Alıntı

metni:
    @hanahmet adlı kullanıcının, alıntılanan mesajı:dinazor heykeli mi var ?

Bakan Varank'tan elektrikli araçlarda ÖTV zammı açıklaması

Dinozor yazmayi bile bilmeyen utanmadan sormus bir de Bakan Varank'tan elektrikli araçlarda ÖTV zammı açıklaması 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hulkibey -- 24 Eylül 2021; 8:29:5 >
  • "Kyoto protokolü gecti ama Paris iklim anlasmasina imza atinca sizi boyle yolamayacagiz" aciklamasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AIRBOSS -- 24 Eylül 2021; 1:41:2 >
  • Göttingenli Ethem kullanıcısına yanıt

Bunlar değil miydi gümrükte bekletilen spor araçlara muafiyet getiren. Yalanlara bak...

• Daha elektrikli araçların esamesi okunmadan vergilerine zamları döşediler de döşediler. TOGG olurda çıkarsa 2023'te 2 milyon TL'den kapılarını açar herhalde. Malum döviz uçuyor, araç %99 ithal haliyle kurdan 1. derecede etkileniyor, vergiler uçuyor.

• ülkenin içine s.çtınız. defolun gidin yeter be. bi araba 300 000 TL olur mu asgari ücret kaç para memlekette.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tekno moomce

Vergi artırlınca vergi geliri artmaz bunu aklınıza sokun çünkü millet almaz alamaz bakınız sigara kaçak sigara en son tütünü yasakladılar galiba

Valla bundan pek emin olma. Maalesef milletimize az aç gözlü değil. Gider evini satar yoksa kredi borcuna boğulur oda olmazsa böbreğini satar ama lüksünden vaz geçmez. Zaten adamlar da bunlara güvenerek bu kadar arttırıma gidiyor.

• eğer o arabayı 500-700 bin bandında satmaya kalkarsanız elinizde patlar benden söylemesi, öyle indirim yaptım zam yaptım zaten kimsede para yok...

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.