Şimdi Ara

Bakan Varank'tan elektrikli araçlarda ÖTV zammı açıklaması (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
1
Favori
14.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
93 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Böyle açıklama yapma cesaretine hayran oldum. Getirttirtmeyiiz demiş resmen

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bi de togg (çıkarsa) ucuz olur diyenler vardı. Adam kendisi demiş fiyatının kendi sınıfındaki araçlar ile yarışır düzeyde olacağını belirtmiş. Yani 500 bin liradan kapıyı aralar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HGUEQG7ZEX H kullanıcısına yanıt
    ben yönetimi sevmiyorum ama muhalefet den nefret ediyorum. muhalefet her projeye karşı çıkıyorlar. bir projeye de demiyorlar ki biz daha iyisini yaparız. dese ki yerli otoyu biz daha iyisini yaparız verelim oyumuzu.

• Bütün dünya elektrikli otomobillere teşvik verirken bizim badem bıyıklılar önce mtv getirdi sonra da ÖTV.

Bir de bunu utanmadan savunuyorlar. Bunların yapacağı otomobilden ne hayır gelir ki?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • CleanCoders C kullanıcısına yanıt
    Ne yazık ki haklısın. Güçlü bir muhalefet yok.

• Hersey halk icin ama bunlar kendilerini dusunmekten baska birsey yapmadilar. Hep bana hep bana cepler doldu tasiyor ayip ayip yazik ettiniz bu ulkeye.

• Hyundai Kona Electric - Bu arabaya lüks diyorlarsa bindikleri arabalar için yeni kelime bulmak lazım.

• Vatandaşla nasıl dalga geçiyorlar en dandik zoe elektrikli otomobil bile 380 bin tl yazık günah bu millete... O arabanın max 100 120 bin olması gerekirken.

• Hep laylaylom

• MTV ye de düzenleme çekilsin. Motor ve yıl yanında aracın değerine göre vergi alınsın. Adaletli olan budur.

• Bu ülkeden bir cacık olmaz. Anca ekonomik zulüm yapılıyor.

• meyveli soda lüks olduğu için ona da ÖTV getirdiler tabi.
    adam haklı!

• Yakında tüm ürünlere sığır sağma vergisi bekliyoruz.

• Şakir paşa lüks ve ithal araçları alan siz değil misiniz? Neden gidip Toyota Corolla veya Fiat Egea almıyorsunuz. Isparta belediye başkanı Audi almış, Isparta'nın eti ne budu ne? Başkan yardımcısının bile 520'si var arkadaş. Siz kendi adamlarınıza sahip çıkmadan halka ne cüretle böyle konuşursunuz ki? Madem amacınız lüks ve ithal tüketimi azaltmak, önce kendinizle başlayın. Bu yaptığınız iki yüzlülük. Böyle davranarak insanlara siz almayın biz sizin yerinize kullanırız demek istiyorsunuz resmen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sen ne güzel cümlesin öyle

'Çok lüks otomobilleri daha uygun fiyatlar ile Türkiye'ye getirmeye çalışanlar oldu.'

Hala bu adamların Togg yapacağına inanan var mı, yapsa bile ucuza satacağına inanan var mı?

ÖTV denen illet tamamen kalkmalı her şeyden. Bu zamanda hiçbir şey lüks değil, durumu olanın ihtiyacını almasıdır.
    Bu soygun durmalı...

• Almanızı istediklerini nereden çıkardınız paranın dışarı akmasını kim ister? Tüm bu olanlar üretmediğimizden dolayı zaten. İthalat ihracat makasının daha da açılmasını engellediklerini düşünüyorum. Tabii konuda uzmanlığım yok. Tek isteğim TOGG'nin en kısa sürede güzel iş yapması. Açıkçası hükümetleri halkın aynası olarak görüyorum. Hakettiğimizi yaşarız.

• Zaten fiyat uzerinden lux tuketim için vergi alıyon daha ne diye yok motorhacmi yok motor gucu deyip uzerine ekleme yapılıyor mantıklı değil..muhtemelen bazı araç ureticilerinin turkiyeye sokmamak için yapılan bir duzenleme...hem işlem sacma sapan hem sayın bakanın yaptıgı acıklama..

• 2 milyon TL arabaya verecek olan gitsin 300 bine yurt dışından alsın. artan paraya da oturma izni veya vatandaşlık alsın. kafayı kullanmak lazım.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.