Şimdi Ara

Bajaj discover 125 st

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
15.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bajaj discover 125 st kullanan varmı acaba özellikle kullananlardan cevap bekliyorum yakıt perpormansı yol tutuşu vs nasıl sizce alırsam pişman olurmuyum.

• Motoru genellikle yeni başlıyanlar tercih edeceği için devir saati olması gerektiğini düşünüyorum fakat yok.

Hocam 25 sayfa fazla değil 30 dakika ayırsan okursun hep kullanıcı yorumları var sonuçta 4 bin liralık alet iyice araştırmak gerekir yerinde olsam üşenmeden bakardım

http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/127073-bajaj-discover-125-st-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-24.html
  • Bilgi için sağol kardeşim yanlız o sitedeki yorumları ben zaten okumuştum hepsini ama bana reklam kokuları geldi oradan firma yetkilileri yazıyormuş gibi sanki o yüzden emin olamadım
  • 3,850 fiyatı var çin mallarının fiyatını düşünürsen discovery o fiyata alınabilecek akla en yatkın motor yakıtı düşük gidişi ybr 125 gibi yedek parçası ucuz parça kalitesi fiyatına göre güzel vites geçişleri gayet yumuşak titreşim var ama rahatsız etmiyor discovery sahibi değilim ama bayisinde test sürüşüne katıldım gayet güzel motor
  • Ortalama 4000 e alınabilecek en iyi motorsiklet bumu şimdi yoksa başka birşey önerirmisiniz benim ilgimi az yakması çekti açıkcası
  • mondialin drift ve mcx modelleri var o fiyatlarda olan gidişleri çok iyi ama kesinlikle discovery kalitesinde değller discoweryde bu modeller kadar gıtmıyor ve gazı birden acınca motorda bı kasma oluyor anlık bı kompresöre girme gibi düşün sonrasında topralıyor kendını

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brunhild -- 23 Temmuz 2014; 13:55:59 >
  • Test sürüşü yaptım, gidişi frenleri vites geçişleri falan gayet güzel hiç indirim yapmadıkları için almadım.
  • Bajaj boxer bakının derim; tam 3000 tl. Araştırın, motosiklet.netten yorumlarını okuyun. Yeni başlayan olarak yazmam pek doğru değil.
  • kuba cr1 e bakın bence
  • 77KM de 1 litre yakıt yakıyor dediler ama 65 70 km götürüyor yokuş, fazla gaza basma gibi şeyler etkili. Biz işyerinde paket servisi için aldık 1 tane 2 haftaya yakın oldu şimdilik memnunuz kaskla filan 4000tl yi buluyor. Mersinde Motor Türkiyeden elden aldık baya bilgi verdiler tavsiye ederim.http://www.motorturkiye.com/bajaj-discover-125-pmu872

Almak istersen ulaş bana ekstra indirimde yaptırmaya çalışırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bey Amca -- 1 Ağustos 2014; 0:44:49 >
  • ben bajaj discover 125 alalı 10 güne yakın oldu .Gayet memnunum yakıt konusuna gelinirse aldığımda depoyu fulledim şuanda 240 km geldi gösterse yerinden oynamadı

defo bittiğinde kaç km yaptını siteye yazıcam . bende daha önceden honda cg 125 kulanıyodum hem parça bakımında hemde yakıt kulanımından dolayı zaten aradaki farkı kendi

kendine kapatacaktır. :D ALCAK OLANLARA TAVSİYE EDERİM.
  • 500 km yi yeni devirdim hiç pişman etmedi.Yakıtıda çok güzel çekişide.3 kişi yokuşu 4. 5. vitesle çıkıyor.Gücünü sen düşün :D

tek eksisi biri soruyor mesela bu motor ne diye bajaj diyorsun sonra anlamayıp bidaha soruyorlar :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lycobian -- 6 Ekim 2014; 13:49:19 >
  • mayis 21 de aldik suan 5bin km oldu 2sorun cikardi 1i yag kacagi 2 aku bozuldu ama hepsi garantiden degisti 14olan on disliyi 16 yaptik 3te 85 4te 105 kesiciye giriyo rampa asagi 5te 128 km yi gordum sindi 15 taktik 3te 80 4te 100 5te 120 yapiyo 14 diste 110da kesiciye girer ve gecmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bajaj almak istiyenlere faydalanacaklari bilgilerimi paylaşiyorum bende 125 discovery var şimdi bu motor cbf 150 ile ybr 125 ortasi yani cbf teki heybeti ve rahatliği beklemeyin ben bekledim yanildim pişman değilim ama cbf gibi değil tipik ybr gibi vibrasyon yok korkmayan orjinalde lastikler dublex değil bilginiz olsun
  • Ben denemedim ama selesinin görüntüsü çok genişti sanırsam ybr den daha rahattır. 13 beygir civarı göstergesi felan da güzel.
  • sorusu olan varsa yanıtlarım
    motor çok rahat
    tümsekleri çukurları çok güzel emiyor
    yakıtı sonra anlatırım daha yeni aldım çünkü
    parasını sonuna kadar hakediyor bence

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • pertry kullanıcısına yanıt
    devir saati yok nasil motorun durumu

• olmasın dert değilki bağırırsa değiş vitesi oldu bitti

• discover gitti geldi pulsar neylesin bize yollar diyerekten devir saati var ama hic bakmiyom pulsarinkine yani dert etmeyin

• başka bi sıkıntısı yok sanırım ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.