Yüzbaşı
30 Eylül 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 29 (Bu ay: 0)
Gönderileri
iyi akşamlar arkadaşlar dün gece kardeşim 2 bira içip arkadaşları ile yarım saat daha muhabbet ettikten sonra arabası ile eve gitmek üzere yola çıkıyor yolda çevirmeye giriyor alkolmetreye üflediğinde 0,33 promil alkollü çıkıyor ve ehliyetine 6 ay el konulup para cezası kesiliyor normal sınır 0,50 promil ancak kardeşimin arabası doblo ve polisin demesine göre bu araçlarda taksi dolmuş gibi ticari amaçla kullanılan araçların alkol sınırı geçerliymiş ancak bizim araç ticari bir kurum üzerine değil şahıs üzerine kayıtlı ve biz bu araçla yük falan taşımıyoruz yani aracın kullanım amacı ticaret değil ruhsatta kamyonet ve hususi kullanım ibareleri var ticari yazan herhangi bir bölümü yok.

itiraz etmeyi düşünüyoruz. forumda başına böyle bir iş gelen veya bu konu hakkında bilgisi olan biri varsa bilgilerinden yararlanmak isterim cevaplarınız için şimdiden teşekkürler
iyi akşamlar 2 sene önce amazon cinsi bir papağan aldım eve geldi 2 gün sonra alıştı ve şu an her sey çok güzel ancak 4 gün önce petshopta bir jako gördüm birden kanım ısındı aldım çıktım ve bende bir jako sahibi oldum, ancak eğitimi hiç yok ve evde öylece oturuyor hiç bir şey yemiyor internetten araştırdım eve alışması için 2 3 hafta geçmesi lazım diye bir yazı okudum alışması için salona koyduk geceleri hariç sürekli yanındayız üstüne çok gitmiyoruz. alışma sürecini öyle yada böyle beklerim o sorun değil ama yememe olayı beni düşündürüyor hasta olmasında korkuyorum. elimle fıstık meyve verıyorum almasıyla sağa sola fırlatması bir oluyor bunu görünce karnı tok, gece biz olmayınca bi seyler yiyior heralde diyorum ne gibi bir yol izlemeliyim kendi halinemi bırakmalıyım çoğu kişi gibi kuşu alıp eğitimi yok, bundan bi sey olmaz diyerek geri vermek değil amacım sonuna kadar ilgilenmek istiyorum bu yüzden jakolardan anlayanların cevapları benim için çok önemli şimdiden teşekkür ederim
merhabalar evde lg marka televizyon var modelini hatırlamıyorum usbden film izlerken yarım saat civarı izledikten sonra film başa dönüyor, yarıda kesiyor yani ayni filmi hızlı şekilde ileri almak istediğimde yine aynı sorun oluyor bu sorun için benim yapabileceğim bir şey varmı yoksa servisemi kaldı işimiz ?
arkadaşlar nakit olarak max 4000 liraya vadeli olarak 5000 e çıkabilirim 250 cc titreşimsiz zırt pırt sorun çıkarmayacak öncelikli kros veya supermoto tarzı motosiklet tavsiyelerinize ihtiyacım var ne önerirsiniz ?
arkadaşlar 2008 yılında philips gogear mp3 player aldım içinizde kesin bilenler vardır ses seviyesi gerçekten rezil baştan 2. el olarak satmayı düşündüm sonra vazgeçtim alan kişi arkamdan küfür eder diye bir an önce bozulsun sebep olsun yeni bi tane alayım dedim bozulmadı alet ses seviyesini yükseltmek için denemediğim kulaklık kalmadı ama bir türlü istediğim gibi olmadı su an v-moda faze kulaklık var ses efektleri hoşuma gidiyor ancak ses seviyesi oldukça düşük sizce fiio alsam nasıl bir ses elde ederim ?
arkadaşlar 2008 yılında philips gogear mp3 player aldım içinizde kesin bilenler vardır ses seviyesi gerçekten rezil baştan 2. el olarak satmayı düşündüm sonra vazgeçtim alan kişi arkamdan küfür eder diye bir an önce bozulsun sebep olsun yeni bi tane alayım dedim bozulmadı alet ses seviyesini yükseltmek için denemediğim kulaklık kalmadı ama bir türlü istediğim gibi olmadı su an v-moda faze kulaklık var ses efektleri hoşuma gidiyor ancak ses seviyesi oldukça düşük sizce fiio alsam nasıl bir ses elde ederim ?
2005 de asya 150 t ile başladım ardından yuan 150 gy-3a şu anda kanuni tigers kullanıyorum 2 hafta önce katıldığım bi gezide kle 500 modelini gördüm ve kafaya taktım almayı düşünüyorum bu motor hakkında bilgilerinize ihtiyacım var örnek alttaki ilandaki motor nasıldır sizce
http://www.sahibinden.com/temiz_2004_model_kle_500-75WQQaXQQ16152980WQQpXQQdisplayitem
arkadaşlar 84 doğumluyum 2 universite bitirmem sebebi ile askerliği baya bi geciktirdim şu an 4 yıllık üniversite mezunuyum ve işlerimden dolayı askerliğimi en az 1 sene daha ertelemem gerekiyor bazı kişilerden duyduğuma göre mezun olduktan sonraki 2 yıl tecil hakkım oluyormuş bu doğrumudur, tecil işlemleri için neler yapmam gerekli bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim şimdiden teşekkürler
arkadaşlar 250 lik chopper alacağım ancak 2 motor arasında kaldım bu motorun sahipleri bana olumlu ve olumsuz yönleri hakkında bilgi verirlerse ona göre karar alacağım mondial 250 mct mi yoksa kanuni tiger 250 mi amacım kıyaslama yaparak polemik yaratmak değildir herkesin malı kendi için güzeldir siz olsanız hangi motoru tercih ederdiniz

tavsiyede bulunanlara şimdiden teşekkürler
sorunum biraz karışık umarım iyi bir şekilde anlatabilirim

22+1 server olan bir kafem var serverımda kaspersky kurulu client pclerde ise nod 32 + deep freeze kurulu sorunumun ilk basladıgı zaman ( bundan 2 ay önce ) serverda nod 32 vardı lisanslı internette herhangi bir sayfaya girş yaptıgımdahttp://asdasd...614gif trojan downloader gibi bi uyarı veriyordu ve açılan sayfada hatalar olusuyordu ve nod 32 nin lisans iptal oluyordu müşteri hizmetlerini aradığımda sıstemımdekı virüsten kaynaklanır dedı dalga gecer gibi . bütün bilgisayarlara komple fat format attım virüs taramasından gecirip depfreeze kurdum ertesi gün yine aynı sorunum devam etti ileriki zamanlarda realkav gibi bi siteye yönlendirme yapmaya basladı sonrasında butun pc lere antiarp diye bi block programı kurdum ilk zamanlar gunde 2000 3000 civarı block yapıyordu yeniden bi fat format atıp yeni bir modem kurdum block sorunum ortadan kalktı (arp de) ancak client pclerdeki nod32 hala block yapmaya devam ediyor serverımda hiç bi sorunum yok clientlerin bakımı ve güncellemelerini yapmak için deppfreeze i kaldırdıgımda deepfreeze donup kalıyor pc ye artık ne bulasıyorsa butun herseyı etkılıyor internet hızı ağ iletişimi oyunlarda takılma gibi (clienlerde kaspersky denedım ama depfreeze den dolayı windows çöktü)
pclerdekı ag kablosunu cıkardıgımda hiç bir sorun yok virüs taraması yaptıgımda bir sey yok ama kabloyu takıyorum aradan 5 dakıka gecmeden temporary internet files içine gif uzantılı dosyalar geliyor nod 32 nin engellemeye calıstıgı bunlar bunun önune nasıl gecerım yardımlarınızı beklıyorum şimdiden teşekkürler
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 937
İkinci El Bölümü Mesajları: 4
Konularının görüntülenme sayısı: 18.632 (Bu ay: 10)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 11 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.