Şimdi Ara

Bağdat'ta kan donduran cinayet! 2 çocuğunu Dicle Nehri'ne attı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bağdat’ta eşinden boşanan kadın, 2 çocuğunu el-Eimme Köprüsü'nden Dicle Nehri'ne fırlattı. Olayın ardından bölgeye gelen güvenlik güçleri anneyi gözaltına alırken, 1 ve 3 yaşlarındaki çocukları nehirden kurtarmak için seferber oldu. Bütün çabalara rağmen nehirde boğulan talihsiz iki çocuğun cansız bedenine ulaşıldı.

"BABALARININ BENİM NELER HİSSETTİĞİMİ ANLAMASI İÇİN ÇOCUKLARI NEHRE ATTIM"

Gözaltına alınan anne, ifadesinde 3 ay önce boşandığını ve çocuklarının velayetinin babalarına verildiğini söyledi. Çocuklarını her zaman göremediğini iddia eden kadın, “Babalarının benim neler hissettiğimi anlaması için çocukları nehre attım” dedi. Kadının güvenlik kameralarına yansıyan çocuklarını nehre atarken görüntüleri sosyal medyada paylaşılırken, görüntüler ülkede tepki uyandırdı. (İHA)

kaynak

• seni pazartesi günleri 3. dünya savaşı konusunda görmek isterim nickname'inin hakkını veriyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C72FBB06E -- 19 Ekim 2020; 12:6:7 >
  • Çocukların neler hissteğini anlaman için seninde köprüden aşağı atılman lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buradan bir taytlı geçti -- 19 Ekim 2020; 12:17:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erkek kadına dokunsa haberi çıkıyor ortalık ayağa kalkıyor. Kadınlar çocukları dövüyor öldürüyor haberi çıkıyor ama kimse umursamıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gözlerim doldu yemin ediyorum. Bu nasıl bir vicdansızlık, bu nasıl bir kalpsizlik Allah'ım. Ne günahı vardı o çocukların... İnsan kendi çocuğuna böyle bir şeyi nasıl yaprar?

• kanım dondu resmen..çocukları köprüden atıp yoluna hiçbirşey olmamış gibi devam etmesi ve olay sonrası yakalanıncada "ayrıldığım eşimden intikam almak için yaptım" demesi ülkesi,ırkı,mevkisi ne olursa olsun insalık dışı bir davranış.

• Yahu daha bir kaç saniye önce birisi elini tutuyor diğeri kucağında duruyor.. Nasıl kıyıyorsun vicdansız Allah belanı versin      Annesin ulan sen anne. Umarım idam edilirsin..

• Çocuklardan biri annesine sarılmış diğeri elini tutuyor, güvenle. Annem diyorlardır sonuçta, bana zarar veremez. Nasıl bir acı nasıl bir şey bu ya ?

• Ortadoğu arap beyni zihniyeti

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İzlerken canım yandı, bu nasıl insanlıktan çıkmaktır

• AlfaAdam kullanıcısına yanıt
  • 6 yaşında kızım az önce sesli mesaj attı baba gelirken pembe not defteri alırmısın diye eve gitmek onu mutlu etmek için can atıyorum, dünyanın başka bir yerinde olan bitene bak çıldırmamak elde değil..

• herkesin anne veya baba olmaması gereken bir video.. böyle insanların kısırlaştırılması gerek.

• *r*p zihniyeti...

• -BraveHeart- kullanıcısına yanıt
    ne zaman kadınlarla ilgili haber olsa aynı yorum, sıktınız artık

• Ya bırakın Bağdatı, geçenlerde anne küçük çocuğunu boğarak öldürmüştü ve bu olay Türkiye'de idi, hiç haberlere çıkmadı geçti gitti bile

• Asarlar sanırım. Ne manyaklar var yav.

• inşallah idam ederler ırakta idam var sanırım.

• Bu ney ulan bu nasıl yaratık. Elim ayağım titredi izlerken. Bu kadını hapis cezası falan değil, işkence ile katletmek gerek.

• 21 aylık erkek evlat babasıyım, göz yaşlarımı tutamadım şuan. çok üzücü.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.