Şimdi Ara

BADEM YAĞI İLE SAKAL ÇIKARMA

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
20
Cevap
1
Favori
65.619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, abiler yaşım 19 köse falan değilim sakalım çıkıyor ama çok gür değil ve çenenin yan kısımlarında hiç yok (uzayınca kurt adam gibi oluyorum öyle söyleyeyim) badem yağı aldım onu kullanmaya başladım faydası oluyormuş diye duydum. Kullanan arkadaşlar varsa tahminen kaç ayda sakallar gürleşir ve o çıkmayan yerlerde çıkmaya başlar? Not: Ailede köselik yok ve peder beyin sakalları brezilyanın balta girmemiş ormanları gibi İkinci not: Sakalı napıcaksın çıkınca çıkmamasını isteyeceksin diyecek olan arkadaşlar yazmazsa sevinirim

• ve maalesef up
  • Badem yagı cıkmayan yerlerde cıkarıyor dıye bısey duymadım sadece parlatıyor gurlestırıyor gıbı bıseyler yapıyor dıye bılıyorum.ayrıca bence hersey yapıya baglı mesela 9aylık askerım hergun tras oluyorum cıkan yerler bıraz kalınlastı cok fark yok dıyebılırım cıkmayan yerlerde hala cıkmıyor.jılet bıle 9ay boyunca cok yararlı olmadı dıyebılırım.koselık felanda yok bu arada.yanlarda var ama cene altları felan yok sayılır... Nasıl cıkarıcam bende bılmıyorum bu sakal olayını..sakalsız olmaz olamaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • samtiger kullanıcısına yanıt
    son cümle.. tamda bu! sakalsız olmaz, olamaz sarımsak diyorlar, badem yağı diyorlar bende şaşırdım ne yapacağımı. Amcam 'benimde böyleydi askerden sonra yani düzenli traştan sonra çıkar'' dedi. Ben üniversite okuyorum askerliğime daha 2-3 senem var bana şuan lazım sakal ne yapacağımı bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Akineton

son cümle.. tamda bu! sakalsız olmaz, olamaz sarımsak diyorlar, badem yağı diyorlar bende şaşırdım ne yapacağımı. Amcam 'benimde böyleydi askerden sonra yani düzenli traştan sonra çıkar'' dedi. Ben üniversite okuyorum askerliğime daha 2-3 senem var bana şuan lazım sakal ne yapacağımı bilmiyorum

Kardesım eczanelerde sakal cıkarıcı seyler varmıs onları bı dene ıstersen..ben askerlıkten sonra denıycem sahsen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çözüm bulursan bana da haber ver
  • Traş olduktan Sonra soğuk suyla yüzünü yıka. 3-4 diş sarımsagı ez. Hafif suyu cıksın. Bastırmadan yüzünde gezdir. Bu işlem bitince 15 dk kadar bekle bu sırada yüzün gerilip acır. Çok yanmaz ama. Herneyse, 15 dk sonra yıka yüzünü. Badem yağını sür yüzüne bu sefer. Badem yağının burdaki etkisi sarımsagın yüzünü tahris etmesini ve kızartması engellerken aynı zamanda kıl köklerini uyararak (Var olan kökleri) daha gür çıkmasını sağlayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dumluc4 -- 28 Ekim 2014; 16:08:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sarımsak badem yağı kombosunu deneyeceğim 4-5 ay sonra görüşürüz bakalım neler olacak
  • quote:

Sarımsak badem yağı kombosunu deneyeceğim 4-5 ay sonra görüşürüz bakalım neler olacak

Bu yöntem cok çıkarıyor diye birsey yok. Ama etkisi kişiden kişiye değisir. Benim yanakta yok. 1 ay bunu yaparak 10 tel civarı sakal kazandım yanağımda. Tamam cok az ama zamanla birseyler kazanılabilir. Belki sende daha etkili olur.
    Biraz ara verdiydim bugün geri basladım zamanla dolduracagıma inaniyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: dumluc4

quote:

Sarımsak badem yağı kombosunu deneyeceğim 4-5 ay sonra görüşürüz bakalım neler olacak

Bu yöntem cok çıkarıyor diye birsey yok. Ama etkisi kişiden kişiye değisir. Benim yanakta yok. 1 ay bunu yaparak 10 tel civarı sakal kazandım yanağımda. Tamam cok az ama zamanla birseyler kazanılabilir. Belki sende daha etkili olur.
    Biraz ara verdiydim bugün geri basladım zamanla dolduracagıma inaniyorum.

mudür ise yaradimi yağ benimde yanaklarda bosluklar var deneyem yaradiysa köse degilim tekk yanaklar eksik orda da ince siyah tuy mevcut

• Boşver boşver. Yarın bir gün memur, öğretmen olursun her gün benim gibi suratını biçmek zorunda kalırsın. Çıkmaması daha iyi

• Sarımsak ve badem yağı kombosunu dene fakat 3 ay sonunda yanlışlıkla ışide katılırsan sorumluluk kabul etmeyiz.
  • volvol3444 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben 15 gün falan denedim sıkıldım bıraktım artık çıkacağı vardı da mı yoksa badem yağından mı bilmiyorum çıkmayan yerlerde ince kıllar çıkmaya başlamış yani gerçekten 4-5 ay kullansam tamamen birleşecek gibi he dipnot olarak ekleyeyim ailede koselik yok yani bende köse değilim sadece çıkmasını hızlandırıyor sanırım

• arkadaşlar badem yağı sakalı besler parlatır hayatta çıkarmaz ancak çıkmış olması gerek çıkması için yüzüne 2 günde 1 jilet vur ewt okulda askerde hiç iii olmuo ama yaz tatilinde sakalı bi bırakıon baba tamam normal tam erkek gibi gösterion bide sakalın siyahsa tamamdır yoksa çoçuk gibi gözükürsün 2 günde 1 jilet vur ama köpük kullanma sadece jiletle vur tahriş olacak biraz acır yapacak bişi yok sonra üstüne kolanyağını bas yancakk kıl kökleri direk çıkıo gürleşio bende böle çıkardım yaşım 17 sakallarım şuan tam birleşio
  • Hocam yıl 2015 gözünü seveyim bırak bu sakal işlerini keşke benim de çıkmasa bıkıyorum bunlarla uğraşmaktan hacı değilsen bırakma sakal temiz ol ;)
  • Biri yazmadan ben yazayım kılda keramet olsa
  • Sakalının çıkmasını isteyen arkadaşların sakalı çıkmıyor ama sakalının çıkmasını istemeyen arkadaşların sakalı çıkıyor
  • 3 sene geçmiş , durum nedir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Suppose27now

3 sene geçmiş , durum nedir ?

Ben konudan sonra düzenli olarak badem yağı falan kullanamadım. Ama yinede 3 yıl sonunda ne oldu diye merak ediyorsan eğer 3 yıl önceye göre daha iyi sakalım var ama öyle ahım şahım bi sakal değil, idare ediyor. Çıkacağı varsa çıkıyor, öyle jilet badem yağı sarımsak falan da etkilemiyormuş sakalı bir hastalık veya vitamin eksikliği tarzı bir problem yoksa eğer sakal için beklemekten başka yapılabilecek bir şey yok en azından tecrübeli ağızlar, doktorlar bunu söylüyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.