Şimdi Ara

Bad Company 2 Online Oyuncular (20 Kişi) (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
171
Cevap
0
Favori
3.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Beyler Bad Company 2'nin Single playerını 2 kez bitirdim çok güzeldi, hiç multisine girmediğimden soruyorum,
    CoD gibi level sistemi varmı, varsa bile silahlar levela göre mi açılıyor ? Umarım böyle değildir.
    Yine CoD gibi perk, killstreak sistemi varmı ? Umarım buda yoktur
    Ha birde, 30Fps olması sıkıntı yaratıyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GranTurismo

Beyler Bad Company 2'nin Single playerını 2 kez bitirdim çok güzeldi, hiç multisine girmediğimden soruyorum,
    CoD gibi level sistemi varmı, varsa bile silahlar levela göre mi açılıyor ? Umarım böyle değildir.

Level sistemi var tabi. Level 50 ye kadar ilerliyor. Silahlar level'e göre değil kullandığın silah kategorisine göre açılıyor.
  • quote:

Beyler Bad Company 2'nin Single playerını 2 kez bitirdim çok güzeldi, hiç multisine girmediğimden soruyorum,

cod gibi level sistemi var,silahlar sınıf leveline göre açılıyor yani enginer,medic,assult gibi.
    cod gibi perkimsi bişeyler var
    30 fps çok az yaratıyor.

• quote:

Ben bildiğim kadarını söyleyim ;
    Rank sistemi var private 1 vs. gidiyor ancak CoD kadar hızlı rank atlayamıyorsun.
    Silahlar level'a göre açılmıyor hangi kit i kullanıyorsan onda yaptığın puan a göre açılıyor.
    Perk , killstreak yok.
  • Tamam beyler çok sağolun şimdi girip takılayım biraz. Millet 3. oyunu alacak biz daha yeni bunda multiye geçiyoruz
  • Ya beyler bu haritalar çok mu büyük yoksa oyun modu gereğimi böyle ? Hangi oyun modunda daha küçük bölgelerde oynayabilirim ? Çünkü spawn yerinden çatışmaya gidene kadar anam ağlıyo
  • quote:

Ya beyler bu haritalar çok mu büyük yoksa oyun modu gereğimi böyle ? Hangi oyun modunda daha küçük bölgelerde oynayabilirim ? Çünkü spawn yerinden çatışmaya gidene kadar anam ağlıyo

İşte bu yüzden squad ile oynamalısın. Mümkünse arkadaşların olsun çok daha iyi oluyor.
  • Gamertag'im CemalY. Oyunu 2 gün önce aldım. Daha 3 level'ım. Bir de bu oyunun içinden VIP code çıktı. Onu girdim. Anladığım kadarıyla Vietnam bedavaya geldi, uptade istedi 1,64 gb'lık (Vietnam olduğunu düşünüyorum), fakat Vietnama nereden giricem onu bulamadım. Yardımcı olur musunuz?
  • vietnam bedavaya gelmez viple
  • vietnam değil o,vip code 1 tane gece haritası 3-4 tane de ek harita açar.Vietnam 1,5 mb bişe olması lazım ve 1200 point.oyun ilk menüsünde vietnam diye yazar,sağ tarafta.
  • Ekleyin.

Bad Company 2 Online Oyuncular (20 Kişi)
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.