Şimdi Ara

Babo'nun Yeri Ciğer Kebap, Urfa Kebap, Haşhaşlı Kebap [Tadım Notum ve Fotoğraflar] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
221
Cevap
11
Favori
27.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eskişehir'de ne tarafta hocam dediğiniz yer? Yakında gitmeyi planlıyorum bir de oraya uğrarım.
  • Hocam Odunpazarı ilçesinde Yunusemre Caddesi var. Zaten neredeyse tüm belediye otobüsleri o caddeden geçiyor. Yunusemre Caddesi'nin aşağı tarafında eski otogar var. Eski otogarın karşı sırasında köprüyü geçince ilk sokak olması lazım. Zaten köprüyü geçtikten sonra tabelasını görürsünüz. Siz Eskişehir'i biliyor musunuz bilmediğim için biraz özürlü gibi anlattım kusura bakmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anna Dewitt

Hocam Odunpazarı ilçesinde Yunusemre Caddesi var. Zaten neredeyse tüm belediye otobüsleri o caddeden geçiyor. Yunusemre Caddesi'nin aşağı tarafında eski otogar var. Eski otogarın karşı sırasında köprüyü geçince ilk sokak olması lazım. Zaten köprüyü geçtikten sonra tabelasını görürsünüz. Siz Eskişehir'i biliyor musunuz bilmediğim için biraz özürlü gibi anlattım kusura bakmayın.

Az çok biliyorum hocam, Yunus Emre Caddesi şu tren garından dümdüz aşağı doğru inen cadde mi? Yerleri biliyorum da tam olarak isimlere hakim değilim, olmadı kuzenime söylerim götürür.

• O cadde Atatürk Caddesi. Yunusemre Caddesi Atatürk Lisesi'ne çıkıyor. Belki liseyi biliyorsunuzdur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Anna Dewitt

O cadde Atatürk Caddesi. Yunusemre Caddesi Atatürk Lisesi'ne çıkıyor. Belki liseyi biliyorsunuzdur.

Tamamdır hocam, biliyorum oraları. Kalacağım evin hemen arkasındaki cadde o zaman, her türlü bulurum
  • Afiyet olsun o zaman şimdiden.

• soğan sumaklı değil
  • hataya gelin dayılar canım ciğerim adlı mekan kraldır.
  • Çay ve ciğer 20 TL.

Ciğer menüde 18 yazıyor çay ikram bile değil

• quote:

Orijinalden alıntı: Oreo1701

Çay ve ciğer 20 TL.

Herhalde şımardılar o zaman..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mgmeteor

quote:

Orijinalden alıntı: Oreo1701

Çay ve ciğer 20 TL.

Herhalde şımardılar o zaman..

Yediğin herşeye ortalama yirmi sinek konuyor.fiyat performans kötü ikramlar var ama çok iyi değil.nane falan onlar iyiydi doyuluyor ayran 3 kaymaksıx künefe 8 lira
    Yürek kebabı 15 lira bunu hiç anlamadım yüreğin kilosu kaç para zaten:)
    Burada bu fiyata yenilen şeyler yerine daha karakteristik tatlar denenebilir.kişi başı 30 40 liraya neler yenir.
    Mekan çok aşırı doluda değil fiyatlar ogamecinin paylaştışı gibi olsa gidilebilir. Nane roka soğan ezme veriyorlar.çaydan para almaları şaşırttı çay içer misin dedi ikram gibi konuştu ama sonuç kötü yani.taksim mangal keyfinde 3 dürüm yersin burdaki fiyatllara göre ve daha lezzrtli tabağa servisi yok ama.

• şerefime namusuma parçalarım bu etleri lokum gibi lokummmmm uçurururmmmmm
  • acılı urfa ne la?!? adana denir ona.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • acıılı adanha gibisii yokKkK
  • eskisi gibi değil mi şuan? bende gitmeyi düşünüyordum ama son yorumlar olumsuz gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lilwaynetr -- 17 Ekim 2014; 0:15:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lilwaynetr

eskisi gibi değil mi şuan? bende gitmeyi düşünüyordum ama son yorumlar olumsuz gibi

çay üzerine konuşmalar yaşandı sadece. ücretli oldu diye. telefonla sormak lazım çay ikram mı diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogameci -- 17 Ekim 2014; 8:58:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

quote:

Orijinalden alıntı: lilwaynetr

eskisi gibi değil mi şuan? bende gitmeyi düşünüyordum ama son yorumlar olumsuz gibi

çay üzerine konuşmalar yaşandı sadece. ücretli oldu diye. telefonla sormak lazım çay ikram mı diye.

yani ikramlar ve ürün fiyatları aynı .o zaman en yakın zamanda gideceğim.teşekkürler :)
  • Gece bakmamak gerek bu fotoğraflara..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzun zamandır babo'ya gitmemiştim,

çay bedavaydı bu arada ücret almadılar

Güncel Fiyatlar:

Babo'nun Yeri Ciğer Kebap, Urfa Kebap, Haşhaşlı Kebap [Tadım Notum ve Fotoğraflar]

Babo'nun Yeri Ciğer Kebap, Urfa Kebap, Haşhaşlı Kebap [Tadım Notum ve Fotoğraflar]

• Eskişehir'de ciğerci Ahmet(Urfalı kendisi) dükkanı Sivrihisar caddesine taşıdı....Eski yerinin hemen az ilerisine...
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.