Şimdi Ara

Babo'nun Yeri Ciğer Kebap, Urfa Kebap, Haşhaşlı Kebap [Tadım Notum ve Fotoğraflar] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
222
Cevap
11
Favori
27.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Güncel fiyatlardan bilgin var mı hocam, ne kadar oldu?
  • Crizantem kullanıcısına yanıt
    adana/urfa 16 lira idi dostum en son geçen hafta gittim
  • ogameci kullanıcısına yanıt
    Tamamdır eyvallah hocam.
  • Losgalacticos kullanıcısına yanıt
    burasını tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

burasını tavsiye ederim

Ciğer ve patlıcan kebabı ünlüymüş sanırım. Sizce özel lezzeti nedir?
  • Gerçekten çok iyi bir yer okul zamanı gidiyoruz genelde arkadaşlarla. merak ettiğim şey mezeler bittiğinde yeniliyorlar mı ve bunun için ücret alınıyor mu?
  • lilwaynetr kullanıcısına yanıt
    kadrodan baş garson ve yardımcısı değiştikten sonra hiç sormadım ama eskiden yeniliyorlardı.

şimdide kıracaklarını pek sanmam gerçi yenilerler diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

kadrodan baş garson ve yardımcısı değiştikten sonra hiç sormadım ama eskiden yeniliyorlardı.

şimdide kıracaklarını pek sanmam gerçi yenilerler diye düşünüyorum.

Zaten zor bitiyor denersem yazarım buraya
  • İkramlar harika.Başgarson abi dükkanın sahibi gibi.Acaip sahiplenmiş salonu ve yaptığı işi.17-25tl arası hep fiyatlar.Kesinlikle fast-food türevlerine para verileceğine buraya yolunuzu düşürün.Lastik yerine gerçek er ve lezzeti tadın derim.

Teşekkürler.
  • baboda 1.5 porsiyon kebap

Babo'nun Yeri Ciğer Kebap, Urfa Kebap, Haşhaşlı Kebap [Tadım Notum ve Fotoğraflar]

Babo'nun Yeri Ciğer Kebap, Urfa Kebap, Haşhaşlı Kebap [Tadım Notum ve Fotoğraflar]

• Goztepe de banadura kebap var ikramin haddi hesabi yok 6 cesit meze ve taze yapilmis siskin lavas gidin deneyin gorun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burayi da nasil kesfedememisim hayret gecen sene surekli oralardaydim ilk firsatta gideceğim tesekkurler.

• Bayramin ilk gunu uzun bir rota cizdim kendime kasimpasa sahilden basladim eminonu, sirkeci, sultanahmed, bayezid, suleymaniye, sarachane, fatih, karagumruk, kaleboyu, ulubatli, emniyet uzerinden aksaraya geldim baya da acikmistim bu mekana bir gideyim deneyeyim dedim. Mekan kapiduvar. Kapali idi. bayram dolayisiyla mi kapaliydi yoksa tamamen mi kapattilar bilmiyorum ama uzuldum, acikcasi merak ediyordum. Kolay bulunabilecek bir yerde zaman kebap buraya tasindi diye ustune kebapci cikmislar sanki koca koca yazilar arasinda kendi ismi ufak kalmis egreti gibi dikkat etmezseniz gozunuzden kacabilir.

• Kurban bayramının 3. günü buraya gittim. Sürekli babo diyen şef garson oradaydı. Baya sempatik ve konukseverler. Mekanda tipik türk esnafındaki paragözlük ve çakallık sezemedim sizi sanki evlerinde misafir ağırlar gibi ağırlıyorlar. Fiyatlar 17-25 TL arası. Porsiyonlarda gayet yerinde. Ben 17 liraya urfa kebap + tasta açık ayran içtim. Urfa yediğim en lezzetli urfalardan biriydi. Oturur oturmaz masaya ezme + soğan-maydonoz- nane + çoban salata ikram olarak geldi. 1 porsiyon urfa bana ikramlarla birlikte yetti. 14 gibi yedim gece yatana kadar başka birşey yemedim öyle söyliyim. Başka birçok yerde bu salataları falan masanıza atarlar güya ikrammış gibi ama sonra 5 er lira ödersiniz her bir tabağa. Burada öyle birşey yok. Tasta gelen ve kepçeyle içilen açık ayran oldukça büyüktü açıkcası yemek bitmesine rağmen ayranı bitirmem bayağı bir uzun sürdü. Yolum düşerse bir sonraki sefere farklı lezzetlerini denemeyi planlıyorum çok fazla et kebap çeşidi yapıyorlar. Tavsiyen var mı @ogameci ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kassady -- 17 Eylül 2016; 19:57:48 >

• Kassady kullanıcısına yanıt
    Hocam sevindim bende ilk gunu gitmistim kapaliydi, bi daha kendime rota cizmem gerekiyor sanırım ;) ahh babo ahh ;)

• Ankarada yok mu boyle yerler aspava disinda

• quote:

Orijinalden alıntı: Hubalahubhub

Hocam sevindim bende ilk gunu gitmistim kapaliydi, bi daha kendime rota cizmem gerekiyor sanırım ;) ahh babo ahh ;)

Git hocam valla ben de anadolu yakasında oturduğumdan aksaray taraflarına hiç işim düşmüyor bir daha ne zamna gidebilirim bilmiyorum ama fırsatım olursa mutlaka uğrayacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_executioner_

Ankarada yok mu boyle yerler aspava disinda

Hocam ankaraya geldiğimde aspavaya gitmiştim buraya benziyor konsept olarak baya iyi bence burayı aratmayacak cinsten. İkramı aşırı bol ve kaliteli. Bu arada ankarada mekan tavsiyeniz olursa özelden yazabilirseniz süper olur arada gidiyorum ankaraya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kassady

quote:

Orijinalden alıntı: the_executioner_

Ankarada yok mu boyle yerler aspava disinda

Hocam ankaraya geldiğimde aspavaya gitmiştim buraya benziyor konsept olarak baya iyi bence burayı aratmayacak cinsten. İkramı aşırı bol ve kaliteli. Bu arada ankarada mekan tavsiyeniz olursa özelden yazabilirseniz süper olur arada gidiyorum ankaraya.

Hocam ankarada aspava disinda o kadar fazla ikramı olan yer yok denecek kadar az

• Kassady kullanıcısına yanıt
    Anadolu da Göztepe kadikoy civarindaysaniz goztepe hastanesi cikisinda halisahaya dogru giderken gobek var isiklar orada sagdan devam edince banadura kepab var orasi da iyiydi eskiden ikramları boldu denediniz mi?

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.