Şimdi Ara

baband kardesiniz yardiminizi istiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • degerli forumdaslar, yillar boyunca bu forumda bazi video kaynaklarin daha adil kullanimi konusunda cok ozverili calismalarda bulunmus idim. Bugun uzerinden cok uzun zaman gectigi ve gerizekali yandex hesabimi sildigi icin o kaynaklara erisimim kesilmis durumda. Eger elinde bahsettigim video kaynaklar bulunan bir arkadas bana dmden ulasabilrise sevinirim.

Anahtar kelimeler: van, askerlik, mutlak deger

• Benim tarzımı, huyumu suyumu az çok bilirsiniz. Benim için kıymetlisiniz. Bir tanenizi hiç bir şeye değişmem. vanda askerdim. ilk gece uzun donemlerimiz gece operasyona gitti. 200 kişi. 50 kişilik termal görüntü almışlar. Çatışmaya gittiler. Mühimmat hazırlıklarına bizzat şahit olduk. Roketler, el bombaları popkek gibi elden ele dolaşıyordu. Biz yeni gelen kısa donemler barbie bebek gibi hissettik kendimizi. Hiç yardımcı olamadık o 20 yaşındaki cengaverlere. Selam durduk. Yatağa gönderdiler. Sabaha karşı döndüler. Neyseki olaysız geri dönmüşler.

• Abi sen kazanalı seneler olmadı mı? Napacaksın hala bu videoları?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • up

• Benim tarzımı, huyumu suyumu az çok bilirsiniz. Benim için kıymetlisiniz. Bir tanenizi hiç bir şeye değişmem. vanda askerdim. ilk gece uzun donemlerimiz gece operasyona gitti. 200 kişi. 50 kişilik termal görüntü almışlar. Çatışmaya gittiler. Mühimmat hazırlıklarına bizzat şahit olduk. Roketler, el bombaları popkek gibi elden ele dolaşıyordu. Biz yeni gelen kısa donemler barbie bebek gibi hissettik kendimizi. Hiç yardımcı olamadık o 20 yaşındaki cengaverlere. Selam durduk. Yatağa gönderdiler. Sabaha karşı döndüler. Neyseki olaysız geri dönmüşler.

• bounlukizaraniyor kullanıcısına yanıt

Alt dönem birine lazim oldu

• Yükleyelim hocam, ulaşırım  

edit: pm attım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pandie -- 22 Haziran 2022; 13:24:59 >
  • valla allah razi olsun su konuyu actigimdan beri her yerden akti masallah kaynaklar

• banada atabilir misiniz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.