Teğmen
30 Haziran 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
24 üye
Görüntülenme
Toplam: 468 (Bu ay: 0)
Gönderileri

siteyi pingledim hesaplarima gore 30 agustosu 31 agustosa baglayan gece saat 04:53te aciklanacak

Kimya

Breaking Bad izledim

O da zaman yonetimi. Universite tamamen zaman yonetimi ile alakali bir olay. Kimse sizi bir sey yapmak icin ittirmeyecek, kendinizi disipline etmeniz lazim.Hayatta sizin icin onemli olan sey ne ise zamaninizi ona kanalize etmeniz lazim. Ama bu bayaa zor bisey, hele benim gibi dikkati cabuk dagilan biriyseniz. Yani kendiniz icin onemli olan seyin ne olduguna karar verin (ki bu da hic klay bisey degil) Daha sonrasinda bunun icin rotanizi cizip 4 veya 6 senenizin iskeletini oturtmus olun.Bu iskeleti saglam kurmak sizi cok cok one gecirecektir.

2018 girisliyim, Forumdan 2018 zamanindan taniyanlar olacaktir, tam burslu girdim, 660 gibi bir siram vardi. 1 donem hazirlik okudum. Suanda 5. donemimi bitirdim. Sorularinizi yanitlayabilirim, dm guzel kizlara acik

Hayatını borsa, kripto ve emtiadan kazanan bir kardeşinizim, istediğiniz bölümün 5 yıllık sıralama grafiğini atın teknik analiz ile gelir mi gelmez mi yorumlayayım.

Siralamalar bu sene de fırlayacak gibi duruyor. Gtü bile tıptan daha yukarda kapatacak belki de birkaç seneye. Ama bilgisayar mühendisliği bu çabaya değecek bir bölüm değil bence. Okulda gördüğünüz şeyler pratik hayatla alakası olmayan şeyler olacak. Sizin kendinizi geliştirmeniz gerekecek mutlaka. Tıp okuyan arkadaşlarınızın kafası rahat olacak çünkü onlerine konan müfredatı pacman gibi yiyor olacaklar. Siz ise önünüzde olan binlerce yoldan hangisini takip etmeniz gerektiğini bulmak için bocalayacaksınız. Tabiki siz de okulun müfredatını izleyip başka hicbir sey yapmayabilirsiniz ama bu yolu seciyorsaniz da ortalamanizi yuksek tutmaniz gerekecek ki bu da inanılmaz stresli bir olay. Hoca tribi cekiceksiniz, universitenin sikik burokrasisi arasinda hakkınızı aramaya çalışacaksınız vs. Tabiki bu söylediklerim daha once yazilim algoritma vs. Ile alakasi olmayan insanlar icin gecerli.

Hadi bu kadar da karamsar olmayalim, bilgisayar mühendisliği tercih edicek ve daha once bir ilgisi olmayan arkadaşlara tavsiyem Harvard'ın CS 50 dersini bitirmeniz. Tamamen ucretsiz ve tüm kaynaklari online. Bu kursu bitirirseniz önünüzü görmeniz kolaylaşacaktır bir miktar.

Sa

naber

Begenmiyosan alma kardeşim niye tatava yapıyosun,
adamın sana bedava video çıkarmaya borcu mu var?
Yirmi ka'ya giremeyecek tipler Bekir hocamı eleştiriyor.
Hakkında
Forum İmzası:
İroniden anlamayan nesle aşina değilim
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.896
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 34.487 (Bu ay: 338)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 5.142 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.