Şimdi Ara

Babamla Annem tartıştı ne yapayım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sabah annem 7 de uyandı tatil olmasına rağmen ben diyetisyene gidiyorum o yüzden herkese farklı şekilde kahvaltı hazırlıyor hergün üşenmeden babamında tatili tabi annem o kadar uğraştı felan süpriz için babamı kaldırmaya çalışıyor yanına kardeşimi gönderiyor uyandırması için not olarak kardeşim kız ve 8 yaşında babam uyanmadı tabi... sonra birden babam bağırdı yeter be felan diye anneme ciddi ciddi bağırıyor bizde birsey demiyoruz aralarında cözerler diye annem ağlamaya felan başlıyor oturma odasına geçiyor babam mutfakta ben kendi odamdayım ama annemin ağlamasını duyuyorum sonra annem tekrar babamın yanına gitti babamın birsürü erkek kardeşleri var onların karıları böyle hazırlıyorlar mı bu kadar değer veriyorlar mı diye bağırdı. Babamda birseyler dedi bağırarak anlamadım mutfaktan annemi iterek çıkardı ama yani babam kaslı biri bir kadın ile bir erkeğin gücü aynı değil birde babam kaslı olunca annem ciddi ciddi itilip kakılıyordu bende ne oluyor lan diyip odamdan çıktım babama bağırdım babam mutfağa geçti tekrar annem o kadar çok ağlıyorki artık kriz geçiriyor konuşamıyordu bende annemi odama götürürken mutfağın kapısına çok sert bir şekilde yumruk attım şuan morarmış kemiklerimin araları sonra arkadan kapı açıldı sen nereye yumruk atıyorsun lan felan dedi beni itekledi annem araya girdi babam aldı montunu evden çıktı sizce ne yapayım annem babamı aradı az önce telefonla yine bağırıştılar telefonda babam normalde çok iyi bir insandır namazında niyazındadır ama ara sıra deliriyor böyle sizce ne yapayım yaşım 18 den küçük bu arada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• baba yatakta ve mutfaktan anneni çıkarıyor? olmamış

• Annende haklı babanda. Annen özene bezene kahvaltı hazırlamış. Babanında uykusu varmış kalkmak istememiş. Böyle saçma bir olay yüzünden kavga çıkmış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

babam normalde çok iyi bir insandır namazında niyazındadır

Adamlık namazla niyazla olmuyo dostum.Babanla konuş derdini sor Hala annene gider yapıyorsa Sende Ona gider yap

• İkisini de dene tarafını seç.

• Babam yataktan kalktı ne oluyor be felan diye bağırdı acele acele yazınca noktalama yapamadım

• yokbeolumbe kullanıcısına yanıt
    Bilemiyorum hocam babam insan gibi uykum var kahvaltıyı 1 saat sonra yapsak felan diyebilirdi onun yerine anneme bağırdı

• quote:

Orijinalden alıntı: jorge

Çıkar masaya vur kavga bitecektir

Komikmisin sen birader? şikayet ettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Henry Cavill

quote:

babam normalde çok iyi bir insandır namazında niyazındadır

Adamlık namazla niyazla olmuyo dostum.Babanla konuş derdini sor Hala annene gider yapıyorsa Sende Ona gider yap

Öyle yapacağım hocam yapacak birsey yok başka türlü

• Wüste kullanıcısına yanıt
    2 de çay söyle
    Hadi goçum benim

• jorge kullanıcısına yanıt
    Konudan uzaklaşmasak? Ciddi birseyler diyorum burada ayrıca csb diyenler için bir önceki konumda haftaya finallerim var dedim niye uğraşayım zaman kaybı csb ler için

• quote:

Orijinalden alıntı: VirtusPro

Konudan uzaklaşmasak? Ciddi birseyler diyorum burada ayrıca csb diyenler için bir önceki konumda haftaya finallerim var dedim niye uğraşayım zaman kaybı csb ler için

Cesebe olduğu için
    18 yaşından küçüğüm diyorsun finallerin oluyor nasıl oluyorsa

Moraran Elinin resmini at bakalım nickinde görünecek şekilde

• jorge kullanıcısına yanıt
    Final demek son sınav demek bildiğim kadarıyla ? Lisede sınavların sonu yok mu ?

• şu konuyu trolleyen geri zekalılar için eksi butonu geri gelmeli işte
  • uyumak istemeyen adam U kullanıcısına yanıt
    Öyle arkadaşlara birsey demiyorum ben ama bildiğim birsey var hayatlarında hiç böyle kötü bir olay yaşamamışlar yaşayan arkadaşlar zaten özel mesajdan sağolunlar yardım etmeye çalışıyorlar bende konuyu trolleyen arkadaslara diyicek laf bulamıyorum

• Namazla iyi olmanın alakası yok ki. Babam da 5 vakit namaz kılar ama şerefsizin tekidir mesela. Milletin yüzüne güler, gidince arkasından konuşup durur, söver vs. Neyse, soruna gelirsek de devam ettirirse dayak yesen bile karşısına çıkman lazım. Tekme tokat dal demiyorum tabi de laf etmeyip sessiz kalırsan iyice üste çıkar. Kendiminkinden biliyorum. Düzenleme: Yanlış anlama baban benim gibi değildir belki, babana demedim dediklerimi, kendiminkine dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuroki -- 19 Mayıs 2016; 11:34:38 >
  • iki tarafta suçlu
  • Kuroki K kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam anladım ne demek istediğinizi Allah hepimize sabır versin

• Elini masaya duvara vurmayla olmaz o işler.
    Çık karşısına herif gibi söyle yaptığının hiç hoş birşey olmadığını. Böyle davranmak yerine şöyle davranabilirdin bizi üzdün gibi cümlerle iletişim kur.
  • Baban net suçlu,adam toplayip dovelim hocam. Annen ne guzel hazırlık yapmış,insan gibi gidiver.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.