Şimdi Ara

Babam oyun bağımlısı.yardım edin

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler babam ileri derecede oyun bağımlısı oldu.bu facebook'ta ki çiftlik oyunlarının neredeyse hepsini oynuyor.arapça,ingilizce her dilde bulmus oynuyor.son 1 senedir böyle.daha önce sadece gazete okur,forumlara bakar cıkardı.şimdi saatlerce oyunun başında.sabah erkenden kalkıyor sırf oyun için,gece geç saatlere kadar oynuyor.

bana bi çözüm önerin, ne yapabilirim bıraktırmak için.yardımınızı bekliyorum

• dostum baban bilgisayardan anlamıyorsa pcden fb portlarını engelle veya babanın fb hesabını çal,dondur,sil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: piranhax

beyler babam ileri derecede oyun bağımlısı oldu.bu facebook'ta ki çiftlik oyunlarının neredeyse hepsini oynuyor.arapça,ingilizce her dilde bulmus oynuyor.son 1 senedir böyle.daha önce sadece gazete okur,forumlara bakar cıkardı.şimdi saatlerce oyunun başında.sabah erkenden kalkıyor sırf oyun için,gece geç saatlere kadar oynuyor.

bana bi çözüm önerin, ne yapabilirim bıraktırmak için.yardımınızı bekliyorum

bütün hesabını boşalt bi kaç şey kırıp dökebilir ama değer
  • facebook hesabının şifresini biliyorum zaten.istesem değiştirirm ama yenisi açmak 5 dk diyor.başka bi yol lazım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.